Ribbentrop groźniejszy od Mołotowa!

Większość publicystów i polityków przesadza, uważając, że największym zagrożeniem dla Polski jest Rosja i nie doceniają Niemców. Nie twierdzę, że Rosja nie jest groźna, ale Niemcy ze swoją hegemonią w UE stanowią większe zagrożenie dla Polski. Rosja w Polsce straciła swoje wpływy i niedługo, jeśli wybudujemy rurociąg z Norwegii, straci także wpływ na naszą gospodarkę. Niemcy z kolei przez swoich folksdojczy we władzach UE mogą nam dużo namącić gospodarczo. Jeśli jeszcze uda się im stworzyć Armie Europejską, mogą się stać także groźni militarnie. Niemcy są naszym głównym wrogiem, a Rosja pomału będzie musiała walczyć o swoje przetrwanie.

Przypominam także o bojkocie niemieckich produktów — piszę o tym więcej na; http://naszeblogi.pl/47639-nie...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

25-08-2017 [17:04] - gorylisko | Link:

rosja straciła swoje wpływy i niedługo )w pierwszym dniu września, zaraz po obiedzie ??)... panie czy pan czasem czyta  te swoje produkcje ?? ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

25-08-2017 [17:17] - Gniewko | Link:

A pan czyta ze zrozumieniem, bo wydaje mi się wydaje, że nie. Prawie wszystkich targowiczan przejęły Niemcy. Tak że to teraz Niemcy mają w Polsce V kolumnę, a ruskim została figa z makiem i straszenie siłą zbrojną.

Obrazek użytkownika gorylisko

25-08-2017 [18:10] - gorylisko | Link:

jaaasneeee... a rosja to taki dobry miś dzisiaj... a skad pan wiesz, że to niemcy kręcą ? a może ktoś helmutami kręci ? ktos z moskwy...jakby nie patrzeć frau merkel z ddr jest a i często wyjeżdżała z plecakiem do zsrr... no bo każdy kto chciał mógł z plecakiem do zsrr pojechać...

Obrazek użytkownika Gniewko

25-08-2017 [18:26] - Gniewko | Link:

Wiadomo przecież, że biedniejszy kręci bogatszym. Skończ waść i wstydu sobie oszczędź. Chyba że pan tak samo, jak Targowica na żołd niemiecki przeszedł.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

25-08-2017 [20:30] - RinoCeronte | Link:

Czyli Panowie muszą się zdecydować co lepsze dżuma czy cholera?

Obrazek użytkownika mmisiek

25-08-2017 [21:29] - mmisiek | Link:

Generalnie się to zgadza, jakkolwiek mówienie o utracie wpływów rosyjskich jest mocno na wyrost.
Na dokładkę to o ile Rosja jest postrzegana zgodnie ze stanem faktycznym jako państwo nieprzyjazne to Niemcy są naiwnie uważane za sojusznika, a nic gorszego jak fałszywy przyjaciel. Do tego jeszcze z cichymi pretensjami terytorialnymi i aktywną mniejszością na naszym terenie.
No i generalnie dosyć trudno wskazać takie dziedziny, w których nasze interesy z "sojuszniczymi" Niemcami byłyby zbieżne, wszędzie raczej fundamentalny całkowity rozjazd.