Ukraińcy się bogacą — Polacy biednieją !

Tak zwana Zjednoczona Prawica i ich rząd chwali się, że UE przestała ich krytykować i myślą, że to ich zasługa. To powstanie #KoalicjiProPolskiej (Ruch Narodowy, Wolność, Braun, Liroy i inni) ich tak przestraszyła, że wolą nielubiany PiS niż ich przy sterach władzy. Jednak PiS realizuje politykę przyjmowania imigrantów niszczącą Narody może w inny sposób niż Globaliści z UE, ale i tak to doprowadzi do multi-kulti. Bezrobotnych Polaków jest 29%, ale rząd woli sprowadzać Ukraińców, bo są tańsi i robią za „miskę ryżu” oczywiście nie dosłownie, ale za mniejszą kasę, a to się Morawieckiemu podoba, bo klasa pracująca „musi zmniejszyć swoje oczekiwania”. Nieuczciwa konkurencja ze strony Ukraińców i innych imigrantów powoduje to, że Polacy są wypychani z pracy i zastępowani przez nieuczciwą konkurencję.

Nie taki diabeł straszny jak go malują — proponuję zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie realizował politykę globalistów; https://ruchnarodowy.net

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-01-2019 [11:54] - zbieracz śmieci | Link:

Strach was się bać bo w kupie taka siła....!
Co ty jarasz czy wciągasz bo jak liroy to pownneś mieć najlepszy towar...!?
Przy takim gruppen seź czy inaczej zbiorowym dymaniu to powinienes uważac szczególnie na sierp i młot co wspólnie dzierżycie z korwinem.

Obrazek użytkownika Gniewko

13-01-2019 [13:20] - Gniewko | Link:

Jeśli ktoś zatrudnia takich @śmieciarzy do trollowania, to musi naprawdę upaść poniżej jakiegokolwiek poziomu i być w desperacji.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-01-2019 [14:11] - zbieracz śmieci | Link:

Bycie narodowcem bez żadnych kwalifikacji nie gwarantuje zatrudnienia ani godnej płacy .
Nikt kto przy zdrowych zmysłach a ma swoja firmę nie zatrudni nieuka ale z pretensjami tylko dlatego ,że jest Polakiem !

Obrazek użytkownika Gniewko

13-01-2019 [18:21] - Gniewko | Link:

@śmieciarzu przedsiębiorcy zatrudniają Ukraińców, bo są tańsi i nie trzeba im płacić za nadgodziny. Co do kwalifikacji to nawet ich inżynier, czyli absolwent Institut nie umywa się do polskich techników.

Obrazek użytkownika mjk1

13-01-2019 [13:11] - mjk1 | Link:

Nie gniewaj się Gniewko, ale coś mi się wydaje, że Ty naprawdę nie udajesz. Ty naprawdę taki tępy jesteś. Już wyjaśniam dlaczego. Dlaczego mi się wydaje. Koalicja Pro Polska a dokładnie jej skrót, każdej średnio inteligentnej małpie w tym kraju, kojarzy się jednoznacznie i na pewno nie z dbaniem o jakiekolwiek polskie interesy. O ile na Ruch Narodowy, pod przywództwem tych dwóch „bolkopodobnych”, mógłby dać się jeszcze ktokolwiek nabrać, to przystąpienie do niego (Ruchu Narodowego) patafiana w muszce wraz  z brunatnym potwierdza, że okrągłostołowa sitwa trzyma się mocno i ma wszystko pod kontrolą. Wszystko i wszystkich. Ciebie też Gniewko, chyba, że jesteś jednym z nich.    
 

Obrazek użytkownika Gniewko

13-01-2019 [18:15] - Gniewko | Link:

@mjk1 z inteligencją to u ciebie słabiutko jak nie potrafisz ustosunkować się merytorycznie do wpisu, tylko obrażasz adwersarzy.

Obrazek użytkownika ortodox

13-01-2019 [14:25] - ortodox | Link:

@gniewko  Mój znajomy jest właścicielem restauracji w Krakowie i wyobraź sobie Gniewko,że Polki nie chcą pracować na zmywaku w kuchni za 15 zł (brutto) na godz. a Ukrainki za te pieniądze pracują.
Gniewko jak mam się przekonać do narodowców po takim m.in.wpisie pana Bosaka   https://twitter.com/piotrgoldb... (później po komentarzach internautów wpis wykasował....w necie nic nie ginie) Hm...jak to rozumieć,taki niekumaty ze mnie człek !

