Społeczna katastrofa

  Granice bezczelności nie istnieją. Zaprzecza się faktom i rządzi się dalej. Najlepsza metodą jest uczynienie ze swojego draństwa cnoty. Wyjątkowa klęska w postaci zaniku populacji i galopującego starzenia się społeczeństwa, co ma miejsce za sprawą antypolskiego komunizmu (liberalizmu), przykryta jest w kampanii kandydata Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta byle jak skleconymi hasłami  zawierającymi oczywiście słowa: młodzież i rodzina. Obywatelskości w działaniach tworu określającego się jako PO jest tyle, ile wolności za bramą z napisem ją obiecującą: „Arbeit  macht frei”; mamy do czynienia z podobną skalą obłudy.
  Na zebranie wiejskie przyjechała ekipa z PSL-u:  burmistrz, sekretarz, przewodniczący rady powiatu wspierani lotnym komandem urzędniczej drobnicy i ogłosili poprawę sytuacji demograficznej w swojej gminie. Tak, odnotowano znamienny wzrost dzięki ich zasługom! Głos wieśniaka (mój) podającego fakty temu kompletnie przeczące został zakwestionowany i nie wzięty przez nikogo z zebranych specjalnie pod uwagę. Feudalna i komunistyczna  formuła wciąż obowiązuje –  władzy nie należy się sprzeciwiać.  Tania „napinka”,„fura i komóra”, wypiętrzone brzuchy sprawiają, że według  zabiedzonego, zakompleksionego Polaka, ma ona patent i receptę na wszystko. Nigdy ci uzurpatorzy nie rozumieli słowa samorząd.  Pojawiają  się z gotowym  budżetem i całą resztą ; ograniczeni są do  ugruntowanych, fałszywych przesłanek, według której sprawują rządy od lat. Od lat! Nie potrafią zaobserwować i wyciągnąć wniosków z najprostszych danych. Gołym okiem widać jak spada liczba ludności w tej gminie, a oni temu zaprzeczają. Nie dostrzegają, nie obserwują, nie analizują. W obliczu klęski demograficznej ten właśnie  sposób rządzenia przez przedstawicieli mafii wywodzącej się z czasów wszechwładzy komunistów, równoznaczny jest z wyprowadzeniem śmiertelnego ciosu zadanego społeczeństwu polskiemu.  Stanowi o historycznej przegranej nie tylko tego pokolenia, ale całego narodu, odzieranego z bogactwa  i honoru.
  Te liczby są okropne. To jedna tylko gmina, nieostatnia przecież w tej statystyce, ale te dane porażają.
Gmina Piaski w województwie lubelskim:
Liczba ludności  gminie w 1990 roku 11774 osób, w 2014 roku 10567 osób. Ubytek tego rzędu można by uznać ewentualnie za naturalny, ale z liczby 1207 stanowiącej różnicę aż 864 osoby to ci, którzy nie ukończyli 18 lat. W ciągu ćwierć wieku w jednej gminie zniknęło 1000 dzieci. Gdzie one są? Zmiotła je dżuma? Poszły w jasyr? Nie,  ten niezwykle bolesny rachunek, zwielokrotniony na obszarze kraju  do milionów, to wynik ostentacyjnej , widocznej dla każdego polityki  lewaków i sprzedawczyków. Kłamstwo stało się treścią życia politycznego. Określa to jednoznacznie współczesne czasy jako epokę ciemnoty. Ignorancja z indolencją panoszą się bez najmniejszych przeszkód. Gdzie oni są ci, którzy się nie urodzili, nie pojawili? Zżarło je upudrowane zombie z odklejonym wąsem, ucharakteryzowane na jaśnie pana myśliwego. Sklonowane po wielokroć  w postaci prezydentów , sekretarzy i burmistrzów przyjmuje zagwarantowane przez głupotę ludzką hołdy i głosy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-05-2015 [22:55] - maks jamnicki | Link:

Witam. Dlatego osobiście twierdzę, że polityka PO/PSL jest z demograficznego punktu widzenia polityką zbrodniczą. Ta cicha eutanazja starszych po szpitalach, z braku rozkradzionych i podzielonych między siebie funduszy funduszy, oczywiście "zgodnie z prawem" /przez siebie ustanowionym, np likwidacja ustawy kominowej, czy prezes polskiego/jeszcze /PKO musi zarabiać 200tys jak dziś zamiast 20 tysięcy ja za rządów PiSu, czy jakość i dochodowość banku wzrosła przez to o 1000%? itd..../ Te nienarodzone w Polsce dzieci wskutek emigracji i obawą przed nędzą, wiele , wiele. Populacja się kurczy i bez znaczenia czy wskutek zbrodniczych działań Rosjan i niemieckich nazistów czy antypolskiej i antyludzkiej polityce rządzących Polską. Z demograficznego punktu widzenia to bez znaczenia.Jedno i drugie to zbrodnia.Naród się kurczy.

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

06-05-2015 [00:38] - St. M. Krzyśków... | Link:

Bez wątpliwości mamy do czynienia z polityką zbrodnicza, ustawioną i podtrzymywaną z zewnątrz. Celem jej jest obniżenie polskiego potencjału ludnościowego poprzez zasadnicze pomniejszenie przyrostu naturalnego. Sprzyja temu promowanie konsupcyjnego, biernego stylu życia, bezpodstawne naśladowanie zamożnych krajów przez społeczeństwo, które bardziej dziadzieje niż się dorabia. Wzorem staje się prostactwo i seksizm a odbywa się to kosztem odejścia od celów wyniosłych i szlachetnych.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-05-2015 [18:00] - maks jamnicki | Link:

Tak , wzór i myśl jest z zewnątrz, bogaci też dziadzieją i idą do rozkładu ale oni mają jeszcze z kogo ssać szpik, są kolonizatorami, a do tego, "gdzie gruby schudnie, tam chudy umrze". Pozdrawiam :)