Uważaj Warszawo !!

Ponieważ temat przymusowego przyjęcia do Polski, na rozkaz Merkel a więc niemiecki, stosownego kontyngentu islamistów jest dla  PO/PSL  jak pocałunek śmierci albo gwóźdź do trumny i oni to wiedzą, zaczynają reagować nerwowo. Chcą by temat przynajmniej przygasł. /a jeśli PO/PSL utrzyma się przy władzy bo kogoś dokooptuje, to na 100 tysiącach się przecież w przyszłości nie skończy, nie bądźmy naiwni/.

I tak czytamy, że w Olsztynie, z powodu jakiegoś baneru na którym przekreślono znak półksiężyca i meczetu / a więc protestującego w gruncie rzeczy przeciwko narzuconemu nam dyktatowi Niemiec i poddaństwu rządzących w Polsce / ”Policjanci zabezpieczyli teren jak i baner a na miejsce wysłano techników, którzy zebrali i zabezpieczyli ślady”/ , zaangażowano prokuratora i grozi się karą 3 lat więzienia, czyli karą jaką zwyczajowo, czasami w zawieszeniu daje się w Polsce za gwałt. Szkoda , że władze z nadania PO/PSL nie wykazywały takiej gorliwości gdy niejaki Wojewódzki, publicznie i w telewizji, tarzał w psim gównie polską flagę.

Ponieważ jak czytamy w wielu miejscach, tam gdzie przyjechali islamiści w Niemczech i Szwecji dochodzi do gwałtów i zmusza się kobiety do prostytucji za 10 euro, jurnych i dobrze odżywionych byczków przyjechało wielu a kobiet mało, a wszyscy chcą być „zaspokojeni”, dobrze by było na ten temat pisać i rozmawiać. Sam uważam, że właśnie ten temat, narzucenia nam tego dyktatu i jego skutki, powinien być tematem przewodnim ostatnich trzech dni przed ciszą wyborczą. Jest czytelny.

Inna sprawa, że przy rozprowadzeniu w ostatnim tygodniu np. kilku milionów krótkich, tanich i gdzieżby tam rasistowskich ulotek, nie, łagodnych, krótkich  i rzeczowych ulotek na ten temat /ale tu są mądrzejsi i z groszem, po prawdzie nie moja sprawa /, szanse tej haniebnej ekipy spadły by bardzo. I oni o tym wiedzą. Stąd to nerwowe i zastraszające działanie by zablokować i wyciszyć dyskurs publiczny na ten temat. Bo czymże innym jak nie dyskursem publicznym na ważny temat nie jest jakiś baner przed wyborami? Że nielegalnie?
  Żyjemy w kraju, gdzie strzelanie do kibica biegającego z gołymi rękami po płycie boiska i zabicie go jest normalne, a dyskurs publiczny poprzez baner jest dziś poważnym przestępstwem. Że ten kibic, zdaje się mąż i ojciec, był lekko wypity? /być może, bo jak tam było naprawdę.../ i naruszył przepisy?. Codziennie tysiące kierowców robi dużo groźniejsze, zagrażające życiu i zdrowiu wykroczenia , wielu pod wpływem alkoholu, ale nikt przecież do nich nie strzela ?.

Ale do tematu, czyli do tytułu. Po miesięcznej nieobecności mieszkam sobie spokojnie w miłym, ładnym i historycznym Lublinie i co się dowiaduję? Być może dlatego, że w zeszłorocznych wyborach w Białej Podlaskiej i kilku pobliskich miejscowościach /woj lubelskie/ wygrał PiS , główny ośrodek przyjmowania , sprawdzania i adaptacji tych docelowo ogromnych ilości islamistów ulokowano właśnie tam. /Biedni? Zapłata dla przemytników za dostarczenie do Europy to 6-8 tys dolarów czy euro, połowa Polaków takiej sumy w gotówce nie tylko nie posiada ale i nie widzi przez lata , ja zresztą też. Pomijam członków PO i PSL, ci często to mają miesięcznie, ale to inny temat/.

