Ujawniają sie fałszerze wyborów

Jako pierwsza ujawniła się dama kierująca MSWiA - gdy czujni dziennikarze z portalu niezależna.pl, ale nie tylko oni, wytropili, że wdrażany - przez ową damę - system „Źródło” stanowi poważne zagrożenie dla uczciwego przeprowadzenia wyborów, milczała. Gdy identyczne ostrzeżenie wyszło od PKW, zabrała głos, ale w obronie tego zatrutego „Źródła”.

Drugim okazał się być pan minister Schetyna, który przed wyborami prezydenckimi zabrał się za likwidowanie, istniejących od dwudziestu pięciu lat, zagranicznych obwodów wyborczych. Nie jest dla nikogo tajemnicą, że Polonia patrząca na Ojczyznę z oddalenia, z jakiegoś, nie znanego powodu,  swoją sympatią obdarza raczej opozycję. I w związku z tym, wszystkie - szykowane przez pana ministra - utrudnienia w głosowaniu biją bezpośrednio w nią. A w najbliższych wyborach w przeciwnika zdobywcy Korony Himalajów, co w  oczywisty sposób zafałszuje wolę wyborców.

Antoni Słonimski mawiał, że tonący brzydko się chwyta - rząd, z tym chwytaniem, już tak po prostu ma, ale chyba też i nie chce ryzykować. Po Smoleńsku Donald Tusk podobno gorączkował się, że „…ten „potwór” powsadza nas wszystkich za kraty” i wygląda na to, że to jest testament, jaki zostawił rządowi.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cichy

13-04-2015 [11:42] - cichy | Link:

widzi pan..
po prostu "tereska dała rade"..reszte zrobi po cichu pan Cichocki..o ile od czasu wyborow w 2005 i 2007 roku wszędzie w każdym możliwym medium pokazywano wkład władzy w lacznosc polonii z krajem..słynne pielgrzymki peowskich notabli w swietle kamer do wszystkich możliwych za-atlantyckich ambasad i centrów polonijnych..tak teraz cisza..jak na pogrzebie organisty..od początku "cóś" mi tu smierdzialo..znaczy się ze co??skoro placówki dyplomatyczne sa obsadzone przez większość tzw "niezweryfikowalnych-przychylnych" rządowi..to jak może wygladac glosowanie w jednej czy drugiej ambasadzie;konsulacie..gdzie nagle o kilkadziesiąt lub kilkaset procent wydano więcej kart niż glosujacych;a i tak wygral gajowy z tuskiem..a powszechne oburzenie szlo z mediów polonijnych..bo sadaze wskazują albo 85% zwycięstwo Dudy na jednym kontynencie albo 60% minimum przewagę tak sekowanego kandydata jak reżyser Grzegorz Braun??..w ten sposób nie można zrobić nawet wizerunkowo nic..a co dopiero wygrac wybory dla gajowego..
pozostaje jeszcze..jak z tego wybrnąć..nie sposób zamknąć placowek dyplomatycznych które czasowo sa li tylko lokalami wyborczymi..gdzie tu mowa i kim o troske o obywateli i podstawowe swiete prawo obywatelskie jakim jest wrzucenie kartonika??

Obrazek użytkownika gal

13-04-2015 [12:32] - gal | Link:

I tak to jest.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

13-04-2015 [13:36] - maks jamnicki | Link:

Trafnie zasygnalizowany temat. Zresztą nie ma takiej niegodziwości, nie istnieje, której obecnie rządzący nie chwycili by się, aby nie dopuścić do przegrania wyborów. Obawiam się, że Ruch Kontroli Wyborów jest incjatywą b. słuszną i potrzebną, ale czy wystarczy? Osobiście nie czuję się spokojny.

Obrazek użytkownika gal

13-04-2015 [14:24] - gal | Link:

Jak na razie nowa PKW nie jeździła do Moskwy, szkolą się tylko strażnicy prawdy w tych wyborach.
Mnie trochę zadziwia, że tacy jeszcze chodzą po świecie.

Obrazek użytkownika ba.a

13-04-2015 [14:27] - ba.a | Link:

Nie "ujawniają się fałszerze",tylko włączają dezinformację.
Kierują uwagę koordynatorów,żeby ci,gdy już zasiądą w lokalach,spoglądali tam,gdzie fałszerze już teraz nakreślają im obszar uwagi. A oni kant wykonają i dopiero po,okaże się jakiego sposobu użyli.

Obrazek użytkownika gal

13-04-2015 [15:32] - gal | Link:

Zagrożenia wspomniane przeze mnie nie są wydumane przez jakichś, zakulisowych macherów.