To ludzie od Owsiaka napadli na Magdalenę Ogórek?

Nie chciałem użyć słowa „bojówka”, bo to by chyba było na wyrost, ale jeśli dobrze dojrzałem, pooblepiani byli czerwonymi serduszkami. Jeśli źle dojrzałem, „odszczekam”. Ale najpierw Polskie ZOO.

Nie jestem fanem kabaretów i szopek Marcina Wolskiego. Sposób narracji mnie „nie kręci”. A jednak gdy zobaczyłem ten polityczny skansen jaki zgromadził Schetyna, tą „drużynę” do Parlamentu Europejskiego, od razu przyszło mi na myśl to pojęcie: Polskie ZOO. Polityczne Polskie ZOO.
Cimoszewicz, Sikorski, Kopacz-naftalina , Belka, Marcinkiewicz, Buzek, Miller, co jeden to lepszy od drugiego, plus jakieś „osobistości” które nie były obecne. Słowo „naftalina” tu właśnie pasuje jak ulał, ktoś ich z tej zatęchłej szafy  powyciągał, większość to polityczne upiory przeszłości, razem to prawdziwy współczesny kabaret-groteska. I oczywiście pośród nich nie brakuje tych najbardziej wypróbowanych, zarejestrowanych przed laty jako komunistyczni TW. Jeszcze są w obiegu, a w cieniu czeka takich chyba tysiące? Czeka na jeszcze jedną szansę, którą ma im stworzyć Grzegorz Schetyna. Skrzyknęli się i wołają: prowadź „wodzu”!?. Uchowaj Polskę Panie Boże.

I gdy już myślałem, że przez chwilę nic mnie już nie zaskoczy bardziej niż ta ferajna, trafiam na świeży filmik w internecie, jakaś „bojówka” z przypiętymi czerwonymi serduszkami popierającymi J. Owsiaka, wieczorem napada na Magdalenę Ogórek. Wznosi nienawistne okrzyki, wygraża, pluje, oblepia auto jakimiś hasłami, ba, kładą się pod koła by nie mogła odjechać. Ponoć nie podobał im się jej program w TVP. To ciekawe, bo wśród  ludzi normalnych przyjęte jest, że nie oglądają programów które im się nie podobają. Prawie wszyscy z minami pełnymi „miłości-nienawiści”, większość łypie wzrokiem szalonym. 
Jeżeli się pomyliłem, źle dojrzałem, to ktoś mnie poprawi, jak nic z przypiętymi serduszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co z tego, że nie wszyscy, może dla wszystkich zabrakło? Jego ludzie?
Jeśli nie jego, to pewno zdementuje, ogłosi, że to nie jego ludzie i nie on ich wysłał na ten napad, a te serduszka to jakiś przypadek i działanie „wrogich ośrodków” co się podszywają.

A na razie myślę sobie, że niezłej ferajny, takiej pełnej „miłości” się dochował. Napisał bym, że to też była jakby emanacja tego Polskiego ZOO, taka oddolna, uliczna, ale po chrześcijańsku się powstrzymam. Bo widziałem, że to w większości biedni, oszalali ludzie, których po prostu nakręciły emocjonalnie wrogie rządowi media. A to nie jest dobra zabawa.
Sytuacja staje się niebezpieczna, bo jak wszyscy zaczną napadać na bliźnich których nie lubią albo z którymi się nie zgadzają... Trzeba uczciwie przyznać, że Magdalena Ogórek wykazała dużo spokoju. Gdyby zestresowana przez pomyłkę nacisnęła na pedał gazu zamiast hamulca,wtedy gdy ruszała,  i gdy  ktoś się położył pod koła jej samochodu... Taki przypadek miał miejsce niedawno we Francji. I nie chodzi o  tą dziś już nieboszczkę, która  świadomie stanęła przed samochodem, chcącemu przecież nie dzieje się krzywda. Ale pani  kierująca tam  samochodem, która się  zestresowała otaczającymi go wrogimi  ludźmi, musiała się potem tłumaczyć, miała przykrości prawne, że ruszyła do przodu. To może spotkać każdego kierowcę.  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

03-02-2019 [09:26] - Trotelreiner | Link:

A co za różnica?! KOD,UBowatele,owsiakowcy....czy byle kto?
BO SĄ BEZKARNI! BO MOGĄ! BO NA TO SOROS DAJE PIENIĄDZE!
Bo Kaczyński zrobil w grudniu 2017 największy błąd życia [ większego już sie nie da zrobic] ...wymienił LUDZI na pacynki z UD/UW i trumny Geremka.
To niestety był kamień,który spowodował lawinę...NIKT NIE MA POJĘCIA O POLITYCE,O RZĄDZENIU,ANI O TYM,ŻE PIS MA WOJNĘ...Z UE,NIEMCAMI,UKRAINĄ I ROSJĄ.
2019 wiosna....dokuśtykają do jesieni....i będzie klęska!!!
MEDIA GŁUPCZE!!!
https://naszeblogi.pl/47521-me...
PS.Notka @Tarantogi

Obrazek użytkownika maks jamnicki

03-02-2019 [13:37] - maks jamnicki | Link:

Tak, media.  Do tego  Agora z Sorosem przymierzają się do poszerzenia swojego imperium o  radio  "Z" a nikt nie pomyślał przez 3 lata o ustawie, która by takie coś uniemożliwiała. Czabański za to był zajęty zmaganiami o ustawę  likwidującą hodowlę zwierząt futerkowych.  Nie wygląda to dobrze. Tak, media są kluczowe. 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

03-02-2019 [14:30] - Trotelreiner | Link:

Duża Ustawa Medialna,ta reprywatyzacyjna...była juz gotowa,ale wylądowala w koszu na śmieci...NIE W ZAMRAŻARCE,tylko w śmieciach!
Wymieniłem kilka maili z min.Sellinem na ten temat...jego słowa: "SĄ WAŻNIEJSZE SPRAWY..." no to są....obudzą sie oskalpowani.

