Poseł Lichocka w innym świecie żyje...

Na portalu Niezależna ukazał się materiał pt. „ Poseł PiS apeluje: czas wstać z kanapy”,  relacja ze spotkania  Joanny Lichockiej ze zwolennikami rządu, odbytym w Strzelcach Opolskich. Podczas którego posłanka  wzywa tych zwykłych, szarych zwolenników PiS do mobilizacji by pomóc partii wygrać wybory lokalne.
"- Siedzą więc nasi wyborcy, siedzą na kanapie, trzymają w ręku pilota i generalnie nie jest źle. A na kanapie Polski nie zmienimy. Trzeba odłożyć pilota i wstać z kanapy, żeby wygrać wybory”, apelowała posłanka... Lichocka zachęcała zwolenników Zjednoczonej Prawicy, by „rozmawiali i przekonywali do programu PiS swoich sąsiadów, znajomych i krewnych. Nawet tych, którzy  ze względu na odmienne poglądy polityczne deklarują się jako przeciwnicy PiSu….”. Ależ są tacy co pomagają.
 

 
 

 

 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

26-06-2018 [13:44] - maks jamnicki | Link:

Tak dla informacji. Z powodu awarii domowego komputera nie będę miał możliwości odpowiedzi na ewentualnie zamieszczony komentarz do godz 18.00. Teraz korzystam z komp. w bibliotece publ. Tekst był pisany wczoraj, dziś umieścił mi go znajomy, a  miłym zbiegiem okoliczności dziś do i ok. południa miałem kontakt z dwoma aktywnymi radnymi PiSu, co rokuje dobrą współpracą na polu informacyjnym. To ważne. Jeszcze tylko informacja gdzie w Warszawie są jakieś grosiki na start takiego lokalnego projektu i  spokojnie można rozwijać swoją misję. Z PO i PSLem trzeba po prostu walczyć, m.in uświadamiając ludzi, że jako byty polityczne są dla Polski niebezpieczne, cierpliwie, słowem pisanym i mówionym,  tłumacząc dlaczego.  /Taaak, spokojnie jak na wojnie :)/. Niestety, samo się nie zrobi.  

Obrazek użytkownika maks jamnicki

27-06-2018 [09:16] - maks jamnicki | Link:

Oj, nadal mam problem z komp. Ale jest niedaleka biblioteka 9.00-1900. Chociaż tak. Miło.

Obrazek użytkownika Jabe

26-06-2018 [15:52] - Jabe | Link:

Założyłem sobie nawet, że będę wspierał wszędzie i każdego ich kandydata [...], jaki by nie był. [...] To nie moja sprawa. Dla mnie ważne jest popieranie „dobrej zmiany” i patrzenie perspektywiczne, uświadamianie społeczeństwa i poszczególnych ludzi o lewackich zagrożeniach. – To może lepiej uświadamianie zacząć od siebie, Autorze. Lewackie zagrożenia swoją drogą, ale kto kandyduje powinno być sprawą świadomego wyborcy.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

26-06-2018 [17:04] - wielkopolskizdzichu | Link:

Przy okazji Pan Bloger nie raczył zauważyć że PiS to lewacka partia.

Obrazek użytkownika Jabe

26-06-2018 [18:19] - Jabe | Link:

Stara dobra nieco konserwatywna lewica.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-06-2018 [01:37] - Imć Waszeć | Link:

Nie lewacka, tylko na lewo od czegoś. Nawet Korwin jest na lewo od jeszcze brutalniejszego "korwina", więc o co biega? Problem podziału na "lewo" i "prawo" w polityce ściśle zależy od przyjętego modelu. Jak jednak brać na poważnie taki podział, skoro nie da się skutecznie wyznaczyć zera? Ponadto, jak dodamy dodatkową oś, to lewo i prawo traci pierwotny sens. Oczywiście wtedy mamy do czynienia z tzw. orientacją, która mówi co jest z "lewej" a co z "prawej" na danej osi. Lewactwo to osobny temat i dotyczy dodatkowych osi, które zasadnie można nazwać "anarchią", czyli stosunek do władzy oraz "stosunek do zasad".

Obrazek użytkownika maks jamnicki

27-06-2018 [14:23] - maks jamnicki | Link:

Tak, to ostatnie zdanie sam uważam za sedno sprawy, zwłaszcza, 'stosunek do zasad". Pozdrawiam

Obrazek użytkownika maks jamnicki

27-06-2018 [09:29] - maks jamnicki | Link:

Na Jabe i wlkopzdz zawsze można liczyć. Czuwają. Zawsze na posterunku jak Świadkowie Jehowy w w pewnym miejscu, gdzie codziennie przechodzę. Niedawno powiedziałem do kolegi, że są tak wytrwali, iż tą ich wytrwałość szanuję. Gdybyśmy my jako patrioci ze swoim przesłaniem...itd.  Zaśmiał się, że przecież oni mają za to płacone. Dlatego zawsze na posterunku. Nie wiem. Może Jabe i wlkpzdz coś wiedzą na ten temat. Więc ich zapytam. Mają  Świadkowie Jehowy płacone czy robią to  tylko z wewnętrznej potrzeby? -:) 

Obrazek użytkownika gorylisko

26-06-2018 [22:10] - gorylisko | Link:

co do składu i łamania, możemy pogadać, proszę na priva...

Obrazek użytkownika maks jamnicki

27-06-2018 [09:32] - maks jamnicki | Link:

Do: gorylisko. Dzięki. Napiszę coś. Na tych co nie pomogą, nigdy się nie gniewać. Mają swoje powody. Tym co pomogą, dziękować. :)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-06-2018 [01:43] - Imć Waszeć | Link:

O Boshe, rzeczywiście potrzebna jest tu pomoc w stworzeniu jakiegoś layoutu tego tekstu. ;)
To jest bardzo podobny problem do pozycjonowania bloków w stronie www.