O 2 zbójach i dziewczynce z zapałkami,pamiątkach z wakacji i

wielkim bulu Bronka...

Informacje zagraniczne

Wieści z kraju
Wiewiórki donoszą, że z zakopiańskich Krupówek znikł miś ale pojawił się prezes Rzepliński i tamże rozdawał autografy. Miś zaś wybrał w tym roku Gdańsk i przebrany za Bolka szoruje całymi dniami po bulwarze nad Motławą, po Trakcie Królewskim. Słitfocie idą jak świeże bułeczki ale cennik jest owiany tajemnicą...

I jeszcze na góralską nutę...

Z ostatniej chwili
Ex prezydęt Komorowski Bronisław Maria jest nieutulony w bulu, że: 

I to by było na tyle na dziś. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cyborg59

16-08-2016 [01:04] - cyborg59 | Link:

Panie Ex ! W armii nie mówi się " wpływ" ani "wypływ" - mówi się "fala"! A kota toście sobie sami POgonili, ot co.

Obrazek użytkownika xena2012

16-08-2016 [09:33] - xena2012 | Link:

jaki ten Komorowski skromny,nie chwali się jakoś aktywnościa swojej prezydentury.Cyba,że przykładem tej aktywności były liczne gafy i wpadki oraz wynoszenie rzeczy z Pałacu Prezydenckiego i ośrodków prezydenckich.

Obrazek użytkownika IwonaPiechowicz

16-08-2016 [11:25] - IwonaPiechowicz | Link:

Bronka boli, że PAD tak jak on na krzesła nie skacze.