układ wrocławski i śmierć Igora S.

ostatnio odgrzebano historię sprzed roku w temacie śmierci człowieka na posterunku policji. Sprawa ma rok i dopiero teraz różne posły pałają świętym (jak cholera) oburzeniem w temacie śmierci niewinnego (?) człowieka. Moim zdaniem sprawa dotyczy sprawy Magdaleny Żuk, konkretnie chodzi o medialną przykrywkę. 
Kiedy słucha sie materiałów filmowych, zwłaszcza Piotra Wrońskiego i redaktora Gadowskiego. Obydwa filmy można obejrzeć /TUTAJ/ i /TUTAJ/ material pana Wrońskiego robi wrażenie jakiejś makabry, gdzie ludzie na kasie mogą wszystko...de facto, my maluczcy jesteśmy "mięskiem".
Osobiście na początku, myślałem, że historia jakich wiele...czyli dziewczyna pojechała zarobić, wiadomo jak sprawa się rypła... i ktoś ją załatwił... ale nagle jak filip z konopi wyskakuje rutkowski. O tym gościu mam wyrobione zdanie, krótko ściemniacz, sprzątacz. Z kolei Gadowski wspomina o trójkącie z Bogatyni....o metaamfetaminie... generalnie, o wielkim biznesie w ktorym są wielkie pieniądze i wielkie nazwiska... centrum dystrybucji to Wrocław, dziewczyna we Wroclawiu, jej "chłopak" Marcus z Wrocławia... zamieszanie wokół sprawy z Wrocławia... sprawa teraz z Wrocławia, sprzed roku...jakoś dziwnie było cicho caly rok i nagle teraz...
Polecam obejrzeć obydwa filmy i nie tylko... warto obejrzeć film /TUTAJ/ W tym filmie Dawid Ozdoba który był w Egipcie o mało "nie popełnił samobójstwa" albo "nie wyskoczył przez okno"
Dlatego uważam, że przestępczy układ broni się odgrzebując sprawę sprzed roku, robiąc młyn na terenie Wrocławia... własnie chodzi o uchronienia jakichś wążnych nazwisk... Schetyna jest baronem we Wrocławiu...
Chodzi o to, ze dopuszczono do istnienia herrenvolku i mięska...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

25-05-2017 [10:48] - Jabe | Link:

Sprawa ma rok i dopiero teraz różne posły pałają świętym (jak cholera) oburzeniem w temacie śmierci niewinnego (?) człowieka. – A gdyby to była śmierć winnego człowieka, zmieniłoby to coś? Rzecz w tym, że to tubylec, w dodatku nie wiadmo czy niewinny, więc awantura jest tylko, gdy to się komuś opłaca.

Dopiero teraz „posły pałają”, ale dzięki temu dopiero teraz minister się obudził i zdymisjonował kilku, żeby nie było, że nic nie zrobił. Okazało się, że bez tej nieocenionej pomocy, ministrowi wyraźnie brakuje motywacji do pracy.

Gdy był wypadek premiera, min. Błaszczak od razu wiedział, kto zawinił. A w tej sprawie – niemoc. Podczas debaty zajmował się głównie grzeszkami Platformy, zupełnie jakby to, że oni byli tacy sami, go tłumaczyło. Oj, narobi on jeszcze bigosu.

Obrazek użytkownika gorylisko

25-05-2017 [12:00] - gorylisko | Link:

no bo z platformą jest jak z belką i zdzblem... a pan wiedział i nie powiedzial ? rozkazu nie było ?

Obrazek użytkownika Franek_Kimono

25-05-2017 [12:08] - Franek_Kimono | Link:

Może miała przewieźć "coś" przez granicę?

Obrazek użytkownika Jabe

25-05-2017 [18:15] - Jabe | Link:

Ke? Panie de Zoo, chodzi o to, że waść u innych węszysz Platformę, a sam nie wiesz, że PiS-em zalatujesz? OK, tylko co to ma do rzeczy?

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

25-05-2017 [19:29] - ExWroclawianin | Link:

Jabe: 0/100

Tylko niepelnosprawny na umysle moze dochodzic do tak absurdalnych wnioskow.........cos cuchnie mi onuca

Obrazek użytkownika Jabe

25-05-2017 [20:00] - Jabe | Link:

Panu ciągle coś cuchnie, chyba z braku argumentów.

