To bardzo dobrze świadczy o Andruszkiewiczu.

Przyznam, że jak chyba  wiele osób  jestem zaskoczony skalą ataków lewicowo-liberalnej wścieklizny na tego młodego człowieka. Ale właśnie skala i ilość absurdalnych ataków i wysuwanych argumentów jak najlepiej świadczy  o nim a przy okazji o premierze. Celny strzał. Ba, skoro atakuje i ubliża Andruszkiewiczowi nawet Krzysztof Bosak, który wraz z żałosnym Januszem Korwinem Mikke buduje antyrządową koalicję, to znaczy, że ze strategicznego i politycznego punktu widzenia powołanie Andruszkiewicza w skład rządu było trafne. Inna sprawa, czy wszyscy, zwłaszcza rząd wytrzymają całą sytuację. Jeśli poddadzą się dyktatowi lewaków i innych przeciwników, ci na zasadzie odruchu psa Pawłowa, będą im meblowali personalne otoczenie rządowe. Tego niszczymy, a tego puszczamy.
Andruszkiewicz jest dla mnie dość sympatycznym człowiekiem, który od wczesnych lat młodości udowadniał, że Polska nie jest mu obojętna, że chce być dla niej aktywny, a jak trzeba, zbierać razy. Te razy i to wściekłe ujadanie, świadczą jednak  o nim i o tym taktycznym pociągnięciu premiera bardzo dobrze. Trzymaj się dzielnie młody człowieku.

Oooo… Włączyli się nawet niemieccy i rosyjscy. :))). Ale strzał Morawieckiego, który w sposób widoczny może temu rządowi przysporzyć, np. młodszych wyborców. Na Onecie niejaki Kuźniar dał aż 20 minut gen. Dukaczewskiemu / WSI /, który wyraził swoje „zaniepokojenie”, bo „w ministerstwie cyfryzacji powinni pracować ludzie o udokumentowanych kompetencjach, o jakimś doświadczeniu zawodowym i …. życiowym” /??. najlepiej z byłego WSI :)), przyp. mój /. We wszystkich ośrodkach „krajowych” i „zagranicznych”, źle życzących temu rządowi, widoczne wzburzenie, irytacja i pełna mobilizacja. Znaczy się, dobry ruch Mateusza Morawieckiego.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

04-01-2019 [17:52] - xena2012 | Link:

No ale teraz będzie prawdziwy test na polskość.Amerykańscy Żydzi już wyrazili sprzeciw wobec tej nominacji.Zapewne do akcji wkroczy niezastąpiona rzeczniczka amerykańskich Żydów Mosbacher z żadaniami dymisji.Czy rząd ustąpi i podda sie presji?A co mają myślec Polacy o tak haniebnej ingerencji w polskie sprawy?

Obrazek użytkownika HenrykHenry

04-01-2019 [18:04] - HenrykHenry | Link:

Ta wiadomosc o Zydach ukazala sie na TT ... nie wiadomo czy to nie fejk. Ale wszystko jest mozliwe . Mamy na przemian Danielsa ta okropna babe ... jakby namiestnikow zeslanych do kondominium. Jezeli PiS sie ugnie przed tymi domniemanymi zadaniami jak Boga kocham nie zaglosuje wiecej na nich.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

04-01-2019 [18:12] - HenrykHenry | Link:

Tak , musze przeprosic ... faktycznie taki list nadszedl . przeczytalem go teraz na portalu wPolitycePl ... Przepraszam

https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

04-01-2019 [20:06] - maks jamnicki | Link:

Ooo, jak miło, umieszczam wpis a nie dają znaku życia  stałe, męczące  trolle, a tylko miłe osoby. Zobaczymy co dalej, Żydzi nie są jednorodni, sprzeciw wyrazili zapewne "dyżurni", inspirowani z Polski./Przed chwilą w Wiadomościach zobaczyłem przebitkę-przechwałkę z Siemoniakiem, który stwierdził, że "poczekajmy, będzie  kilka protestów ze świata i ten minister zostanie odwołany". Coś tak/. Oby PiS to wytrzymał do końca. Ale trzeba młodego wspierać. Zaczął się rok wyborczy. Musimy się pozytywnie uaktywnić.  Chyba.... założę konto na FB. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

04-01-2019 [20:20] - maks jamnicki | Link:

Pozdrawiam. /20.06 h :) /

Obrazek użytkownika HenrykHenry

04-01-2019 [18:00] - HenrykHenry | Link:

Tak , tak Panie Maksie , to swietny ruch Premiera i nalezy bronic tego mlodego czlowieka. Nie pozwolic by zrobiono z nim to co z Misiewiczem.
Jescze jedno ... to wycie , skala tych bezprzykladnych atakow jest tylko dowodem na to ze to byla wlasciwa nominacja.
Jescze jedno ten "miodojad" Kukiz tez sie wyrazal niewybrednie ... ja natomiast bym go spytal za jaka cene pozwolono mu w PRL czy w PRLbis robic kariere piosenkarza , aktora ... 
Pewnie za jakis czas ujrzymy "papiery" na tego pieczeniarza szmoncesa ... Na razie nic nie znaczy wiec jest cisza 

Obrazek użytkownika xena2012

04-01-2019 [18:41] - xena2012 | Link:

Stale krzyczymy-dajmy młodym rządzić ,a jak do tego dochodzi jeszcze wiekszy krzyk.Oczywiście pojawia się żelazny argument o antysemityzmie,nacjonalizmie i innych ,,izmach''.Nalepiej jakby ministrem cyfryzacji został obrzydliwy donosiciel i nieuk Boni,a może Wałęsa albo Dukaczewski.Z cała pewnościa przeciwko Andruszkiewiczowi wypowie się nadety ,,znany bloger'' (wg siebie) Pasierbiewicz choć tyle gardlował o mlodych we władzach.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-01-2019 [10:31] - maks jamnicki | Link:

Do: HenrykHenry. Przyznam, że też Kukizowi ani trochę nie wierzę. Pamiętam to, jak z Petru przybijali sobie "zółwika"  po pewnym głosowaniu. Petru, Schetyna i Kukiz to wrocławska "drużyna". Rozpisana na głosy. 

