Warszawo, dlaczego tak się zeszmaciłaś,  tak wybierając?

Dokąd zmierzasz, Warszawo? 200 tysięcy mieszkańców stolicy zagłosowało na człowieka, który spowodował wypadek, zniszczył mienie i przez całe życie służył obcemu systemowi będąc agentem SB! Każdy z nas za taki wypadek, ucieczkę z miejsca wypadku siedział by w więzieniu.

Warszawa zagłosowała na człowieka, który utrzymywał morderczy system, gdzie ginęła autentyczna prawdziwa warszawska inteligencja z ręki jego ojca! Warszawa zagłosowała na wroga człowieka! Warszawo, miasto Powstania, miasto Pileckiego, naszych praprapradziadów, którzy budowali teatry, szkoły, ochronki! Warszawo, aż tak Ciebie zeszmacono, że 70 lat po wojnie wciąż siłą decydującą tu jest głos carskich namiestników?

Tak, bo to nie Warszawa, a obcy duchowo element, który zabrał nam co budowaliśmy od pokoleń, to ten obcy element, który wyrzucał ze szkół i z życia publicznego nasz ojczysty język! i historię. To obcy element, który nie umie się zachować przy stole, w drugim pokoleniu się wykształcił, wychował kolejne pokolenie w duchu komunizmu i nienawiści do tego miasta i jego historii. To obcy element, który zawłaszczył nasze miasto!

W Warszawie wygrał KOMUCH z krwi i kości, spadkobierca czerwonych zbrodniarzy. To jak splunięcie w twarz Powstańcom, rotmistrzowi Pileckiemu i wszystkim Niezłomnym. W głowie się nie mieści. To jakiś obłęd, czy żyjemy w jakimś Matrixie .To jest przerażające. ( za Andrzejem Zahorskim)

Jak się czują potomkowie tych co polegli w Powstaniu Warszawskim. Powstańcy  czekali na pomoc czerwonoarmistów, a ci nie pozwalali nawet na lądowanie samolotów alianckich lecących z Włoch z pomocą Powstańcom czekając aż Powstanie się wykrwawi, później po upadku Powstania przyglądając się jak Niemcy z pruską dokładnością niszczyli dom po domu by w styczniu „ wyzwolić” Warszawę.

Później dzieci tych co przyszli z ruskimi onucami usadowili się w organach bezpieczeństwa, walcząc z polskimi patriotami, stosując tortury, jak to mówił rotmistrz Pilecki Auschwitz to było przedszkole.

Co mają w głowach ci niby Warszawiacy, głosując na potomków zbrodniarzy  komunistycznych takich jak Włodzimierz Cimoszewicz czy Danuta Hubner.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

29-05-2019 [11:12] - Darek65 | Link:

Na te ruskie onuce głosowały dwa typy ludzi. Mieszkańcy Warszawy, ale nie warszawiacy i nie Polacy. To spadkobiercy tych, co przyjechali na ruskich czołgach, esbecy i tym podobny element. Druga grupa, to Ci, którzy przyjechali do Warszawy z prowincji w poszukiwaniu pracy. Z całą siłą próbują wyprzeć się swoich korzeni, swojego pochodzenia z prowincji. Chcą być fajni, nowocześni, będą bardziej papiescy niż sam Papież.

Obrazek użytkownika Andy51

29-05-2019 [13:43] - Andy51 | Link:

Słuszna konkluzja.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

31-05-2019 [13:30] - maks jamnicki | Link:

Darek 65..."Chcą być fajni, nowocześni..." tak to też. Ale jest jeszcze "racja przetrwania". Zasoby i wszystkie nici w mieście trzyma "układ". M.in opisane, pokomunistyczne kur....wo. Ale szerzej, układ ekonomiczny. A  ci ludzie przy jechali tu, 50, 40, 30, 20, 10 itd lat temu, by "szukać szansy",  "sobie polepszyć", 'poprawić byt", Ten układ kara albo i niszczy "niedostosowanych".  /patrz ostatnio  mistrzyni świata w  windsurfingu /. Więc intuicyjnie i z konieczności się dostosowują. To "tamci". ci "tutejsi", starzy i nowsi "dostosowani" decydują o bycie "przyjezdnych". Dekadami, po kolei. nawarstwianie, umacnianie się systemu. Ludzie, jak nie chcą się przed sobą przyznać, że się "skur...i", lub po prostu spsieli, co częstsze, zaczynają wierzyć, że dokonali  "lepszego "wyboru, że to jest słuszne. A przeciwnej opcji zaczynają nienawidzić. Nawet Orban na Węgrzech nie ma Budapesztu. Pomimo..  Rząd i "rządowi" są w W-ie tylko wyspą. nadaną, ulokowaną  przez świat zewnętrzny, 'prowincję".

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-05-2019 [12:04] - Pani Anna | Link:

Przecież dzisiejsza Warszawa to nie jest Warszawa przedwojenna, ani Warszawa z czasów Powstania. Ludność została wymordowana - ponad 200 000, reszta, jakieś 750 00 z Warszawy i okolic wywieziona. Powrócili tylko nieliczni, o ile wiem jakieś 10-15%. Reszta to jest to, co napłynęło po wojnie za komuchami, skupieni wokół władzy centralnej i administracji, korzystający z przywilejów, jaki dla "swoich" miał tamten system.  Na Cimoszewicza głosował głownie emerytowany resort i ich progenitura, z lojalności i z nadziei, że nie wszystko jeszcze stracone. Lepiej położyć na nich lagę, dla tego sortu nie ma nadziei. Pewnie, żal, że to wszystko dotyczy akurat tak dzielnego i ciężko doświadczonego miasta, ale nic nie poradzimy. 

Obrazek użytkownika Andy51

29-05-2019 [13:44] - Andy51 | Link:

Tak jak napisałem, Warszawy po prostu szkoda, a najeźdźcy się zadomowili, pozmieniali nazwiska, ale mentalnie dalej są ruskimi onucami.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

31-05-2019 [13:39] - maks jamnicki | Link:

Pani Anna. Ale 200 tysięcy, to jest to "jądro". Zwarte, zdeterminowane, ze wspólną, komuszą historią. A ilu jest w W-ie tzw. "opozycjonistów", "antykomunistów" itd? Jaka duża "garstka"?Tu, biorąc pod uwagę te okoliczności, wychodzi mądrość Kaczyńskiego, który by przetrwać, musiał lepić z różnych materiałów, jak trzeba było, dosztukować  i z byłego, kiedyś "nominalnie" PZPRu. Co mu się zarzucało, ale on musiał to wziąć na siebie. My byśmy tego nie zrobili, dlatego... słabo się nadajemy do polityki :)

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-05-2019 [14:10] - Pani Anna | Link:

Maks jamnicki " słabo się nadajemy do polityki :)" - no ja, to już w ogóle :-)))

Obrazek użytkownika ogrodnik

29-05-2019 [13:10] - ogrodnik | Link:

W Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. zapisano:
" Art. 29.Stolicą Rzeczypospolitej Polskiej jest Warszawa."
Powinno być :Stolicą Rzeczypospolitej Polskiej jest komunistyczne miasto Warszawa.

Obrazek użytkownika Andy51

29-05-2019 [14:08] - Andy51 | Link:

Słusznie prawisz.

Obrazek użytkownika tricolour

29-05-2019 [13:24] - tricolour | Link:

Gdy czytam o tych komuchach i ruskich progeniturach, napływowych słoikach i wojnie sprzed 70 lat to mnie śmiech ogarnia. Normalnie duch Mieszka nagle umarł i stąd połowa Polaków głosuje na KE. Pewnie z tego też powodu Republikanie w stanach pod górkę mają.

A tymczasem powód nie lezy w sprawach sprzed blisko wieku tylko lezy dziś. Tym powodem jest lider Kaczynski i jego konsekerncja wraz z rzuceniem kasy. Wylacznie te dwie rzeczy. Gdy choć jednej z nich zabraknie to będzie pozamiatane.