I teraz. PO i PSL zadecydowały, że główne centrum tego przedsięwzięcia / dlaczego przy granicy białoruskiej, jak żyję nie słyszałem by to przez Białoruś przybywali emigranci z Afryki?/  ma być w samym mieście i to .....100 metrów od dworca kolejowego. Do tego już jest oficjalne oświadczenie odpowiedniego urzędu, iż nie ma przesłanek prawnych by był to ośrodek zamknięty i przybysze będą mogli się swobodnie poruszać po Polsce aż do zakończenia formalności i wyznaczenia im miejsca osiedlenia. No to słyszę w radiu słowa ojca dwóch córek z Białej Podlaskiej, że on się stresuje sytuacją. Dziwić się?

Ponieważ większość przybyszów jak pokazuje doświadczenie innych państw zwyczajowo nie posiada żadnych dokumentów, procedury potrwają miesiącami. Tysiące jurnych byczków co to na wstępie narzekają, że mają problem z „bolącymi jądrami” a białych kobiet nie mają zwyczaju dwa razy prosić o seks, zresztą kobiety uważają za podgatunek człowieka który ma obowiązek dawać im zaspokojenie, będzie się bardzo nudzić. Ja pomijam pobliskie miasta i wioski, PSL w lubelskim bardzo dobrze stoi i to on współmieszkańcom szykuje ten los, ale co jest najbardziej atrakcyjne dla młodych, spragnionych uciech i przygód „biednych uchodźców”? Gdzie najwięcej białych kobiet na których można oko zawiesić? Stolica!! Tam są dyskoteki, dworzec, ciekawe życie, parki, ustronne miejsca itd. Cóż to wyskoczyć z Białej Podlaskiej do Warszawy?. Ot, chyba 2 godziny pociągiem, może nawet mniej. Posłowie PO i PSL będą ich pilnować? Już to widzę, te pełne przedziały przybyszów i konduktora co sprawdza bilety. Jak podskoczy, dobrze że do Warszawy głowę dowiezie. A Niemcy oczywiście swoją granicę uszczelnią, zwiększą kontrole, przybysze będą sfrustrowani. To nie tak, że myk i uciekną z Polski do Niemiec . To potrwa w najlepszym razie miesiącami. Część zostanie w Polsce..dla seksu. Skoro nawet jak złapią /jeśli złapią i zidentyfikują/ to za gwałt jest w Polsce często wyrok w zawieszeniu, to nie skorzystanie z tego pewno i uraziło by ich męską , islamską duszę. Białe to nie grzech, imam nie zgani. Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

Może by przed wyborami ludzi w Warszawie szeroko poinformować jakie zagrożenia się szykują? Z tą Biała Podlaską . Bo jak się ci młodzieńcy jednak dowiedzą, a przecież dowiedzą, że za udowodniony gwałt na kobiecie w Polsce dostaje się mniej niż grozi za baner z niechętnym islamistom poglądem.... Durni nie są. Jak zostaną, będą głosować na Platformę i PSL.

Oczywiście, oczywiście, nie każdy islamista ucina głowy i gwałci kobiety. I trzeba to ludziom mówić, że nie każdy, by rządzący dziś w Polsce i miłośnicy „różnorodności” nie posądzili nas o rasizm i islamofobię. Co i ja sumiennie zauważam. Nie każdy.

A tak na marginesie. Gdy chodzi o kasę, to większość idzie na tereny które swoimi głosami utrzymują PO/PSL u władzy. Jak chodzi o ulokowanie przybyszów to proszę, dajemy to „wam” pod opiekę. To ja bym prosił odwrócić kolejność. Ponieważ te wybory to sprzedaż wiązana, wybierasz PO lub PSL, „nowoczesnych” czy lewicę, to głosujesz za programem przyjęcia narzuconych przez PE a właściwie Merkel ilości islamistów, a głosując na PiS skutecznie blokujesz ten dyktat. Czy islamiści nie powinni być lokowani w miejscach, gdzie ludzie swoim głosem najbardziej ich pragną?