Obrazek użytkownika Gniewko

04-01-2019 [23:10] - Gniewko | Link:

Po obaleniu rządu Beaty Szydło PiS dołuje. Ta ostatnia nominacja to strzał w stopę i nic PiS-owi to nie dało, tylko same kłopoty. Naprawdę żal straconej szansy na całkowite odsunięcie POpaprańców. AA nie jest żadnym autorytetem wśród Narodowców to tylko żałosna próba odciągnięcia wyborców od RN.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-01-2019 [00:02] - maks jamnicki | Link:

AA ponoć na FB operuje dobrze i sprawnie?. Tu nie chodzi o wycinek "twardych" narodowców od Bosaka, a o  zwykłych, młodych, wyborczych sympatyków myśli narodowej. Na samym negowaniu daleko się nie zajedzie. PiS i Zjednoczona Prawica nie walczą tylko z POpaprańcami. Problem jest większy, globalny. Łatwo się gada i pisze, trudniej realnie walczyć z rzeczywistością w ekstermalnie trudnych  warunkach. Gniewko, czasami nie da się od razu uzyskać 100 %. Czasami trzeba 2 kadencji by uzyskać 40 %  tego co by się chciało. Ale jest się w grze i czeka na lepszą koniunkturę, np. międzynarodową. Polityka. Czy ja lubię Gowina ? Nie. A Glińskiego? Też nie. Ale muszę z tym żyć, bo tak trzeba. Też sercem byłem najbliżej z Szydło i Macierewiczem. Pierwszy raz w życiu miałem najbardziej "swój rząd". Ale co, teraz nie będę popierał bo jest Morawiecki? Też ma swoje plusy. Najlepiej świadczy o nim, jak jest atakowany przez Niemców, byłych  komuchów etc.  To najlepsza, patriotyczna legitymacja. Jesteś przecież patriotą, nie bądź jednak maksymalistą. Jak się chce wszystko albo nic, często zostaje się tak naprawdę z niczym. Pozdrawiam. 

Obrazek użytkownika Gniewko

05-01-2019 [01:19] - Gniewko | Link:

Przy obecnej polityce Morawieckiego nie spodziewałbym się drugiej kadencji !!! Cała nadzieja w tym, że zdegustowani obecną polityką PiS-u wyborcy nie zostaną w domu, ale zagłosują na RN i może uda się stworzyć koalicję, która nie dopuści do powrotu POpaprańców do władzy.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-01-2019 [10:25] - maks jamnicki | Link:

Może. Gorzej jak RN zdobędzie 4,5 % a PiS np 35%  i  pozamiatane. Władzę nad Polską faktycznie przejmą Niemcy z obstawą rosyjską. Poza tym RN idzie z Korwinem, a on jest nieobliczalny, raczej prorosyjski. Popieram  ZP ale dobrze widzę  ludzi o sympatiach narodowych, lecz  w ramach Zjednoczonej Prawicy. I Andruszkiewicz spełnia te warunki. Czy ktoś od niego wymaga, by lubił bardziej Piłsudskiego niż Dmowskiego? Nie. Ma swoje przekonania ale razem budują wspólną Polskę. Wrogiem jest lewactwo, volksdeutsche,  ruska oraz niemiecka agentura. Pracy starczy dla każdego. Na końcu wyjdzie, że Andruszkiewicz zrobi więcej dla Polski i myśli narodowej niż inni. Inni sobie tylko ponarzekają, co lubią. Trzeba szukać wspólnych punktów, na 10-20  kilka się znajdzie. 

Obrazek użytkownika Gniewko

05-01-2019 [11:13] - Gniewko | Link:

AA nikogo nie reprezentuje, to jest wydmuszka. PiS, jeśli przegra to na skutek własnej polityki imigracyjnej i zrażenia milionów Polaków do siebie. Za rządów Beaty Szydło PiS miał 50%, a teraz jego poparcie spada poniżej 40%. Bardziej dba o Ukraińców żydów i kraje ościenne niż o Polaków. PiS cały czas zwalcza Narodowców i wzmacnia lewą nogę tak samo, jak ich wcześniejszy protegowany Bolek.

Obrazek użytkownika xena2012

05-01-2019 [13:08] - xena2012 | Link:

Wydmuszka? A to dlaczego? Jak widać kolegom Andruszkiewicza nie przeszkadzały nominacje za rządów PO-PSL: Teresy Piotrowskiej (tej od samolotów bez głowy) w MSW czy psychiatry Klicha w MON. Z czystej zawiści pracują nad ,,uwaleniem '' tego młodego polityka gotowi nawet sprzymierzyć się z Markiem Dukaczewskim z WSI.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-01-2019 [13:16] - maks jamnicki | Link:

 xena2012 : :):)

Obrazek użytkownika Gniewko

05-01-2019 [13:35] - Gniewko | Link:

 @xena2012 Potwarze i insynuacje to Stalinowskie metody. Gratuluję idola !