Obrazek użytkownika gorylisko

26-05-2017 [09:26] - gorylisko | Link:

a co ja moge zrobić skoro większość kryminalistów to nie tyle platforma a chłopaki okrągłego mebla... w dokumentacji filmowej, własnie Kaczyńscy nie mają zachwyconych min...
niestety trzeba będzie wiele lat udawać, że polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza przywieziona z krasna armią to Polacy...

Obrazek użytkownika Jabe

26-05-2017 [11:09] - Jabe | Link:

Jak to się ma do mojego pierwotnego komentarza?

Obrazek użytkownika gorylisko

11-06-2017 [13:26] - gorylisko | Link:

jak kij do d*** ale to nie ja jestem d***

Obrazek użytkownika michnikuremek

25-05-2017 [13:03] - michnikuremek | Link:

Polecam również obejrzenie wykładu Grzegorza Brauna o tzw. układzie wrocławskim. Wszystko się coraz ładniej układa....... WSI to państwo w państwie.....
https://youtu.be/LN2MkWuRAik

Obrazek użytkownika Domasuł

25-05-2017 [13:15] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Nie badzmy naiwni. Uklad Wroclawski się obroni. Pan myśli, ze to sa cienkie bolki, których rozlozy sprawa jednej dziewczyny? PiS poszedł na wojne z państwem, ale to nie oznacza, ze będzie odnosil sukcesy. Jeszcze nie i jeszcze długo nie.

Obrazek użytkownika gorylisko

26-05-2017 [09:30] - gorylisko | Link:

to nie są cienkie bolki, nie wiem czy pan przeczytal ze zrozumieniem...to jest polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza która ma kontakty biznesowe z bywszym stasi zaś ono jest już częścią bnd... a z kolei bezpośredni parasol dla stasistów w PL rozciąga tusk z całym aparatem peloo i towarzyszami radziecki, z trzech powodów po pierwsze pieniądze, po drugie pieniądze, po trzecie pieniądze... proste jak pięć ojro banknot

Obrazek użytkownika Warmia

26-05-2017 [19:33] - Warmia | Link:

Sprawa Magdaleny wypłynęła na szerokie fale dzięki zaangażowaniu internautów w kilku krajach, widząc co się dzieje i w jakim kierunku zmierza kolejna "depresja" dziewczyny na wakacjach. Sami podjęli śledztwo czując, że sprawa szybko zostanie zamieciona pod dywan. Wielkie dzięki Coryllusowi, Gadowskiemu. Nie powinniśmy pozwolić na wyciszenie tej sprawy, żadna to dobra zmiana, a już myślałam, że to moment w którym minister Z. będzie mógł - działać do cholery - każdy zdrowy chłop widząc co się tu i tam wyrabia nie odpuściłby. Proszę o szersze zajęcie się sprawą Magdaleny, Karoliny Kaczorowskiej - grupy przyjaciół 3 x M, z których jeden podobno jest synem Igora Włodarskiego (GW) -  nikt tego  nie zdementował.
 

Obrazek użytkownika Domasuł

26-05-2017 [21:41] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A jakie możliwości miał Coryllus i Gadowski, żeby wyjasnic tę sprawę? Czy Pani w ogole czyta to co pisze? Internet wywolal sensacje ze śmierci dziewczyny, bo internet zyje wlasnie takimi sensacjami. Zywi się nimi. Zywi się smiercia, zywi się padlina i zwykle wszelkim paskudztwem przy okazji. Rzadko czyms faktycznie chwalebnym. I nic więcej. Sprawa za chwile zostanie przykryta kolejna sensacje, tymczasem w ostatecznym wyjaśnieniu tej sprawy nie będzie nic sensacyjnego.

Obrazek użytkownika Warmia

27-05-2017 [20:41] - Warmia | Link:

Oczywiście - pozostaje do wyjaśnienia z którego pietra wyskoczyła.

Obrazek użytkownika sendzia

26-05-2017 [19:57] - sendzia | Link:

Oczywiście szkoda Magdaleny Żuk ale patologie którą ogarnięta jest policja i prokuratura (i sądy), trzeba ukracać. Mogliby też sobie darować takie teksty, że 99% policjantów to porządni ludzie, bo to bzdura a wie o tym każdy, kto miał z nimi wielokrotnie do czynienia, jak ja, choć przestępcą nie jestem. Jeżeli będą mieli w tym interes, to zaszkodzą, w tym czy w tamtym komisariacie, na tej czy na tamtej komendzie. Moje doświadczenia z nimi opisze na blogu który mam tu zamiar założyć. takich ludzi jak ja, którzy musieli z nimi walczyć i wygrali, jest wielu. Wczoraj na przykład znalazłem: link.