Marian Banaś niezłomny.

Jak cały jego życiorys.  Jako zwykły obywatel nie muszę brać poprawki na "wielką politykę". Niech się inni błocą. Wiem, że to też jest rodzaj służby ale  za to mają płacone. Obserwując  dotychczasową przeszłość i służbę Mariana Banasia  wiem, że ten zasłużony jak rzadko kto antykomunista i państwowiec będzie pełnił swoją służbę i na obecnym odcinku rzetelnie i niezłomnie, jest człowiekiem godnym zaufania. Oczywiście każdego można utytłać  w błocie lub przynajmniej obsmarować, ale, przyznaję, wierzę Panu Banasiowi i  przyjmuję jego wystąpienie. Całym swoim życiem dał dowody kompetencji, niezłomności i rzetelności i nie widzę ŻADNEGO istotnego powodu bym miał swoje zdanie na ten temat zmieniać, nawet, jeśli spokojnie jestem i będę za tym rządem i J. Kaczyńskim. A że dał się trochę podejść wrogom, dziwne, że tak późno go dopadli, zresztą  i tak wygląda to wszystko bardzo dęte. Wiem, wielka polityka. A jeśli  są "zarzuty", zresztą jakieś dziwnie liche i ogólne, to  są prokuratorzy, sądy,  jest ścieżka prawna, na której był i poprzedni szef NIK  / a teraz  jakaś cisza ?/.  Będzie prawomocny "wyrok", wszystko samo się rozstrzygnie / inna sprawa, czy rzeczywiście uczciwie, to  polskie, pokomunistyczne  sądy, kto im ufa? Przecież kto nie ślepy ten widzi?/. A  próbować poniewierać człowiekiem.....  Panie  Banaś, niech Pan się trzyma i działa jak Panu  rozum, serce, wiedza i odpowiedzialność  za Polskę dyktuje.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

04-12-2019 [18:58] - maks jamnicki | Link:

Jako gospodarz swojego bloga, uprzejmie i grzecznie  proszę panów "Jabe", "wielkopolskizdzichu" , "hr.Levak-Lewatzky" i "tricolour" o powstrzymanie się od komentarzy na mojej stronie. Z góry dziękuję licząc na uszanowanie  mojej uprzejmej prośby. 

Obrazek użytkownika angol

04-12-2019 [20:49] - angol | Link:

Popatrz Pan i zapewnie posluchali, a do Pana Banasia mam dwa slowa  TAK TRZYMAJ.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-12-2019 [20:52] - wielkopolskizdzichu | Link:

Skoro w przestrzeni ogólnie dostępnej wyrażasz Panie Blogerze swe zdanie, oznacza to, że oceny oczekujesz i to bez względu skąd ona pochodzi. 
Taka jest formuła NB, ba praktycznie każdego wolnego od zamordyzmu forum, wymiany myśli.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

04-12-2019 [23:19] - maks jamnicki | Link:

wielkopolskizdzichu: Poproszę o to jeszcze raz :)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

05-12-2019 [00:27] - wielkopolskizdzichu | Link:

Nie bardzo widzę potrzebę powtarzania się.

Obrazek użytkownika Jabe

04-12-2019 [21:16] - Jabe | Link:

Panie Harcerzu Kochany,
wydawałoby się, że osoba o ugruntowanych poglądach bez trudu potrafi odpowiedzieć na ewentualne wątpliwości, niezależnie od intencji, których się może jedynie domyślać. Mam wrażenie, że kieruje Panem lęk przed dysonansem poznawczym, bo powoli dociera do Pana, że zaufanie wcale nie ma solidnych podstaw i za rogiem czai się zwątpienie. Co by się stało, gdyby ktoś Panu na palcach pokazał, że nie rządzi żadna prawica, a z pewnością nie patriotyczna? Świat by się zawalił!

Nie interesowałem się sprawą pana Banasia, wydaje mi się jednak, że ten pan właśnie pokazał figę prezesowi, którego Pan bezwarunkowo popiera. Nie wiem, jak mógłbym się do takiej kuriozalnej sytuacji odnieść.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

04-12-2019 [23:18] - maks jamnicki | Link:

Jabe: Poproszę o to jeszcze raz :)

Obrazek użytkownika Pani Anna

04-12-2019 [18:58] - Pani Anna | Link:

Zgadzam się z Panem całkowicie.

Obrazek użytkownika tricolour

04-12-2019 [20:23] - tricolour | Link:

@Maks

Tekstu komentował nie będę i prośbę uszanuję.

Proszę jednocześnie, by się Pan zdecydował, czy jestem karaluchem, który wychynął z odwłokiem na światło, czy też nagle zobaczył Pan we mnie człowieka z sobie tylko wiadomych względów. Rozumie Pan - ten zabawny celownik jako awatar chyba wymaga więcej szacunku...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

04-12-2019 [23:17] - maks jamnicki | Link:

tricolour: Poproszę o to  jeszcze raz :)

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-12-2019 [23:51] - Tomaszek | Link:

@Maks
Wywołałeś wilki zlasu i dyskusja zrobiła się o dupie Maryni . Nie wiem o co ci chodziło , ale ja lubię sobie opo nich pojezdzić i vice versa . Napisz tę notkę raz jeszcze i zostaw wszystko swojemu porządkowi . 
Zdrówka życzę i nie panikuj na zapas .
Z Poważaniem 
Tomaszek

Obrazek użytkownika tricolour

05-12-2019 [08:13] - tricolour | Link:

@Maks

Jakis niestały Pan jest, raz prosi Pan o niepisanie, teraz o pisanie... hormony zapewne.

Ma Pan prawo prosić, ja mam prawo przychylić się do uprzejmej prośby lub nie.

Obrazek użytkownika czarna bandera

05-12-2019 [05:44] - czarna bandera | Link:

"W Krakowie istnieje wiele hoteli wynajmujących pokoje na godziny, aby odpocząć po podróży albo przygotować się do konferencji..." - Marian Banaś

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

05-12-2019 [19:28] - Jak pragnę zdrowia | Link:

A mnie w tej uczonej dyskysyi interesuje czy Czarna pantera (czy bandera)  korzysta z takich hotelików, których w Krakowie aż się roi na każdej ulicy? A jeśli korzysta, to po co? Zwyczaj nie wydawania rachunków za takie usługi mnie nie interesuje.

Obrazek użytkownika czarna bandera

06-12-2019 [05:24] - czarna bandera | Link:

"Bezczelność dość  typowa dla..."- maks jamnicki - w komentarzu do hr. Levak
https://naszeblogi.pl/54820-pr...

czy Czarna pantera (czy bandera)  korzysta z takich hotelików?
Nie korzysta, a powyższy cytat to najlepszy przykład bezczelności i kpiny wobec nas wszystkich.

"Panie  Banaś, niech Pan się trzyma"- maks jamnicki
Dołączam się do tych życzeń.

Obrazek użytkownika Jak pragnę zdrowia

06-12-2019 [17:20] - Jak pragnę zdrowia | Link:

Maksio Jamnicki dołącza także do opowieści dziwnej treści snutych przez Pancernego Mariana o tych krakowskich burdelikach.