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-05-2019 [14:38] - Pani Anna | Link:

Tricolour
Trafna i głeboka anliza, na miarę co najmniej artystki Jandy, tak trzymaj i nic nie zmieniaj w "narracji" gdyż jesienią walczymy o większość konstytucyjną!
Dziękujemy i liczymy na ciebie.

Obrazek użytkownika tricolour

29-05-2019 [15:38] - tricolour | Link:

Daj Wam Boże większość konstytucyjną - proszę bardzo, możecie mieć 100% głosów.

Ale i tak bez kasy z Unii, to nawet zapałek nie da się wyprodukować (bo nie ma polskich producentów) i sprzedać (bo nie ma polskich sklepów). Jakbyś, droga Aneczko, nie kombinowała, to cała kasa wypłynie (bo jest system transferu) z kraju, a ta, co pozostanie w skarpecie, to pójdzie na wakacje za granicą lub na niemieckiego Golfa, Niemiec płakał jak sprzedawał. A gdy przyjdzie komuś do głowy obejście pomalować lub nawet wyremontować, to trafi do Castoramy, Obi lub Leroya (ale nie tego od porno) i dalej, hen, za granicę.

Jeśli gotowi jesteście sami z siebie wywieźć za granicę wszystkie swoje pieniądze, to możecie mieć nawet 200% głosów. To nikomu nie przeszkadza.

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

29-05-2019 [14:50] - SilentiumUniversi | Link:

No, coś w tym jest. Kasę, która za bywszego rządu należała się mafiom vatowskim rzucono w pewnej części suwerenowi. A co to jest konsekerncja to jako patologia nie qumam

Obrazek użytkownika tricolour

29-05-2019 [15:30] - tricolour | Link:

Się pisze na telefonie, to czasem podpowiada takie dziwolągi. Konsekwencja - tak miało być.
I żeby była jasność: mafiom vatowskim należy się tylko kryminał, to wszystko. Dzisiejszej władzy wygodnie jest zwalać co tylko można na mafie vatowskie choć jakoś nie słychać , by setkami wsadzano do więzień, z czego płynie wniosek, że mafie dalej mają się dobrze, tylko bardziej się zakonspirowały lub zmieniły branże. Zresztą największą mafią jest swoboda Lidlów, Biedronek, Carrefourów, Tesców, Kauflandów, Aldików, Kaufhalli, Reali innego pomniejszego badziewia, które wyeliminowało polski sektor spożywczy i transferuje zyski za granicę swobodnie. Tylko w tej jednej branży, a gdzie inne? 

Nie jestem też do końca przekonany, że pieniądze dla suwerena to kwestia odebrania mafiom, czy zwykły kredyt, ale pewne jest jedno: mamy budżet pod kreską więc jak nie liczyć, to jest albo mniejszy, albo większy kredyt.

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-05-2019 [16:16] - Pani Anna | Link:

Troche się plączesz w zeznaniach Tricolour, popracuj nad przekazem, ale generalnie kierunek jest dobry. Tak na 3+,  wziąwszy pod uwagę, że ciągle trwa szok powyborczy. 

Obrazek użytkownika tricolour

29-05-2019 [17:41] - tricolour | Link:

Może kiedyś do Pani dotrze, że taką pogardliwą wypowiedzią wywołuje Pani wyłącznie odrazę do siebie.

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

29-05-2019 [18:48] - SilentiumUniversi | Link:

A tu poprę Panią Annę, właśnie po takim stylu Twojej wypowiedzi wziąłem Cię za hejtera.

Obrazek użytkownika tricolour

29-05-2019 [21:38] - tricolour | Link:

Dziękuję za zwrócenie uwagi. No cóż, ruskie onuce, targowice i inne epitety nie wzmagają poczucia taktu...

Z drugiej zaś strony wyzywanie od ruskich onuc, gdy samemu nie ma się węgla, ropy, gazu (o innych surowcach nie wspomnę) i importuje to wszystko z Rosji, bo inaczej gospodarka stoi, głosem rozsądku nie jest.

