Interwencja KE wydaje się niezbędna!!!

I znowu rząd "narozrabiał”. Jeśli coś mnie dzisiaj rozśmieszyło, to „protesta” środowisk „artystycznych” i tzw. „ludzi sztuki”, przeciwko niewygraniu konkursu na dyrektora teatru przez posła „Nowoczesnej” który dyrektorował tam, nie wiedzieć dlaczego, przez ostatnie 10 lat . Miał nadzieję dotrwać do emerytury a tu taki ambaras.
I teraz cała „teatralna rodzina” z „Teatru Polskiego” we Wrocławiu drze się wniebogłosy, że ją pozbawiono ojca-dyrektora, grożą nawet, że wypowiedzą posłuszeństwo i nie będą „grać”. Razem z nimi drze się i tupie wielu „ludzi sztuki”, zwolenników „nowoczesności”, co ma chyba sugerować, że jak niejaki pan Mieszkowski, zapewne geniusz który dotychczas ukrywał skrzętnie swój talent za skłonnością do teatralnej pornografii , nie będzie dyrektorem, to polska sztuka teatralna umrze.
Słyszałem, że na znak protestu pan Mieszkowski ma nago biegać ulicami dookoła teatru i pomstować, co chyba nie powinno sprawić mu kłopotu. Ani kilku aktorkom, chcącym go wesprzeć w tym „dramatycznym” momencie. Zgroza. Ale czego się nie robi dla tej „prawdziwej sztuki”.
Ponieważ w/w „geniusz” jest osobą zasłużoną dla niektórych lewackich środowisk, czyż nie prościej było by im zrobić zrzutkę i stworzyć oraz utrzymywać dla niego jakieś miejsce dla realizacji jego, także w przyszłości zapewne wspaniałych idei? Czyż trzeba w to wszystko angażować całą Polskę ?.
Ale oczywiście interwencja Parlamentu Europejskiego wydaje się tutaj „niezbędna”. Bez KE ani rusz.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Magdalena Figurska

25-08-2016 [12:05] - Magdalena Figurska | Link:

Sęk w tym, że właśnie nie cała rodzina podnosi lament, głównie konkubina dyrektora po maturze:

"Wrocław, 24.08.2016
Komisja MOZ NSZZ "Solidarność" przy Teatrze Polskim we Wrocławiu, wyjaśnia co następuje:
- wielokrotnie powtarzane przez dyrektora Teatru Polskiego i innych pracowników, informacje o poparciu całego Zespołu Teatru dla działań zmierzających do torpedowania wyników konkursu na dyrektora Teatru Polskiego są nieprawdziwe.
Związek, który skupia znaczną część pracowników Teatru Polskiego, przez swojego przedstawiciela poparł w konkursie p. Cezarego Morawskiego jako kandydata na dyrektora Teatru.
Nieprawdziwe są zatem informacje, o sprzeciwie "całego Zespołu" dla prawomocnie i demokratycznie wybranego kandydata na dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu.
Leszek Nowak
Przewodniczący Komisji MOZ NSZZ "Solidarność"
przy Teatrze Polskim we Wrocławiu "

Obrazek użytkownika maks jamnicki

25-08-2016 [21:56] - maks jamnicki | Link:

Oooo... Bardzo dziękuję.Jeśli chodzi o mnie to miód na moje serce:) Nie trafiłem na to, a inne ścierwo-informacje wybite wszędzie ponad miarę cierpliwości. Np ta idiotka G./ska/ Już myślałem, że zdeprawowali cały teatr do kości. No i tego m.in. oczekuję po "nb", poszerzenia i pogłębienia świadomości o zdarzeniach. Jeszcze raz dziękuję, bo zajęty przejściową walką o "byt i przetrwanie", nie zaglądam głębiej i wnikliwiej. Jak wielu zresztą. Pozdrawiam.