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-01-2019 [16:42] - maks jamnicki | Link:

Co to znaczy Andruszkiewicz "nikogo nie reprezentuje"? Ktoś go do Sejmu wybrał? Duchy? Potrafi sympatycznie i potoczyście gadać /ludowe: "Kot łowny, chłop mowny"/. Jest w wystąpieniach bardziej sympatyczny niż  zacięty i wiecznie nadąsany Winnicki,  lub miły ale woskowaty Bosak.  A te filmy w internecie, teraz przeciwko niemu? Dokumentują jego wczesne zaangażowanie społeczno polityczne.   Andruszkiewicz już jako nastolatek udzielał się politycznie w walce o Polskę, za to go niszczą. Wydmuszka, co jako nastolatek walczył o Polskę? No ładnie, daj Boże Polsce więcej takich "wydmuszek".  Na tym tle politycznego oportunizmu i koniunkturalizmu, to dobrze o nim świadczy.   No i jest z Białegostoku, już go lubię, bo jestem sympatykiem Jagielonii Białystok :). Na Podlasiu pozostało jeszcze najwięcej resztek reliktów kresowych, co bardzo lubię. 
To nie PiS zwalcza narodowców, a narodowcy chcą wejść do Sejmu nie dzięki swojemu  programowi, a na programie "zwalczania PiSu". To nie jest mądry pomysł. To głupie, bo proszą się o kontrę. Zresztą nie chodzi o sam PiS bo Ziobro, "Solidarna Polska" , też jest znakomity. Trzeba szukać wspólnych punktów. A nie bratać się z groteskowym, starym i cwanym  sybarytą JKM.   

Obrazek użytkownika Gniewko

05-01-2019 [13:31] - Gniewko | Link:

AA dostał się do Sejmu z poparciem Ruchu Narodowego, ale go zdradził, a teraz miał odciągnąć wyborców od popierania RN. Nikt zdrajcy nie będzie popierał. To zwykły karierowicz i nie ma sensu się nim zajmować. Jeśli PiS chce utrzymać władzę, to musi przestać popierać imigrację do Polski. Zwalczanie RN może mu tylko zaszkodzić, bo nastawia dużą część wyborców przeciwko niemu.

Obrazek użytkownika Studentka

05-01-2019 [13:59] - Studentka | Link:

Przeczytałam wszystkie twoje wpisy i widać, że żadne rozsądne argumenty do ciebie nie przemówią bo ty wiesz swoje i koniec dyskusji i z każdym następnym wpisem zacietrzewiasz się coraz bardziej i wytaczasz bzdurne oskarżenia. AA nie zdradza Polski , a to że zmienia ugrupowania ... bo się rozwija i dojrzewa "tylko krowa nie zmienia poglądów" . RN też powinien więcej zacząć myśleć co jest lepsze dla Polski, a nie dla wydumanych często ambicji ich przywódców. Polska to nie samotna wyspa na oceanie ale średnia zbiorowość we wrzącym problemami tyglu i trzeba tęgiej głowy, żeby to wszystko zgrać i Polski nie narażać. Od lewa do prawa wszyscy powinni mieć jeden cel : POLSKA. A ty Gniewko przestań być " zakutym łbem"  .

Obrazek użytkownika Gniewko

05-01-2019 [15:00] - Gniewko | Link:

Na studiach uczą Marksizmu Kulturalnego, czym długiej się uczysz, tym masz bardziej wyprany mózg. Z obecnej polityki rządu wynika, że naczelną polityką jest nie Polska tylko pomyślność Izraela, Ukrainy i innych wrogów Polski. Mam w pracy inżyniera z Ukrainy głupi jak but, niczego nie można go nauczyć, ale rząd popiera takich Banderowców, specjalistów z Czarnobyla.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-01-2019 [22:23] - maks jamnicki | Link:

Gniewko, zlituj się. dorosły człowiek a wyjeżdża z jakimś inżynierem. Kto ci każe lubić wszystkich Ukraińców? Jakaś dziwna "demonstracja". Czy ja np. lubię Izrael? Nie. Nie podoba mi się doktryna tego państwa. Oficjalnie uczą swoją młodzież niechęci do Polaków. Ale jakoś trzeba z tym żyć.  To jest tylko część całości polityki. Rządzący mają jakąś tam strategię na różnych polach, ich prawo ją realizować. Mnie nie wszystko musi się podobać. Nie bądźmy małymi dziećmi. 
Inaczej. Gniewko. Baba ma chłopa. On chrapie. To co, ma się z nim rozwieść? Ma inne zalety. Do tego przytył i się podstarzał. Mniej zarabia niż kiedyś, czasy ciężkie, Ale potrafi być miły, jest dobrym ojcem dzieci, potrafi zaskoczyć prezentem, jest do kogo gębę otworzyć, lubi swoją babę czasami przytulić.  No ale ciągle ogląda jakieś głupie mecze, a w soboty z kolegami coś tam wypije, choć w normie. Stara się bronić interesów tej rodziny. Ma zalety i wady. Jak partia :)) . Czy ten rząd  stara się bronić polskich interesów? Kto przedtem robił to lepiej? A ataki są ekstermalne, zasadzki, prowokacje. Jakoś się trzymają. Kilku  ministrów  b. nie lubię, innego lubię, kogoś szanuję, innego nie. I muszę z tym żyć. Jesteśmy dorośli.  