Obrazek użytkownika angela

29-05-2019 [15:04] - angela | Link:

Miasto zasiedlone elementem naplywowym, polskojezycznym, jak cała zachodnia Polska,  stronnicy ruscy i pruscy. Ich dobry zarząd Polską  wcale nie obchodzi, gdzie indziej są ich korzenie.
Ale brać na dzieciaki pieniądze, to biorą, od rudego nie dostali, tylko od tego, jak to ujął tęczowy, znienawidzonego Kaczyńskiego. 
Rudy to im obiecał, kij z marchewką, obiecanki, wyjątkowej kasty, i z tego gawiedz się cieszyla, głodne, ale pany. 
Jakie to pany, widać na każdym kroku. 
Prostactwo, wulgarny język, słychać na każdym kroku. 

Obrazek użytkownika Andy51

29-05-2019 [15:59] - Andy51 | Link:

Nic dodać nic ująć, w przyrodzie istnieje określenie gatunek inwazyjny, na dużej części taki jest na zachodzie Polski., pozbawiony korzeni,przeszłości i ciągłości, co widać po głosowaniach. 

Obrazek użytkownika tricolour

29-05-2019 [16:23] - tricolour | Link:

Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie: jaką ciągłość i korzenie ma europoseł urodzony w Londynie, członek NZS, Unii Polityki Realnej, AWS, Samoobrony, a teraz PIS?

Mnie jedynie się kojarzy ciągłość koryta.

Obrazek użytkownika Jan1797

29-05-2019 [19:16] - Jan1797 | Link:

<Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie: jaką ciągłość i korzenie ma europoseł urodzony
w Londynie,..>
Czy wykazuje się przy tym ciągłością konserwatywnych poglądów?
Czy lży wyborcom, że grzecznie spytam?

Obrazek użytkownika Andy51

29-05-2019 [21:44] - Andy51 | Link:

Większą niż europoseł, który urodził się z ojca czerwonoarmisty , który przyjechał na ruskim tanku.

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

29-05-2019 [16:39] - SilentiumUniversi | Link:

Dzięki za konkretną i kulturalną odpowiedź. Niestety sprawa marketów wydaje się konsekwencją nierównego traktowania państw przez Unię. To nie zależy od tego, jaka partia rządzi. Argument o mafiach wygląda mi na trafiony, mam tylko wrażenie, że działały one zgodnie z wówczas obowiązującym prawem, a zatem nikogo skazać się nie da ...

Obrazek użytkownika Andy51

29-05-2019 [17:19] - Andy51 | Link:

Z tym twierdzeniem polemizowałbym.

Obrazek użytkownika Czesław2

29-05-2019 [19:32] - Czesław2 | Link:

Sprawa marketów ma dwa aspekty. Pierwszy to taki, że nie wpuszczali nas do uni z miłości, tylko aby wydoić ile się da. Drugi to ten, że dla wielu polaków zakupy u niemca to nobilitacja i spełnienie marzeń. Tego nawet nie można nazwać słomą w butach.

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-05-2019 [21:29] - Pani Anna | Link:

Mafię z samej definicji skazać jest bardzo trudno i dotyczy to nie tylko Polski, w końcu nie bez powodu Al Capone trafił  do więzienia "tylko" za podatki... A i to tylko dlatego, że trafił na  Elliota Nessa i jego grupę "Nietykalnych".  Mafia: "organizacja przestępcza mająca powiązania z władzami i policją". Mafie działajace w Polsce aż nadto wypełniają(ły) tę definicję. Zebrać wystarczający do wniesienia oskarżenia materiał dowodowy przeciwko komuś, kto nie tylko ma powiązania z szeroko rozumianą władzą, ale pod kogo wręcz było tworzone prawo jest bardzo trudno, a skazać jeszcze trudniej, zwłaszcza w naszych warunkach, z niewyczyszczoną wciąż szczególną kastą sędziowską.