Obrazek użytkownika xena2012

03-02-2019 [10:17] - xena2012 | Link:

Odezwał się dawno nie słyszany Palikot,który zapewne marzy o ponownym wejściu do polityki a może i do europarlamentu.Nazwał Magdalenę Ogórek k...ą. Wprawdzie (chyba po wytrzeźwieniu) spis skasował,ale zostały printscreeny.A co na to ojczulek Wiśniewski? 

Obrazek użytkownika maks jamnicki

03-02-2019 [13:47] - maks jamnicki | Link:

Opił się piwem z browaru Tenczynek, który nie tak dawno odkupił od swojego, jak się okazało dobrego kolegi, Jakubiaka. Ojczulek Wiśniewski? Niech pani porówna miny i łypanie szalonym wzrokiem tych ludzi którzy zaatakowali Ogórek, z niektórymi minami   i wzrokiem tego dominikanina podczas swojego wystąpienia na pogrzebie Adamowicza. Toczka w toczkę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

03-02-2019 [10:54] - Imć Waszeć | Link:

A co z tego, że to ludzie od Owsiaka napadli, skoro nikt nie znajdzie tam listy płac? Za to ludzie od Brudzińskiego, którzy dostali POdwyżki po masowym sfałszowaniu zwolnień L4 nie zrobili kompletnie nic. I pewnie dalej nic nie zrobią, bo to polityka wodza jest. Trwać przy korycie i liczyć na większość konstytucyjną za nic-nierobienie, a po nas choćby utrata niepodległości i to nie na 200 lat, ale na zawsze. Bo nasze miejsce na ziemi zajmą ciapaci z Niemiec, a w centrach miast bezcenni sojusznicy.

Obrazek użytkownika xena2012

03-02-2019 [11:17] - xena2012 | Link:

stanawiam sie kto w tej sytuacji zapłaci za porysowanie auta pani Ogórek? Uwidocznieni na filmiku bezpośredni sprawcy ,o twarzach znanych z licznych ataków,bierna policja, politycy PO i środowisko GW i Newsweeka nakrecający te tłuszczę? Dlaczego teraz to świete oburzenie?Przecież takie incydenty miały miejsce już wczesniej: Stankiewicz zaatakowana przez Niesiołowskiego,Rachoń poszarpany przez wyjaca swołocz,inny dziennikarz uderzony przez posła PO Grupińskiego. Dzisiaj niszczenie plucie ,podszarpywanie jutro pójda w ruch kamienie do czego gorąco namawia Kopacz.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

03-02-2019 [11:21] - Zygmunt Korus | Link:

"Prawie wszyscy z minami pełnymi „miłości-nienawiści”, większość łypie wzrokiem szalonym."
Orwell: "Prawda jest mową nienawiści dla tych, co mają coś do ukrycia".
Pozdrawiam  Sz. Autora.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

03-02-2019 [13:48] - maks jamnicki | Link:

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-02-2019 [13:16] - Pani Anna | Link:

Tak, dobrze Pan widział, byli pooblepiani serduszkami WOŚP. Owsiak taka sobie własnie sektę wychował. Wystarczy poczytać ich wpisy na TT wobec ludzi, którzy delikatnie mówiąc nie wykazują specjalnego entuzjazmu dla Owsiaka i jego biznesów. To jest coś niesamowitego, nikt nie ma odwagi się za to zabrać, każdy zostanie zlinczowany i to przez ludzi, którzy nie darują tego, że ktoś obnaży tę chamską socjotechnikę której są ofiarami.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

03-02-2019 [16:22] - maks jamnicki | Link:

Tak, czują się bezkarni, "zaplecze" w postaci różnych organizacji i mediów mają. I sądów. Inna sprawa, że to głupota, wybierać się z tymi "firmowymi serduszkami" na takie akcje. Kompletnie pokręceni.

Obrazek użytkownika Jan1797

04-02-2019 [19:29] - Jan1797 | Link:

To jest tygodnik, który zszedł na ... Nie poniżę się, sięgając po ten tytuł, Jan.
https://twitter.com/tygodnik/s...

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

04-02-2019 [06:15] - Kazimierz Kozio... | Link:

patalachy z policji nie dostaly spec rozkazu wiec poki co maja dzialac a'la agencja tajfun. najwyrazniej jest przyzwolenie "dobrej zmiany" na polska utoye zeby zrownowazyc, a nawet wygrac dla dobrej sprawy zaszlachtowanie prez. adamowicza - jest rok wyborczy wiec nadzwyczajne srodki sa oczywiste. pani MaGog to wdzieczny cel dla rodzimych breivikow gdyz mozna ja latwo i zjawiskowo skaleczyc, sama zdaje sie lekcewazy troske o wlasne bezpieczenstwo.