Obrazek użytkownika xena2012

05-01-2019 [15:00] - xena2012 | Link:

A kogo i w jaki sposób Andruszkiewicz zdradził zostając wiceministrem cyfryzacji.Czym to stanowisko miałoby zagrażać Ruchowi Narodowemu? Czy powziął jakiekolwiek kroki by zaszkodzić RN? I dlaczego jest oceniany zanim rozpoczął urzędowanie ,przecież powinno go się oceniać dopiero po czasie i za pracę.Nie sadzi Pan,że wejście Andruszkiewicza do rządu otworzy furtkę dla innych młodych w tym i tych z RN . 

Obrazek użytkownika Gniewko

05-01-2019 [15:03] - Gniewko | Link:

Zdradził ideały narodowe, tak samo, jak PiS ukrainizując Polskę. To nie jest wsparcie dla ludzi o poglądach narodowych, ale próba jego rozbicia.

Obrazek użytkownika Pani Anna

05-01-2019 [15:24] - Pani Anna | Link:

Ha, ha, najbardziej w tej całej histerii wokół osoby Andruszkiewicza podoba mi się to, że Gniewko wraz z kumplami idą łeb w łeb z Gazeta Wyborczą, a nawet z "American Jewish Committee Central Europe". Cud?

Obrazek użytkownika xena2012

05-01-2019 [15:35] - xena2012 | Link:

Gniewko w każdej pracy znajdują się ludzie mniej lub bardziej kompetentni,madrzejsi i głupsi i niekoniecznie sa to Ukraińcy

Obrazek użytkownika Gniewko

05-01-2019 [15:50] - Gniewko | Link:

Przecież w Polsce jest dużo ludzi bezrobotnych i jestem chętny, żeby takich ludzi przeszkolić, ale rząd PiS-u mi na to nie pozwala. Woli sprowadzać Ukraińców. Więc niech nie liczy na głosy Polaków w czasie wyborów. Polska pod tym rządem idzie pod hasłami patriotycznymi do eliminacji Narodu Polskiego. Czy to jest zaplanowane, czy z głupoty to nie wiem, ale należy powstrzymać tych szaleńców ? PiS jest groźniejszy nisz zdeklarowani wrogowie Polski.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-01-2019 [17:10] - maks jamnicki | Link:

Masz swoje racje z tym rynkiem pracy, rozumiem to i szanuję, coś jest na rzeczy, ale z tym ostatnim zdaniem trochę "odpaliłeś". Ot, zapalczywość, przyznasz.

Obrazek użytkownika Gniewko

05-01-2019 [19:02] - Gniewko | Link:

POpaprańcy nas okradli, ale to można odwrócić. PiS za to zalewa nas falami imigrantów i to może doprowadzić do całkowitej zagłady Narodu Polskiego. To szaleńcy.

Obrazek użytkownika xena2012

05-01-2019 [19:49] - xena2012 | Link:

Jak rozumiem pan Gniewko pracuje.Ilu imigrantów jest w jego miejscu pracy w stosunku do calości pracowników? .Kilku czy może fale skoro tak emocjonalnie widzi Pan zagładę Polaków?

Obrazek użytkownika Gniewko

05-01-2019 [20:35] - Gniewko | Link:

W Łodzi według statystyk jest 90 tysięcy Ukraińców. Spotyka się ich na każdym kroku. To jest zaplanowana akcja Ukrainizacji Polski, bo w Polsce jest wystarczająca ilość ludzi do pracy. PiS to jest agenda Sorosa.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-01-2019 [21:12] - maks jamnicki | Link:

Gniewko. Prawdziwych imigrantów to zobaczysz dopiero wtedy,  jak Schetyna i jego niemiecka ferajna dojdzie do władzy. Tylko dzięki konsyliacyjnym umiejętnościom Kaczyńskiego i pomocy Opatrzności Bożej  zatrzymany został proces zniszczenia Polski i polskości. Pamiętaj, że w wygranej pomógł Cud. Bolszewicy się podzielili i dostali 7,5 % zamiast potrzebne 8% a prorosyjscy Korwinowcy, dziś Wolność, dostali 4,76%.ZP dostała 233 głosy, tylko 2 powyżej większości sejmowej. Pół procenta więcej  dla bolszewii i pozamiatane. Ale dwa razy Cud może się nie zdarzyć. Twoje marzenie może się spełnić i RN z Wolnością dostaną te 5 %. I tym sposobem władzę  przejmą zausznicy Merkel. Abyś się nie doczekał. 
Ale prawdą jest, że do pewnych zawodów, w pierwszej kolejności powinno się przekwalifikowywać chętnych Polaków, nie żałować pieniędzy, skoro za grube pieniądze utrzymuje  się lewackie wydziały na uczelniach, a  pracowników zewnętrznych traktować jako drugą opcję, konieczność.
Zresztą, może i 90 % uczelni, a przynajmniej większość wydziałów na nich są z ducha marksistowskie i tu jest ogromny problem do rozwiązania. Gniazda chorób społecznych i lewackich, mentalnych wynaturzeń. Polska nie potrzebuje tylu "absolwentów", było by więcej ludzi do konkretnej pracy, ale kto chce z wyboru dzisiaj ciężko pracować? To i sprowadzają Ukraińców. Wolał byś islamistów? Niemcy tylko czekają, by nas "obdarować".  Trochę roztropności.  

