Panie drrrrr...czy nie jest panu głupio ciut, ciut ?

A może poprosi pan o zmianę prowadzącego ? Jak pisałem wcześniej, nie chce mi się czytać pańskich produkcji... ale sam pomysł, układania sie Kaczyńskiego z jkm czy kukizem. Ewidentny szpion sowieckowo sojuza jkm, grajek goszczony w telewizorni...i człowiek do medialnego bicia któremu zamordowano brata z bratową a z niego usiłuje robić sie oszołoma... znaczy sie odpowiedz na pana pomysł podał kandydat Andrzej (pomyłka chodzi o innego Dudę tego od związków zawodowych, nie wiedzieć czemu jego tekst a propos mordobicia został zniknięty czy przez admina czy przez boksera wagi antyjkm ?? nie wiem i szczerze mówiąc lata mi to) popr. przez g.  Duda...wytnie jkm-a w pysk za głupie gadanie o strzelaniu do górników... poprostu wychodzi z jkm-a zwykły totalitaryzm...tyle, ze werbalny... totalitarystą jest również niejaki michnik... jakby nie patrzeć dobry kumpel kiszczaka i jaruzelskiego... totalitarystów zresztą... co do kukiza...grajek... i tyle, czy on reprezentuje jakąś realna siłę polityczną... panie drrrrr...najpierw wyskok z in vitro... a tak a propos, czy rodzice dziewczynki utrzymują z panem jakiekolwiek stosunki dyplomatyczne czy musi się pan od nich trzymać na odległość strzału karabinowego ? a teraz  propozycja sojuszu egzotycznego co najmniej...
ciekawe z jaką propozycja pan wyjdzie jutro, pojutrze... gdyby co to mam pomysł...może Duda w ramach protestu wobec kunktatorstwa episkopatu powinien przejść na protestantyzm ?... pana kumpel pastor chojecki da mu swoje błogosławieństwo zaś madamme daf da mu pochwałę

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-04-2015 [09:16] - NASZ_HENRY | Link:

Smog POdwawelski myśli, że jest Smokiem wawelskim ;-)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-04-2015 [09:17] - NASZ_HENRY | Link:

To nie Andrzej Duda da w pysk JKM ;-)

Obrazek użytkownika maks jamnicki

16-04-2015 [09:18] - maks jamnicki | Link:

Chyba Duda związkowiec,imię inne.

Obrazek użytkownika cichy

16-04-2015 [09:38] - cichy | Link:

Panie gorylu..
Wczoraj gajowy przeczytał nam wszystkim że już nie chce tej leśniczówki i tych swoich rewirow.."gdybym chłopa nie znał..to by mi go żal było"...strasznie się czegoś wystraszył!!!a a'propos przyszłych koalicji,bez przezroczystych pleksiglasowych skrzyneczek ze skanerem i licznikiem,panowie w brązowych butach mogą nam stworzyć taaaaka koalicję że choć wszyscy pamiętamy premiera konia i imc pana marszałka..to tamte straszne czasy możemy za chwilę (zaklinam się na wszystkie świętości...Oby nie!!!!!!!!) wspominać z rozrzewnieniem..gajowy chodzi z trzesawka..co u poniektórych cwokow z po też to widać..ale kilku ma takie "gadzie"spojrzenie ze nawet w czasie "przed-smolenskim"!!!takiego nie widziałem.. serio piszę!!!..mogą pójść na całkowitą całość..

Obrazek użytkownika Freiherr

16-04-2015 [09:53] - Freiherr | Link:

Dla porządku - o wycięciu w pysk JKM mówił PIOTR Duda, szef Solidarności, nie zaś ANDRZEJ Duda, kandydat PiS na Prezydenta RP.

Obrazek użytkownika andzia

16-04-2015 [10:04] - andzia | Link:

Mówi się,że krety są ślepe,ale prawdą jest,że widzą bardzo,bardzo niewiele.Dlatego krety,wizyty na powierzchni ziemi przypłacają często życiem.No i ten kret wylazł za daleko,a tym samym ujawnił się w całej rozciągłości,a przypłaci to "życiem" blogera.

Obrazek użytkownika RobertJerzy

16-04-2015 [10:11] - RobertJerzy | Link:

Ostatnia rzecz, jaka przyjdzie Panu Doktorowi do głowy, to autorefleksja. Mąciwoda. I tyle.

Obrazek użytkownika K.W.

16-04-2015 [12:40] - K.W. | Link:

Kiedy Pan sprostuje imię i funkcję pana Dudy?

Obrazek użytkownika rzhqjj

16-04-2015 [14:48] - rzhqjj | Link:

Jakbys tak chłopie wzial sie do jakiejs uczciwej roboty, zamiast zasmiecac internet swoimi wypocinami, to moze byłaby z ciebie korzysc. A tak, robisz z siebie posmiewisko. Jak jakis Kukiz albo inny Paligłąb. Wstyd.

Obrazek użytkownika RobertJerzy

16-04-2015 [15:14] - RobertJerzy | Link:

Jakbyś tak, chłopie zabębnił palcami po blacie stołu, zamiast po klawiaturze, to szybko byś się zorientował, że obie te czynności w Twoim wykonaniu są równie bezmyślne i bezcelowe.

Obrazek użytkownika gorylisko

16-04-2015 [15:53] - gorylisko | Link:

dzięki...a propos czy mogę kupić pański tekst ku pożytkowi własnemu i dla potomności ;-)
faktycznie, daj chamiu (jakby kto pytał to celowe) klawiaturę to zaorze albo zamiast sztachety w boju knajpianym będzie walił po łbach czy beretach z antenką ;-)

Obrazek użytkownika RobertJerzy

16-04-2015 [23:30] - RobertJerzy | Link:

Będę zaszczycony.
Pzdr