Obrazek użytkownika Gniewko

13-01-2019 [18:11] - Gniewko | Link:

@ortodox czyli prawosławny. To teraz rozumiem dlaczego tak nie cierpisz katolików. Tu odpowiedź na twoje kłamliwe oszczerstwo; https://twitter.com/krzysztofb...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-01-2019 [18:49] - Imć Waszeć | Link:

Wsadziłbyś do pierdla żeby zgniła Basię Poleszuk z bratem i matką?

Obrazek użytkownika ortodox

13-01-2019 [20:49] - ortodox | Link:

Widzisz Gniewko ten nick ma inne znaczenie (nie zawsze ortodox określa prawosławnego----orthodox (język angielski). IPA:
znaczenia:
przymiotnik
(1.1) ortodoksyjny, konserwatywny
Jestem ortodoksyjny ....( zakładający ścisłą wierność swoim zasadom) .Nie lubię fanatyków ! Na ucho Ci powiem jestem katolikiem (tak Bóg dał,że bierzmowanym  przez biskupa Karola Wojtyłę ) Tak więc Twoje skojarzenie zupełnie nie trafione! Więcej wyrozumiałości dla komentatorów mających inne poglądy niż Twoje,bardziej trafnych argumentów (od wklejania filmików z panem Bosakiem)  i mniej zapiekłości w dyskusji  życzę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-01-2019 [18:52] - Imć Waszeć | Link:

A po co ktoś ma pracować na zmywaku, skoro okrągłostolarze pozwalają każdemu iść na studia bez egzaminów? Przecież to nielogiczne. Teraz niech okrągłostolarze szykują kolejne stołki w administracji i zarządach dla tych wszystkich wybitnych "magistrów".

Obrazek użytkownika Zunrin

13-01-2019 [17:28] - Zunrin | Link:

W ubiegłym roku firmy budowlane poszukiwały w mojej okolicy ludzi do prostych prac (podaj, przynieś, pozamiataj). Umowa o pracę, 2000 na rękę, płatne nadgodziny powyżej 40h/tydzień, dowóz do pracy i odwóz do domu. Jak ktoś miał kwalifikacje i papiery, to lepsza oferta. I co? Chętnych było tylko kilka osób i musieli ściągać Ukraińców. Gdzie te twoje 29% bezrobocia? Budżetówkę to wliczyłeś czy co?

Obrazek użytkownika maks jamnicki

14-01-2019 [18:33] - maks jamnicki | Link:

2 tys zł dla tych ludzi którzy wstają o 4.30, pracują często  na mrozie lub  w upale, permanentna zmiana miejsc pracy, przy narażeniu na wypadki czyli inwalidztwo / budownictwo z największa ilością  ciężkich wypadków których skutkiem jest trwałe inwalidztwo /, gdy jak słyszymy już nie tylko nauczyciele na pstryknięcie palcem chcą ekstra 1000 zł, które i ten "budowlaniec" musi wypracować,  ale czytam że i już Zw Zaw. chcą to dla urzędników  w całej Polsce. Te  2 tys to chyba  trochę mało. Znam gościa który pracuje w firmie budowlano-drogowej 20 lat, wstaje o 4.30, upał, wiatr  czy mróz, praca pod gołym niebem, zarabia 2800 na rękę  a  przez ostatnie 15 lat miał podwyżki razem 700 zł. Młodzi po 2-3 latach pracy mają 2100-2300. Budownictwo jest za mało opłacane, nie znam ani skrawka biurka gdzie by szukano pracownika, chętnych tysiące, widać, że jednak coś z płacami nie tak skoro brak grubych dziesiątek tysięcy do pracy w jakiejś branży, dlaczego na stanowiska sędziów nie sprowadza się pracowników z Ukrainy ? :), ci trzymają się swoich stanowisk tak kurczowo, że biją się o pracę do 70 r życia, a gdzie tam praca dla młodych. Kto widział budowlańca co ma 65 lat /w ogóle nie wiem czy tacy istnieją ? / i chce pracować do 70 r. ż. ?:)    

Obrazek użytkownika Jabe

14-01-2019 [10:39] - Jabe | Link:

2 tysiące?

Obrazek użytkownika Czesław2

14-01-2019 [20:25] - Czesław2 | Link:

@Jabe to dużo czy mało, bo wpis niejasny. Dla przypomnienia 2,5 tys. w porywach zarabia w Polsce poza dużymi miastami niezły elektryk, zajmujący się w pracy WSZYSTKIM, od wymiany lamp po serwis urządzeń ( automatyka ).