Obrazek użytkownika gorylisko

06-01-2019 [09:27] - gorylisko | Link:

panie kolego, szkoda czasu na polemikę z panem "gnieffko" jego poczucie słuszności jest tak silne, że Sąd Ostateczny można odwołać no i nie zauważa iż nadaje na tej samej fali co dukaczewski i gw***, całe to towarzystwo zapłacze rzewnymi łazami jak schetyna czy tusk na białym timmermansie dokwaterują mu muzułmanów, szkoda energii umysł zabetonowany i to jeszcze zbrojonym betonem narodowców... może warto go zapytać kogo by widział na miejscu AA ? choć nie spodziewam się merytorycznej odpowiedzi tylko mowy trawy podlatej insynuacjami i inwektywami... to taka nieemerytowana wersja drrrrr...traktowanie go serio może doprowadzić do nominacji myszki Mickey na stanowisko piastowane przez AA.... warto zwrócić uwagę, że wiceminister w ministerstwie cyfrowych bajek to nie jest jakieś wielkie halo...a jednak awantura się zrobiła...gorzej będzie jak AA zostanie odwołany za tydzień albo dwa albo trzy... wtedy pewnie pan "gnieffko" razem z dukaczewskim odprzodkują szampana no i poleją nadredaktorowi adasiowi...

Obrazek użytkownika Pani Anna

06-01-2019 [11:35] - Pani Anna | Link:

Gorylisko - "gnieffko nie zauważa iż nadaje na tej samej fali co dukaczewski i gw***"  już myślałam, że tylko ja tutaj zwróciłam  na to uwagę. Wczoraj napisałam tak: "Ha, ha, najbardziej w tej całej histerii wokół osoby Andruszkiewicza podoba mi się to, że Gniewko wraz z kumplami idą łeb w łeb z Gazeta Wyborczą, a nawet z "American Jewish Committee Central Europe".
Można powiedzieć, że RN wykazuje , jak to się mówi w polityce "szeroką zdolność koalicyjną":))  Naprawde nie wiem, kto taki twór może traktować poważnie...

Obrazek użytkownika Gniewko

06-01-2019 [13:46] - Gniewko | Link:

Nie wiem, co nadaje dukaczewski i gw, bo takich rzeczy nie czytam i nie oglądam w przeciwieństwie do pani. Widocznie się pani lubuje w tych osobach i tytułach. Ja mam zawsze swoje zdanie i nie mam żadnych guru.

Obrazek użytkownika gorylisko

06-01-2019 [23:00] - gorylisko | Link:

skoro nie czytasz tego co konkurencja produkuje, mówi i promuje to ja bym pana nie zatrudnił już nawet na stanowisko w wywiadzie... chcesz pan działać w polityce to masz pan obowiązek śledzić w co gra przeciwnik... chcesz pan wierzyć własnej propagandzie to spoko ale proszę nie liczyć na sukcesy...a od pani proszę się odpierwiastkować taki z pana gentelman jak  biedron ??

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-01-2019 [12:35] - maks jamnicki | Link:

Gorylisko : Staram się Gniewkę traktować poważnie jako blogera który ma swoje poglądy, dla mnie błędne, ale nie jest jednak złośliwym  trollem który czyha aby sypać piasek w tryby /na razie ?/, tylko  walczy o swoją wizję rzeczywistości. Po prostu pamiętam, że kiedyś nie był taki zaślepiony, ale dał się wkręcić antyrządowemu populizmowi. Lecz któż z nas nie myli się czasami w innych sprawach? :) Sam zresztą młodzież narodową lubię, im się chce czasami robić coś antylewackiego na ulicy i inne aktywności, autentycznie nic z tego nie mając. Trudno tego nie szanować. Pozdrawiam. 

Obrazek użytkownika Gniewko

06-01-2019 [09:45] - Gniewko | Link:

Nawet poseł Rzymkowski z Kukiz-15 mówi, że AA jest „człowiekiem z plasteliny bez żadnych poglądów”, a wypowiedź Budy z PiS-u pokazuje intencje przejęcia wyborców Ruchu Narodowego. https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-01-2019 [11:30] - zbieracz śmieci | Link:

Ukraińcy są zagrożeniem dla Polski,podobnie jak muzułmanie czy germanie ale czy imperialna Rosja nie jest z tych zagrożeń zagrożeniem największym ale ty ani słowa...!
KOfrwin nawet nie starasie ukryć jak mocno jest związany z Kremlem ale ciebie juz nie interesuje dlaczgo narodowcy weszli akurat z nim w związek ,zwiazek ten to juz jawna zdrada stanu.Ne zadasz sam sobie pytania skąd kasa na prowadzenie takiej organizacji bo czapka orzechów to za mało ,tu trzeba nilionów i nie rubli ,nie zapytasz bosaka czy winnickiego z czego sie utrzymywali do tej pory a żyli na bogato a ty jak zam piszesz musisz zdrowo zpierdaląc aby starczyło na skromne życie.
Zyjesz rojeniami o zwyciestwie RN a ja mam pewność ,że wreszcie ABW zacznie działać tak skutecznie jak CBA a dla wielbicieli kremla znajda sie stosowne pomieszczenia i nie jest ważne czy sa pożytecznymi idiotami czy ,śpiochami czy jawną agenturą.
Za II RP szybko sie rozprawiono tak z RN jak ONR czy z ich założycielem bolesławem piaseckim,!
Twoja głupota i zabetonowny czerep nie będą miały żadnego znaczenia gdy staniesz przed sądem !