Obrazek użytkownika Jan1797

30-05-2019 [17:39] - Jan1797 | Link:

Andy,
 To„brak czasu na myślenie” i jeżeli w tym warszawskim chaosie obywatelskim
nie dostrzega zagrożenia bezpieczeństwa swej egzystencji człowiek wykształcony
rozumiem, nie ma kogo żałować; https://wpolityce.pl/spoleczen...
Zgadzam się, że anty wychowanie (pojęcie użyte przez pana Dziedziczaka) jest tu
bardzo pomocne stronnictwu ruskiemu. Proszę spojrzeć na komentarze pod filmikiem;
https://www.youtube.com/watch?...

Przy okazji zamieszczę odpowiedź dla Zbieracza, przypadkowo pominiętą przez Admina
pod Twą poprzednią notką;
Doskonale rozumiem, pierwsze karty odkryli;
„Kolejny argument za Polską federalną. Polska Zach.: pro-europejska, liberalna, świecka;
Polska Wschodnia, wiadomo. Kompetencje wspólne: polityka zagr. i obronna, waluta, armia
podst wolności obywat. (ale w skansenie wschodnim – mniej wolności od religii)” – napisał
na Twitterze Wojciech Sadurski. https://www.tvp.info/42826842/...
Nawet zasłonkę pieniacką zastępczą uruchomili, z ty większą satysfakcją znalazłem ten
obraz wyborów; https://sejmlog.pl/wp-content/...  
Maleńka własna nutka, od lat prosiłem o właściwą prezentację protokołu komisji po wyborach
i tym razem okazało się, nie ma żadnego problemu; Protokół wisi, a w nim KE wygrała
sześcioma, nie 70 %, a to procent głosów nieważnych wyniósł 0,3  .
To jest przekaz Zbieraczu, dla poszukiwaczy cudów.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

29-05-2019 [22:45] - zbieracz śmieci | Link:

Jakie młodzieży wychowanie ....jakie może być skoro całe władze UWr sa powi,ązane z niemieckimi fundacjami a konsulat niemiecki we Wrocławiu zatrudnia więcej agenciaków niż ambassada !?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

29-05-2019 [23:43] - zbieracz śmieci | Link:

Publicznie nie moli go wesprzec ale anonimowo stawiając krzyzyk to i owszem to zrobili jak i na innych jego pokroju .Zrobili to bo jego ojciec i on sa od m=nich i to sie tylko liczy a on nigdy się ich nie zaparł.
Dziwi mnie natomiuast wielkie oburzenie andiego ale jego znajomośc historii jets typowa dla wykształciucha z megi przed nazwiskiem czyli zerowa albo hasłowa jak już!
Po wojnie drgie nieuczki pozwolono powrócic tylko tym co byli tam zameldowani wczesniej i bramy zatrzaśnięto -powstało miasto zakryte gdzie za mury mogli dostac sie tylko ci których chciano tam mieć ,ci co przez wżenek i ci co kupili sobie tam mieszkanko najchetniej za dolary.
W stolycy były wszystkie mninisterstwa ,organa partyjne,szefostwa służb terroru i ci mogli tak zamieszkać po zakończeniu służby ,lata leciały i grono popieraczy stale rosło kisząć i żyjąc we własnym smrodku a także się mnożąc.
Trafiła się okazja to pokazali swoja siłę i co nam zrobicie...!?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-05-2019 [07:44] - zbieracz śmieci | Link:

Za jednym podejściem do andiego i ageli -kim wy jesteście ,że obrażacie tych co mieszkaja na Ziemiach Odzyskanych odmawiając nam patriotyzmu i polskości pogięciuchy.
Może wam tumany umknęła II Wojna Światowa i układ aliantów z kacapami ,że część Polski oddaje sie im a my mamy się przeprowadzić nie pytając o zgodę.
O martyrologii kresowanian podczas II Wojny nie bedę wspominał  ale przez wieki nie poniosły takich strat Kresy broniąc dostępu hord stepowych do Najjaśnieszej jak podczas ostatniej wojny.
Ty andy i magister i mieszkaniec Zoppt śmiesz stawiać zarzut niewłaściwego głosowania innym a w tr ojmieście kto od zawsze trzyma władzę jak nie post komuna i potomkowie prusaków.,kto u ciebie jest nie do ruszenia nawet jak mu udowodniono przewały....!?
MOże sam jesteś taki sam "kaszeba" jak rudy i od zawsze w Zoppot a wtedy zrozumiała by taka prowokacja jaka tu się popisujesz.
Nie raz i nie dwa pisałem ,żeś zwykły dureń jak na magistra przystało i prowokator i przekonałes sie jak bolało gdy toba sie zainteresowałem !