Obrazek użytkownika Gniewko

14-01-2019 [22:48] - Gniewko | Link:

2500 to naprawdę w porywach. Nawet w dużych miastach zdarzają się dobrzy elektrycy, co zarabiają 1530 zł na rękę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-01-2019 [18:49] - Imć Waszeć | Link:

Znam takiego budowlańca. To jest mój wuj. Dwanaścioro dzieci, zaawansowana cukrzyca, sześćdziesiąt parę lat na karku. Dzieci już dorosłe, więc nie ma tych tysięcy plus. Nie ma też na dobrego lekarza, bo to 2 tys. to chyba zaliczka i na wykup leków. Ostatnio pracuje właśnie na "świeżym powietrzu" dzięki rozwiniętym budowom dróg i remontom kolei. Jak mówi i tak jest szczęściarzem, bo większość wsi musiała wyjechać na roboty na zachód. Tak właśnie wygląda Polska poza biurkami biurowych nierobów, łaskawie opapierzonych niedouków i pasożytów. Chce Pan jeszcze ze 20 innych podobnych przypadków? Burzliwy niedorozwój Polski zaczyna już krzepnąć.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

15-01-2019 [12:01] - maks jamnicki | Link:

Szacunek m.in. za te dwanaścioro dzieci. Przecież on ciężko pracując i przez całe życie relatywnie mało zarabiając, więc i zapewne nadgodziny, czasami soboty,  musiał ten dom jakoś utrzymać. Dobrze że żyje. No i po 60-tce, dalej musi tyrać, wiatr nie wiatr, deszcz nie deszcz, mróz i śnieg czy upał. Więc jak patrzę, z jaką łatwością mnoży się rożne etaty budżetowe, związane z "kulturą", "administracją lokalną" itd, to mam różne myśli. W jednym z województw, w Sejmiku Wojewódzkim  w 2010 r było w zatrudnionych w całym województwie /pod rządami PSL z dodatkiem PO, ale był podział, PO miasta, PSL województwo i powiaty / więc było to 500 osób. Wygrał PiS i doliczył się, że jest już, po 8-iu latach rządów PSL/PO w Sejmiku ...1400 !! etatów. Ciekawe czy dojdzie do redukcji i o ile? 100 czy 200? I teraz, kto to wszystko musi utrzymywać? To paradoks, ale m. in ten wuj. 

Obrazek użytkownika Ptr

13-01-2019 [19:37] - Ptr | Link:

Unijna uprzejmość może mieć rożne przyczyny. Może Salvini, może konferencja, może zmiękniecie przed wyborami, może odstąpienie, bo po prostu uzyskali co chcieli - prezes SN zostaje. Może wyniki PiS i interesy geopolityczne. Do całkiem poważnej sprawy , do poważnego przesłania wszyscy opozycjoniści z prawej mają słaby wizerunek. Słaby to znaczy ,że czasami lepiej , aby w ogóle się nie pokazywali. Pies i petardy to już szczyt. Mówiłem ,że zawodowi politycy nie nadają się. Do tego rozśmieszające jest jak rockman walczy o medyczną marihuanę. Niezależnie od ludzi , bo ich nie znam. Nawet jeżeli to jest szczere poczucie obowiązku pomocy medycznej to jest śmieszne. 
Ale to wszystko nie jest dyskwalifikujące. Z tym  jeżeli unii uda się pogłaskać i poklepać Polskę po pleckach, schlebić, dać swiecidełka to ruchy narodowe mają pozamiatane. 

Obrazek użytkownika Gniewko

13-01-2019 [20:30] - Gniewko | Link:

Jakie wyniki PiS ??? Ich poparcie leci na łeb na szyje, w ciągu ostatniego roku spadło z 50% do 37%, jak tak będą dalej zwalczali prawą stronę i wzmacniali lewą nogę, to spadnie poniżej 30%. Z kim wtedy wejdą w koalicję, jeśli będą chcieli nadal rządzić z PO i powstanie POPiS ??? Mam nadzieje że Ruch Narodowy przejmie tych zawiedzionych i nie dopuści do takiej koalicji.

Obrazek użytkownika Ptr

13-01-2019 [20:38] - Ptr | Link:

Nie napisałem , że wyniki są rosnące. Zresztą licza się te przewidywane, a nie dzisiejsze.

