LIVE:Dziś 18:00 Michalkiewicz-Kulisy transformacji ustrojowe

Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy: lub ikonki playerów:

Michalkiewicz_LegionowoW cyklu spotkanie z historykiem: Wyjątkowy wykład genialnego publicysty będzie dotyczył historii przemian ustrojowych w Polsce w końcówce lat 80tych ubiegłego stulecia oraz ich konsekwencji dla współczesności. Publiczne
Organizator: Sławomir Guzik
Miejsce Ratusz w Legionowie - Józefa Piłsudskiego 41, Legionowo
Wstęp wolny.

 kontakt@niepoprawneradio.pl

Niepoprawne Radio PL newsletter
 

Dla urządzeń mobilnych polecamy aplikację tunein (można ją zainstalować i wybrać nasze radio)

 

Po uruchomieniu przeglądarki można też wybrać stronę m.niepoprawneradio.pl
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-11-2015 [12:15] - maks jamnicki | Link:

Tak, tak "genialny publicysta". Czytam, bo pisze zgrabnie i lubię jego sposób narracji ale... To tylko publicysta-gawędziarz.Z praktyką życiową niewiele wspólnego. Pisać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej. Ot, pisać i gadać łatwo, jak za nic się nie odpowiada. Bajkopisanie, acz interesujące. Pamiętam kilka lat temu kolejny raz byłem na spotkaniu. Z satysfakcją wracał do tego, ze PiS i PO to jedno, po jednych pieniądzach, to jego obsesja. Złośliwie,ze swadą, jak to u niego. No to zapytałem go grzecznie, jak to złe a tamto to paskudne, to co proponuje on, na kogo głosować według niego. Migał się dobre kilka minut, lawirował, ale pilnowałem pytania. W końcu za trzecim razem sala czekała, pytanie proste. No to musząc odpowiedzieć powiedział "na Korwina Mikke". "Genialny publicysta". Ciekawy tak, miło się czyta, ale...z receptami u niego krucho.

Obrazek użytkownika Jabe

05-11-2015 [13:37] - Jabe | Link:

A jakby powiedział, żeby głosować na PiS, byłby lepszym publicystą? Swoją drogą, nie wstyd Panu takie pytania zadawać?

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-11-2015 [00:10] - maks jamnicki | Link:

Wstyd takie zadania zadawać? Nie bardzo rozumiem... Przecież jeżeli na scenie politycznej są dwie duże siły polityczne które konkurują o elektorat, a on wrzuca do jednego worka obie i obie dyskwalifikuje, rozumiem, ale aż się prosi zapytać grzecznie, kto w takim razie ma tą naszą Polskę według mówcy "zbawić". PO bardzo złe, rozumiem i się zgadzam. PiS tez zły, jako słuchacz się nie zgadzam ale z uczciwej ciekawości dociekam kto w takim razie, bo wtedy pozostał Palikot, SLD, PSL i Korwin-Mikke z taką czy inną nazwą ugrupowania/którego zresztą wydutkali, by głosy zdobył Palikot-marihuana/. To nie sztuka negować ale trzeba jeszcze mieć w miarę poważną propozycję. Wstyd pytać, co "realnie" proponuje ktoś, kto w mowie jest taki tęgi? Dziwne. Ale...ja naprawdę lubię Michalkiewicza poczytać, dzisiaj przeczytałem zaległy tydzień, ale jest różnica między miłym, nawet często trafnym bajaniem a działaniem? Nie przeceniajmy bajania i nawet trafnego czy ciekawego pisania. Potrzebne jest, urozmaica życie, ale jednak łatwo jest gawędzić, jak się za nic nie odpowiada. A tu zaraz "genialny". Jak "genialny" opowiadacz kawałów.

Obrazek użytkownika Jabe

06-11-2015 [00:27] - Jabe | Link:

Jak dla mnie, trzeba pytać o opinie i poglądy, nie co konkretna dorosła osoba powinna robić w konkretnej sytuacji, a w każdym razie, nie jak ma głosować. Dla mnie to zgrzyt. Osoba pytana może wręcz sama nie mieć sprecyzowanego poglądu, a tu przychodzi taki i pyta, jak żyć. Też lubię Michalkiewicza, choć mam ogromną trudność w zrozumieniu jego zawiłości. Erudyta ze mnie żaden. A jaki jest PiS, dowiemy się za kilka lat, może wcześniej. Jaki jest prezydent, dowiemy się 11 listopada. Dla mnie to przełomowa data. Dziwię się, że mało kto to zauważa.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-11-2015 [01:19] - maks jamnicki | Link:

O 11 listopada i prezydencie Elig zrobiła ciekawy wpis, nieco przybliżający temat, przynajmniej mnie coś to rozjaśniło...