Marsz w Warszawie - fałszerstwo wolności i demokracji

To już dziś, nareszcie, wykończymy ich w końcu – myślą sobie twórcy nowej formacji politycznej czyli Stronnictwa Brukselskiego (SB). Rodziło się w bólach, porachunkach, podkładaniu świń, ale teraz już okrzepło, wsparte dodatkowo byłymi ubekami i dawną agenturą WSI. Marsz w Warszawie to symboliczny akt założycielski tego antydemokratycznego ruchu, zbioru wszystkich największych kreatur i politycznych gangsterów, cwaniaków, ciotek III RP, donosicieli na Polskę, słowem wyborne towarzystwo, do którego dołączą nowi europejscy – wyborcy SB, którzy albo z głupoty, albo z nienawiści do PiS, wierzą święcie w to, że chodzi o wolność i demokrację. Tymczasem, ich liderom nigdy nie zależało na wolności i demokracji, tylko na przefarbowaniu dawnej komuny na nową, opakowaną w europejskie szaty - takiej niby Polsce, niby demokracji, w której elity odnowionego systemu będą dyktowały Polakom, co mają myśleć i jak mają  żyć. Osiągnęli sukces, to niepodważalne. Zepchnęli Prawo i Sprawiedliwość do obrony w bardzo prosty sposób: chamstwo, kłamstwo, agresja i wszechobecna manipulacja mediów, których zdecydowana większość opowiedziała po stronie układu stworzonego po tak zwanym „okrągłym stole”.
 
 
Nie może dziwić skandaliczne zachowanie Hanny Gronkiewicz – Waltz wobec stawianych jej zarzutów w sprawie złodziejskiej prywatyzacji w Warszawie. Liderka PO jest po prostu święcie przekonana, że nie odpowie za to przed sądem. Tak samo myśli Tusk, tak samo myśli Sikorski, który kpi sobie z wymiaru sprawiedliwości i rodzin ofiar Katastrofy Smoleńskiej, twierdząc, że on, w zasadzie, nic o tej „pielgrzymce” nie wiedział, bo to było organizowane kilka szczebli niżej. Czyste zło. Platforma od wielu tygodni testowała jak daleko może się posunąć w obrzydzaniu Prawa i Sprawiedliwości swoim wyborcom, TVN karnie szykował ich do eksplozji nienawiści, a elity Stronnictwa, dzień w dzień, skarżyły się w Brukseli, Ambasadzie Niemiec w Warszawie na dyktaturę w Polsce. Na szczyty tej pogardy wzniósł się Adam Michnik, który powiedział w wywiadzie dla austriackiej telewizji, że czegokolwiek dotknie się PiS to zamienia się to w gówno. Nie ma żadnych moralnych granic w walce z obozem patriotycznym (Stronnictwem Polskim), żadnych zasad i reguł gry. Można posługiwać się złem jako narzędziem walki politycznej, w każdej sferze życia, ponieważ Polska ma być prowincją brukselską, częścią nowego świata, jaki na gruzach chrześcijańskiej cywilizacji chcą budować  światowe elity. Islamska Europa? A dlaczego by nie? Ten układ, żeby nie było żadnych złudzeń, odpowiada też Moskwie, więc mamy przeciwko sobie potężne siły, a wsparcie wojskowe nowej administracji USA niewiele tu zmienia. Co tu się obrażać na Macrona, skoro mamy wokół nas, tu na miejscu, cwanych zdrajców i chamów, jakich świat nie widział, przynajmniej ten cywilizowany.
 
 
Bezradne chwilami zachowanie Prawa i Sprawiedliwości, zupełny chaos komunikacyjny wewnątrz i na zewnątrz PiS, spowodował, że Platforma już nie spiera się na argumenty, tylko całościowo potępia obóz władzy za wszystko, wszystko neguje, kpi z propozycji Prezydenta Dudy, kpi z pytań o program, bo program nie jest jej do niczego potrzebny. Nie musi się już z niczego tłumaczyć. Dlaczego? Ponieważ zło, nienawiść, kłamstwo zyskało akceptację wyborców PO, a środowisko medialne III RP jest jak najbardziej zainteresowane recydywą starego układu sprzed wyborów 2015 roku. Potrzebne są silne, negatywne emocje, a żeby je wywołać, można wykorzystywać do walki zła z dobrem nawet dzieci. Bo to jest walka zła z dobrem, przynajmniej na płaszczyźnie moralnej. Obóz patriotyczny popełnia błędy, nie radzi sobie z agresją i chamstwem, ale stoi po stronie demokracji, uczciwej debaty o Polsce, po stronie niepodległości i wolności.
 