Obrazek użytkownika Gniewko

06-01-2019 [13:51] - Gniewko | Link:

Jak by tu rosjanie byli sprowadzani to bym jechał na rosjan. Zresztą przez długi czas jechałem na ruskich sprowadzonych na czołgach w 44 i później, ale PiS ich w telewizji publicznej popiera i promuje w przeciwności do Ruchu Narodowego, który zwalcza. To kto tu jest prorosyjski ?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-01-2019 [19:50] - zbieracz śmieci | Link:

PIS zwalcza narodowców i słusznie bo ma wiedzę na wasz temat i u czyjej klamki sie trzymacie .
Na delegalizacje juz sobie zasłużyliście podobnie jak RAŚ a Adruszkiewicz ma oderwać ilu sie da młodych ludzi sprowadzonych na manowce przez winnickich i bosaków tyle tylko ,ze ci dwaj to tez pionki w cudzych łapach !
Skąd kasa misiu no sk,ąd bo przeciez nie ze składek takich co robia bokami jak ty a najlepiej to każdego dnia sam siebie pytaj i pytaj na zebranich twojej jaczejki !?

Obrazek użytkownika Jabe

06-01-2019 [20:56] - Jabe | Link:

No właśnie, skąd kasa, na co kasa i ile jej właściwie potrzeba? Proszę jasno napisać, nie insynuować.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-01-2019 [12:32] - maks jamnicki | Link:

Gniewko: A Rzymkowski to taki najmądrzejszy "ekspert" od wszystkiego. Tak samo interesowny członek swojego ugrupowania jak każdy inny innego. Tak, Gniewko, PiS z RN walczy o elektorat. To nie jest nic niezwykłego?  Gdyby przywódcy  RN byli bardziej "polityczni", nie tak zacietrzewieni, już dawno RN miałby w Sejmie silną reprezentację. Zamiast się skupić na lewactwie, wolą wojnę z tym  rządem,  nie zawsze słuszną, jako sposób istnienia. Naprawdę jest  wiele do roboty dla każdego. Ja do jesiennych wyborów będę popierał ten rząd, Kaczyński sobie na to zasłużył, nawet jak np. taka czy inna polityka ministerialna mnie mierzi / szkolnictwo wyższe, kultura itd, b. słaby i schematyczny, nie punktowy, rządowy aparat propagandy itd/. Często pozornie lepsze, jest wrogiem dobrego. Warunki są ekstermalne, to  jak posuwanie się do przodu w wysokim śniegu i zamieci. Czasami nie da się szybko i w podskokach. W spadku dostali bagno, powoli trzeba to bagno osuszać. W jedną kadencję się nie da.

Obrazek użytkownika Gniewko

06-01-2019 [14:07] - Gniewko | Link:

Zacietrzewiony jest PiS, a nie Ruch Narodowy. PiS zwalcza Ruch Narodowy na wszelkie sposoby i wzmacnia lewą nogę tak samo, jak wcześniej protegowany Kaczyńskiego „Bolek”. Dlatego ta nominacja AA i przedstawianie go jako narodowca.Widocznie chce oddać władzę Totalnym, na co ja się nie zgadzam. Wcześniej wspierałem PiS, ale on zdradził i ukrainizuje Polskę. Polska za PiS-u przyjmuje najwięcej imigrantów w UE i nie tylko Ukraińców, ale także muzułmanów. Jeśli Ruch Narodowy nie przejmie zdegustowanych polityką PiS-u wyborców, to nie pójdą oni do wyborów i wygra Totalna Targowica.

Obrazek użytkownika xena2012

06-01-2019 [14:55] - xena2012 | Link:

Załóżmy,że zgodnie z Pana Zyczeniem wygrywa RN.I co wtedy? Są przygotowani na rządzenie samodzielne badź co gorsza w koalicji? Tylko z kim bo tylko do wyborów połaczy RN z resztą opozycji chwilowa więź.To co przez te trzy lata serwowano PiS-owi teraz stanie się udziałem RN.Jesteście przygotowani i odporni na ogrom nienawiści i pogardy,donosicielstwa i błagania obcych o pomoc? Zawalczycie o wyjście z UE,ciekawe jak.Pewnie Winnicki tupnie nogą a przerażonyPE zgodzi sie na wszystko a Timmermans dostanie zawału. Macie program gospodarczy i ludzi do jego realizacji czy tylko szczytne ideały?

y walka z PiS-em?Później będą mieli wielu wrogów i wiele problemów ze względu na swą bezkompromisowość. 

Obrazek użytkownika Gniewko

06-01-2019 [15:11] - Gniewko | Link:

To PiS walczy z Ruchem Narodowym, a nie odwrotnie. Proszę nie odwracać kota ogonem. Kaczyński zwalcza wszystkich po prawej stronie. Ruch Narodowy w niektórych sprawach popierał PiS. Czy PiS kiedykolwiek poparł Ruch Narodowy albo co najmniej powiedział dobre słowo na jego temat ? Nie nigdy !!! Starał się przejąć „Marsz Niepodległości” a ostatnia nominacja AA to próba przejęcia wyborców o poglądach narodowych.