Jest jeszcze kilka dni do wyborów. Może by temat zagrożeń jakie czekają także warszawiaków, spopularyzować na odpowiednich portalach społecznościowych? /sam nie bywam/. Wypadało by wykazać troskę o córki, wnuczki, żony a nawet sąsiadki? By ludzie dokonywali racjonalnych wyborów ?. Za tydzień może być za późno. I nie łudźmy się , że jak czytam i słyszę, „to dopiero w przyszłym roku”. Jak PO, PSL, „nowocześni” lub lewica zmajstrują koalicję i po wyborach będą rządzić, sprawy „niespodziewanie” przyspieszą. To wygląda na usypianie Polaków.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cassiodorus

18-10-2015 [22:28] - cassiodorus | Link:

Słuchałem wczoraj audycji w katolickiej rozgłośni i chyba trafnie rozpoznałem głos jednego z radiosłuchaczy, panie Janie.
Ja również jestem pelen otuchy i nadziei, a gdy tacy ludzie, jak ów ekonomista[moja żona jest jego wielbicielką]kandydują z list PiSu, to tym bardziej
pozdrawiam

Obrazek użytkownika maks jamnicki

19-10-2015 [13:20] - maks jamnicki | Link:

No proszę, ja także jestem słuchaczem tej rozgłośni. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika wandaherbert

19-10-2015 [00:14] - wandaherbert | Link:

namawiac ,przekonywac trzeba ,ale najważniejsza sprawa ,to brac udzial w RKW lub zostac męzem zaufania

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

19-10-2015 [02:37] - Krystyna R-M | Link:

Powiedzcie WARSZAWIE, a zwłaszcza POLONII, która głosuje na liste warszawską, żeby zagłosowali na PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ...

Obrazek użytkownika Kaciszek

19-10-2015 [21:58] - Kaciszek | Link:

Niestety z Warszawą jest ten problem, że od 1945 roku jest ona zasiedlana przez najgorszy element ściekający tu z całej Polski. Po wybiciu 90% prawdziwych warszawiaków w Powstaniu stworzyła się luka w którą komuniści pakowali swoich chamów z awansu, a dziś do stolycy zjeżdżają chamy nowego rodzaju: liberalne lemingi-wykształciuchy, które są tak samo prymitywne jak komunistyczni aparatczycy.
Dlatego Warszawa zawsze głosuje na złodziejską Platformę (HGW) i dzięki temu uzyskała wdzięczną nazwę Lemingrad.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

19-10-2015 [23:46] - maks jamnicki | Link:

Coś jest na rzeczy ale podczas ostatnich wyborów nawet nie najlepszy kandydat z PiS osiągnął bardzo przyzwoity wynik, jeśli dobrze pamiętam? Podzielę się jeszcze czymś. Nigdy nie przepadałem za Warszawą, uważałem za ściek w/w jak Pan napisał, ale ostatnio, mieszkając w Lublinie, częściej bywam. I proszę sobie wyobrazić że trochę polubiłem bo...poczułem jakiegoś ducha patriotycznego, jakieś odwoływanie się do czegoś, czego ...zupełnie nie czuje się w Polsce zachodniej, gdzie przemieszkałem dziesiątki lat. No i jest patriotyczne "podwarszawie", zwłaszcza z prawej strony Wisły, gdzie bywam. To wszystko względne. Np widzę markowy salon samochodowy pod Warszawą gdzie dużo banerów na PiS. Może koniunkturalnie, myślę. Ale dowiaduję się, że właściciel "od zawsze" był gorącym zwolennikiem. Może mi pan wierzyć, że znam rejony Polski, gdzie by się nie ostał lub by go zniszczyli.Takie Platformiane klimaty. Cóż zrobić. Wypada cieszyć się tym co jest. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika krystal

20-10-2015 [12:51] - krystal | Link:

Warszawa ma, panie Maxie, tak waleczne i znane feministki, że na pewno stawią odpór islamskiemu traktowaniu kobiety -;). Polecam na ten temat (a domyslam się, że chodzi też o wypowiedź osoby nagrodzonej nike) prześmiewczy felieton:http://mirakus.pl/szalony-mohe...
Mój Kraków niestety mocno lewacki, ale nie wszyscy, nie wszyscy, autorka jest z Krakowa.Ja też; ale muszę dodać, że cięzko się zyje wśród fanatycznych lemingów.
Też ciekawe (i przerażające):https://www.youtube.com/watch?...