 
 
Na tak zwanych elitach III RP ciąży śmiertelna odpowiedzialność za niszczenie relacji pomiędzy ludźmi, za promocję zła w czystej postaci. Aż dziw bierze, że nie reaguje Kościół. Nawoływanie hierarchów do dialogu i umiaru? Jaki to mam sens, skoro obóz antydemokratyczny posługuje się już tylko i wyłącznie kłamstwem i nienawiścią, skoro, młóci myślenie swoich wyborców i zamienia je na potok bluzgów. Stań w sieci w obronie rządu Beaty Szydło, to spotkasz się z linczem. Nie jakichś tam anonimowych hejterów, tylko swoich dawnych znajomych. Niech się więc potoczy ten marsz, niech się wykrzyczą, naśmieją starzy ubecy ze starymi i nowymi donosicielami, z tym pochodem opętanych ludzi, których jedność zbudowano na nienawiści, którzy legitymizują swoim udziałem w tym fałszerstwie wolności i demokracji zło, po prostu czyste zło, które jest największym zagrożeniem dla wolności i dla przyszłości Polski. I to do walki z nim musi stanąć Stronnictwo Polskie.  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dorota M

06-05-2017 [10:54] - Dorota M | Link:

Pisze pan tak, jakby już ten motłoch wygrał. Nalezy zabrać sie do wielkiej pracy i to nie tylko rząd ale nasza większość narodu. Upadek ducha to ich wygrana. Zawsze opierali sie na mniejszości popierajacej draństwo, oszustwo i zdradę, dla własnych ciemnych interesów. Dobra zmiana to jedno, a pokazanie i ciagłe pokazywanie dlaczego ta zmiana jest dobra dla wszystkich, to drugie i do tego trzeba zaprzęgnać tę zastraszoną większość, dziwnie bierną wobec krzykliwego zła. Zwyciężyć można jedynie aktywnością. Trzeba też uświadomić Polakom, że to co w tej chwili sie dzieje to działanie operacyjne doskonale do tego przygotowanych w Rosji służb i dać temu odpór, również taktyką, a nie rozproszeniem i narzekaniem.

Obrazek użytkownika michnikuremek

06-05-2017 [11:14] - michnikuremek | Link:

W pierwszej kolejności należy odebrać koncesje mediom założonym za pieniądze ubecko/WSIowe.

Obrazek użytkownika grzechg

06-05-2017 [13:01] - grzechg | Link:

Nie piszę jakby wygrał, tylko wskazuję, że to jest szerszy problem nie tylko polityczny, ale także moralny. Oczywiście trzeba się wziąć do pracy, mniej kwękać i być bardziej zdecydowanym i profesjonalnym. Pozdrawiam. 

Obrazek użytkownika Domasuł

06-05-2017 [13:56] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Czyli propaganda sukcesu żeby pokazac ślepemu narodowi, jacy jesteśmy dla niego dobrzy? Skad my to znamy?

Obrazek użytkownika wilniuk

06-05-2017 [19:22] - wilniuk | Link:

Nawet Domasuł przyznaje, że mamy sukcesy, tyle, że nie zgadza się na ich prezentację. Już nie będziemy siedzieć cicho panie Domasuł, już nie !

Obrazek użytkownika Domasuł

06-05-2017 [22:20] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Mamy? Chyba chodzilo panu Wilniukowi o to, ze ma PiS. Jednak jeśli PiS będzie dzialal w sposób tak lopatologiczny jak tu jest sugerowane, to zadowoli czytelnikow NB... i nikogo więcej.

Obrazek użytkownika Lektor

06-05-2017 [11:24] - Lektor | Link:

No, a po marszu należy pisać jak najwięcej o tym, że marsz był poparciem dla wolności, którą gwarantuje PIS po objęciu władzy w 2015. Wcześniej za władzy PO była to wolność pozorna, natomiast ovecnie jest to wolność pełna, którą powinni popierać wszyscy Polacy, także członkowie i sympatycy PO.
Nie bądźmy przeciwko marszowi, a wróbmy ich, i tak jak oni, odwróćmy kota ogonem.

Obrazek użytkownika grzechg

06-05-2017 [13:03] - grzechg | Link:

Z tym odwracaniem kota ogonem to oni są miszczami....

Obrazek użytkownika spike

06-05-2017 [13:58] - spike | Link:

Witam.
Jak długo PiS nie zrobi porządku z mediami, szczególnie obcego kapitału, tak długo walka nie będzie równa, tym bardziej, że nie jest to walka na argumenty, merytoryczna, a typowe chamstwo i oszczerstwa.
Jest już zapowiedź jednego z posłów PiS o wprowadzeniu prawa, które umożliwi pilnowanie mediów przed sianiem nienawiści, co z tego wyjdzie, zobaczymy.
Prezes Kaczyński zapowiedział zmiany w prawie medialnym, ale jakoś do dziś cisza, wiem że to będzie walka z Goliatem, głównie niemieckim, ale wiemy że jest do wygrania, właśnie niemiecką bronią, ich własnym prawem medialnym.
Pzdr.

Obrazek użytkownika Domasuł

06-05-2017 [14:01] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Strasznie dziecinny tekst. Jeśli czyta to bezstronny potencjalny wyborca to sobie myśli ze jak na PiS glosuja ludzie o takich poglądach to cos musi być nie tak z ta partia.

Obrazek użytkownika Lektor

06-05-2017 [21:39] - Lektor | Link:

Pytanie do ciebie Domasuł; Czy małpa będąc małpą może robić z siebie małpę ? Małpa wie, że robić z siebie małpy nie musi bo nią jest.  Ale ty robisz z siebie małpę chociaż nią jesteś – obecnie jesteś pawianem a robisz z siebie szympansa !

Obrazek użytkownika grzechg

06-05-2017 [22:16] - grzechg | Link:

Przekonująca argumentacja.

Obrazek użytkownika szara_komórka

06-05-2017 [20:15] - szara_komórka | Link:

Dmasul.
A we Francji wyborów pilnuje 50tysięcy służb ochrony,policji, wojska.
Potrafisz myśleć, myśl.