Obrazek użytkownika Andy51

30-05-2019 [09:59] - Andy51 | Link:

Dla Twojej wiadomości fakt mieszkam w Sopocie ale urodziłem się na tzw. Ziemiach Zachodnich w Jeleniej Górze, a swoją drogą proszę mi wskazać w moim tekście akapit gdzie obraziłem mieszkańców  Ziem Zachodnich?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-05-2019 [10:16] - zbieracz śmieci | Link:

29.05.2019-15:59.

Obrazek użytkownika Andy51

30-05-2019 [11:13] - Andy51 | Link:

Ale to jest stwierdzenie faktu, proszę pokazać jeden wyraz powszechnie uznawany za nieprzyzwoity.

Obrazek użytkownika tricolour

30-05-2019 [14:55] - tricolour | Link:

Wcale nie trzeba używać brzydkich słów, wulgarnych, by kogoś obrazić czy zdeprecjonować. Można zapytać grzecznie "czy Pani się już dobrze prowadzi" w czym żadnego złego słowa nie ma, ale całość już zła jest.

Zatem, szanowny kolego, nie wątp w patriotyzm tych, którzy np. nie lubią parówek i puszek po piwie w roli lotniczych modeli. Patriotyzm - w tym konkretnym przykładzie - polegał by raczej na skompletowaniu zespołu mającego wiedzę i doświadczenie w takim zakresie, by mieć prawo do bycia pełną komisją sejmową, a nie zebranie chętnych na grilla.

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-05-2019 [18:27] - Pani Anna | Link:

Tricolour. Archimedes odkrył  prawo hydro- i aerostatyki zanurzając się wannie, Newtonowi jabłko spadło na głowę, kiedy leżał pod jabłonią i tak odkrył prawo ciążenia.
Możesz osobiście w to nie wierzyć, ale jeśli gotowane parówki pękają, to zawsze wzdłuż, a nie wszerz, tak samo jak pękały kotły parostatków na Missisippi, bo rządzi tym to samo prawo naprężeń Hooka. Ktoś całkiem rozsądnie pomyślał, że prawa fizyki najlepiej by było zilustrowac prostymi przykładami, które nawet dziecko zrozumie, ale nie przewidział niestety osobników podobnych do ciebie i do "dziennikarzy" gazety wyborczej czy innego nesweeka.

Obrazek użytkownika tricolour

31-05-2019 [14:27] - tricolour | Link:

A i owszem - dziecko ma "zrozumieć" parówki i puszki, bo dziecku nie jest potrzebne dociekanie. Dziecko ma zamknąć dziób i posłuchać podkomisji, która nic nie mówi, a potem w to uwierzyć, w to czego nie powiedziała. 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-05-2019 [19:19] - zbieracz śmieci | Link:

Nigdy nie oczekiwałem od przeżuwaczy obroku takich jak ty aby zrozumieli ,że parówka i puszka po piwie wystarczą do wyjaśnienia pewnych zjawisk fizycznych a prościej już się nie da.
Co prawda dziś nadzorujesz sieć ale wcześniej byłeś wybitnym konstruktorem -metalowcem ...!EOT
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-05-2019 [19:11] - zbieracz śmieci | Link:

Mało mnie obchodzi gdzie kto się urodził ,czy jest Polakiem czy w kropki bordo ,czy rezydentem czy dostał nasze obywatelstwo ,o tym decyduje co innego a co to jak krowie na rowie nie mam chęci wyjaśniać!
Rozsiadłeś się na kiblu i od czasu do czasu robisz wredne wrzuty dużo trudu wkładając aby się zalegendować.
Usważaj bo czasy speców od fake mijają a ja będę miał cię na oku bo ja czytam i na numery podprogowe mnie nie nabierzesz!EOT.