Obrazek użytkownika Gniewko

06-01-2019 [15:30] - Gniewko | Link:

Wystarczy, że Ruch Narodowy zdobędzie możliwość blokowania złych decyzji. Czy PiS będzie chciał współpracować to zależy od nich. Pod spodem wywiad z Karoniem; 
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-01-2019 [15:07] - maks jamnicki | Link:

Nie przesadzajmy z tym przyjmowaniem. Rynek pracy jest jaki jest, jakoś się tam asymilują, nie każdy młody  Ukrainiec to "banderowiec", może co 10 ty. Większość w ogóle nie ma pojęcia o temacie, w szkołach nie uczyli. Abyś kiedyś nie wzdychał do  dzisiejszych czasów. A czego niektórzy  nie pójdą do wyborów? Małe dzieci ? Obrazili się? Jak każdy tak się obrazi, to rzeczywiście wygra Totalna Targowica. I jak RN zdobędzie 4,5% które urwie ZP.

Obrazek użytkownika Gniewko

06-01-2019 [15:16] - Gniewko | Link:

Jak się PiS-owi Polacy nie podobają, to niech jadą na Ukrainę tam może wygrają wybory. Dosyć już tych szantaży !

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-01-2019 [15:48] - maks jamnicki | Link:

Amen. Basta. The End.....  :)

Obrazek użytkownika xena2012

06-01-2019 [16:13] - xena2012 | Link:

Proszę nieco ochłonąć.Swoimi emocjonalnymi wypowiedziami nie pomaga Pan RN.

Obrazek użytkownika Gniewko

06-01-2019 [17:09] - Gniewko | Link:

PiS, zamiast walczyć z Totalną Targowicą, walczy zacięcie z Ruchem Narodowym. Co tak samo, jak niepełnosprawnym i kobietą w ciąży mają wszyscy ustępować PiS-owi ? Niech się wezmą za realizację swoich obietnic, czyli niesprowadzania imigrantów do Polski to wygrają wybory.

Obrazek użytkownika Jabe

06-01-2019 [18:06] - Jabe | Link:

Transfery polityczne nie są niczym nowym. Nawrócony delikwent, gdy dostaje korzystne warunki, dostosowuje swoje poglądy do oczekiwań nowej zwierzchności. Pleców pan Andruszkiewicz nie ma, skoro dostał stołek rządowy, a nie lukratywną synekurę w państwowej „spółce”, ale dla młodego człowieka zawsze to jakaś szansa, żeby się ustawić.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

06-01-2019 [20:59] - Zygmunt Korus | Link:

Panie Maksie, a to Pan zna? Dość dobrze udokumentowany lęk PiS-u przed dekomunizacją: http://niepoprawni.pl/blog/ins...
Co do polaryzacji głosów w dyskusji, to chyba tak to wygląda obecnie w polskim społeczeństwie: POpaprańcy, zawiedzeni PiS-owcy, entuzjaści Rządu i zdroworozsądkowcy. No i - a tych jest najwięcej - lemingoza, której wszystko zwisa.
Ukłony - warto na Pana bloga zaglądać. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-01-2019 [23:17] - maks jamnicki | Link:

Do: ZK. Witam. Przeczytałem. Młody człowiek napisał "słusznie". Ale słusznie to za mało.  Wieeee...le spraw mi się nie podoba, ale nie jestem zawiedziony.  Nam się wydawało, że "nasi" dojdą do władzy i pozmieniają rzeczywistość. I nikt, ze zwykłych ludzi, z ulicy, jak ja, nie przypuszczał, jakie siły się uruchomią. Niemcy, którzy już bez owijania w bawełnę, chcą obalić ten rząd. Cały, im podległy PE korzystający z naszych volksdeutschów.  Cała agentura wewnętrzna, niemiecka i sowiecka. Potomkowie żydokomuny, mający kontakty na całym świecie. Całe światowe liberało-lewactwo, masonerie itd. Uruchomione miliardy, te 40 mld tracone co roku przez Polskę w całości za granicę nie wyemigrowały. A jeden miliard to 1000 milionów. Kluczem-sądy. Jak kogoś zamknąć, jak sądy prawie nie ruszone, ich, rodzinne, z korzeniami stalinowskimi, misternie budowane od 44r. Skażą? Wypuszczą kogo chcą. Klucz do wszystkiego, wiedzą to i tutejsi i niemieccy. Była nomenklatura i agentura tylko się rozrosła, bo już nie tylko dzieci ale i wnuki. Zorganizowani. A nasze pokolenie wymiera. Młode? Kąpane w "rozrywce", z mózgami przepuszczonymi przez czerwone do dziś uczelnie, w zasadzie "nie czai" o co chodzi. Chylę czoła przed młodymi narodowcami, że im się chce, nic z tego nie mając tylko kłopoty, ale to za mało. Tak wściekłego oporu i ogromu ataków i prowokacji, wewnątrz i z zewnątrz,  piachu do trybów, nikt nie przewidywał, ja też nie.  Bardzo wiele rzeczy mnie irytuje, ale trzeba zrozumieć z kim walka. Tamci mają przewagę ekonomiczną i medialną jak 1 do 10, wsparcie europejskie i światowe. A jednak......   jesteśmy jeszcze w grze. Walka o drugą kadencję, z możliwością wygranej. A tu trzeba 3 lub 4 kadencje, to widać. I sprzyjającej koniunktury  zewnętrznej, zapaści europejskich lewaków. Co to 3 lata po  gnojeniu i niszczeniu narodu  od 39r?   Wolę teraz wspierać ten rząd ile się da, a po jesieni wadzić  się ze "swoimi", czasami może bluzgać, niż od jesieni  przeklinać rządzące  stronnictwo pruskie, wspierane przez imperializm  Niemiecki. W roku wyborczym kąsanie tego rządu  to nie jest dobra strategia. A jak ktoś mówi, PiS  czy PO to to samo, to pytam : A  KOGO PROPONUJESZ? Każdy ma swoją strategię..Pozdrawiam. 