Obrazek użytkownika gorylisko

14-01-2019 [02:47] - gorylisko | Link:

panie Gnieffko a tak z ciekawości skąd te dane o 29% bezrobotnych ?? pana wiara w ten triumwirat jest wzruszająca jak cholera... widzi pan jkm coś pitoli o 20 % jeżeli będą 2% słownie DWA to będzie niezły rezultat... swego czasu należałem do UPR aż się rozmyło to jak mydło w strumieniu... ale pamiętam czas kiedy przed wyborami była mowa o 10% 15%...i co ? ano gucio... szkoda mi Brauna którego cenię za erudycję i wiedzę...może powinien zająć się serio robieniem filmów i pisaniem książek a la Wołoszański, myślę że ma duuuużeee szanse... jak pan myśli, że coś z tego będzie to się pan myli...ale cóż, rozumiem, że będzie pan dalej tutaj miotał gromy... i jeszcze jedno, jak pan zamierza zmusić ludzi narodowości polskiej do pracy ? zabronić wyjazdu gdzie minimalna stawka za godzinę jest np. 7.83 GBP to jak to się ma do 15 PLN za godzinę...ukraińcy pracują w Polsce bo UK ich nie przyjmuje...jak tylko zacznie ich przyjmować to zabraknie rąk do pracy w Polsce...ale chyba te najprostsze fakty nie dotrą  do pana sformatowanegonarodowo umysłu...

Obrazek użytkownika Gniewko

14-01-2019 [08:13] - Gniewko | Link:

Czy człekokształtne nie potrafią spojrzeć do danych GUS-u i danych europejskich ? Tu artykuł w przystępnej formie może i goryl zrozumie; https://businessinsider.com.pl... Każdy powinien mieć możliwość pracy we własnym kraju. Bylem przez 8 lat w UK i wiem że Brexit był wynikiem niechęci do imigrantów.

Obrazek użytkownika gorylisko

14-01-2019 [10:50] - gorylisko | Link:

hmmm a mnie się zdaje, że brexit jest efektem że UK jest zbyt dumne aby słuchać rozkazów z hajlhitlerowa i odbierać kwoty imigrantów kulturowo odmiennych od kultury jewropejskiej... czyli chrześcijańskiej...
 

Obrazek użytkownika Gniewko

14-01-2019 [11:33] - Gniewko | Link:

Podobno przebywałeś w UK, ale widocznie nie oglądałeś brytyjskiej telewizji i nie widziałeś kampanii UKIP. Ja oglądałem tylko brytyjską telewizję i widziałem kampanie na własne oczy. Jesteś kłamcą i manipulatorem.

Obrazek użytkownika gorylisko

15-01-2019 [09:44] - gorylisko | Link:

nie podobno przebywałem...tylko wciąż przebywam... telewizora w domu nie mam a traktować angielską telewizję jak zrródło informacji...Panie Gnieffko bądzmy poważni... widać argumentów zabrakło...no cóż jesteś pan prawdomówny jak cholera... ja tylko przeczytałem zalinkowany przez pana artykół i poprosiłem o wskazanie danych które pan umieścił w poście... bo mam trochę problemy ze wzrokiem z powodu udaru jaki przeszedłem kilka miesięcy temu...jeżeli pana entuzjazm dla ruchu narodowego ma na tym polegać to dobrze będzie jak tą imprezę szlag trafi w co niewątpię zważywszy stosunek do prawdy w osobach takich przedstawicieli jak pan...

Obrazek użytkownika gorylisko

14-01-2019 [12:14] - gorylisko | Link:

w którym miejscu jest te 29% bo czytałem tekst, ogólnie pitolenie o aktywizacji zawodowej kobiet... czyli wraca nowe ? coś w stylu kobiety na traktory... panie Gnieffko proszę o wskazanie w którym miejscu... serio, mam hemianopię po udarze kilka miesięcy temu...więc proszę o pomoc...może ktoś z koleżeństwa przeczyta tekst zródłowy zalinkowany przez towarzysza Gnieffko i wskaże mnie półślepemu gdzie w nim mowa o 29% bezrobotnych polaków...za to duuużo pitolenia jak to w Polsce jest złudnie i aktywizacja zawodowa kobiet jest konieczna...a w ogóle to jest łooonetu...od kiedy pan wierzy tej posthitlerowskiej szczekaczce ??

Obrazek użytkownika Gniewko

14-01-2019 [12:33] - Gniewko | Link:

Aktywizacja zawodowa jest jeszcze mniejsza, niż przypuszczałem, ale ty kłamco myślisz, że inni tego nie przeczytają i będą wierzyć w twoje kłamstwa. Polaków nieaktywnych zawodowo jest najwięcej od 8 lat, tak że bezrobocie rośnie, a nie spada, jak bębni propaganda rządowa.

Obrazek użytkownika Gniewko

14-01-2019 [22:53] - Gniewko | Link:

Masz rację nie 29% tylko 44% nieaktywnych zawodowo. Powiedzmy że niektórzy z różnych innych powodów nie pracują to i tak jest więcej niż podałem.

Obrazek użytkownika Jabe

14-01-2019 [10:41] - Jabe | Link:

Też się bardziej obawiam, że wyjadą. Dla większości to chyba tylko przystanek w drodze do Kanady.