Obrazek użytkownika Gniewko

07-01-2019 [17:45] - Gniewko | Link:

PiS właśnie zwalczając prawicę w tym Ruch Narodowy, może doprowadzić do wygranej Totalnej Targowicy !!! PiS ostatnio się chwali wzrostem wyników w sondażach, czyli dla nich wynik 39% jest większy niż 50% za rządów Beaty Szydło ?!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

07-01-2019 [17:57] - zbieracz śmieci | Link:

RN jest wszystkim ale nie polska prawicą a ty wania przestan zajmować się wreszcie PIS bo nikt o to nie prosi,paniał-nie bada ,nie lzia ,nie mieszaj...!

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

07-01-2019 [23:35] - Zygmunt Korus | Link:

Panie Maksie, można by pod tym uzasadnieniem Pańskiej wiary w PiS podpisać się "święta prawda". OK. Tylko przy założeniu, że intencje są takie, jak Pan, ja i wielu z nas sobie to wyobrażało jako najpierw przymiarka, a na końcu cel "Dobrej Zmiany". I pewnie wielu takich jak Pan sądzi, że spowolnieniu, czy w wielu punktach rejteradzie, zawinił przemożny opór materii. Czyli jurgieltu, żydokomuny i polactwa. OK, drugi raz. Tylko ja z takiego ufnego myślenia się już wypisałem, zresztą całkiem niedawno. Z kilku powodów. Bo brak skuteczności uważam za złe towarzystwo. Bo widzę mydlenie mi oczy, co jest oksymoronem, jak spojrzeć na ten idiom dosłownie. A jednak. Bo fakty i spostrzegawczość mi to podpowiadały, aż pękło. Bo czuję się upokarzany pod panowaniem Kaczyńskiego (jako Polak, gdy państwo jest publicznie przeczołgiwane, a jego funkcjonariusze traktowani jak neptki). O duszy, w sensie imperatywu moralnego traktowanego po świecku, przypomina honor i zażenowanie. Pierwsze jest osobiste, drugie świadczy, żeś socjus. A ta władza, w tym właśnie zakresie, najbardziej mnie zawodzi. Stąd taka moja irytacja i podejrzewanie sprzedawczykostwa, banksteryzmu, polinizmu, bantustanu, masonerii, ogólnie rządów ściemy. Odważę się wyrazić nawet tutaj karkołomną teorię spiskową: sinusoidalna zmiana władzy ma polegać na tym, żeby kraść dwie kadencje, a pozwalać się otrząsnąć niosce tylko przez jedną. Przy czym ta nieregularna fala ma dawać profity eksploatacyjne nie tylko na osi czasu, ale także poprzez wychylenie strzałki fali - nakraść daje się dużo, a odzyskiwać mało. Tego nauczyła mnie historia, nie tak znów odległa. I na to zdaje się zanosi. Tylko jedna osoba, jak na razie, napomknęła, z charakterystycznym uśmieszkiem, że od Kaczyńskiego zależy/nie zależy, czy będzie chciał oddać władzę. Ten ktoś zaskoczył mnie, że tak samo jak ja wnioskuje. Oby racja była po Pańskiej stronie, bo to lepiej dla Polski. Choć ja mam coraz więcej pewności, że mamy do czynienia ze Szczurołapem. Kolejnym.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

08-01-2019 [23:14] - maks jamnicki | Link:

Hm, to przeczołgiwanie Polski. Gdyby tych ruchów nie wykonali, tych z których musieli się wycofać, do teraz nie było by wiadomo, gdzie na dziś  jest granica naszego samostanowienia. Żyli byśmy w nieświadomości. Dziś lepiej wiemy, kto rządzi światem i Europą. Tylko, że to jak bagno. Nasi stawiają stopę tu, tam, wycofują, macają. Gwałtowne ruchy  i zapieranie się, szybciej by nas pogrążało, eliminowało z gry.  A w zanadrzu banksterstwo ma jeszcze bat ekonomiczny, różnego rodzaju. A kto rządzi światowym pieniądzem? Nasi wrogowie to często jak szambo, kontakt z nimi jak kontakt z szambem. Ktoś to musi robić, tego też wymagam od rządu, nawet, jak my byśmy tego nie robili. Ja to..... doceniam. Ten rząd naprawdę b. mocno pracuje. Nie lubię za to średniego aparatu, który często dużo bierze, jest kosztowny a mało z siebie daje. Tylko Kaczyński ma jakąś moc spajania, syntezy, dlatego popieram jego i ten rząd, przecież przez niego skonstruowany. Nawet jak coś mi nie pasuje albo nie rozumiem. Staram się być cierpliwy. Pozdrawiam. I.... mam pytanie. narodowcy zdobywają np 6-7 % . Trochę za mało. I teraz... z kim chcą rządzić? No z kim? PiS nie bo niedobry. To kto? Przecież ilość ugrupowań parlamentarnych  jest ograniczona ?.   

Obrazek użytkownika Jabe

09-01-2019 [11:23] - Jabe | Link:

Ten rząd naprawdę b. mocno pracuje. – Tzn. co robi?