Szlakiem zwycięstwa ZSRR nad faszyzmem (galeria z Monachium)

   Rosyjscy motocykliści z gangu Nocne Wilki chcąc uczcić radzieckie zwycięstwa nad faszyzmem, w ramach planowanego rajdu Na Berlin mają zamiar przejechać szlakiem wielkich zwycięstw Armii Radzieckiej w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej. Na trasie rajdu ma znaleźć się m.in. Monachium.
   Poniżej krótka galeria znalezionych naprędce w sieci archiwalnych zdjęć Armii Radzieckiej, która w 1945 zdobyła Monachium.

   Radzieccy żołnierze…

   I eto toże sowietskij sołdat.

   I jeszcze raz radzieccy żołnierze z radziecką flagą w tymże samym Monachium.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cichy

10-04-2015 [12:43] - cichy | Link:

ja bym proponowal jego najwspanialszej z możliwych ekscelencji Grzegorzowi Schetynie by oddelegowal do konwoju harlejowcow specjalna grupe operacyjna...celem.nadzoru operacyjnego-polaczonego z bardzo ostentacyjna inwigilacja...totalnego opluskwienia wszystkich maszyn..a w ogole to można by było dokonać aresztowania całej grupy (bezterminowo-jak ukraińską panią pilot)a tym samym zarzadac..cofniecia embarga na produkty oblozone..i jak zwykle zarzadac zwrotu wraku;czarnych skrzynek;etc..etc..i reszty dowodow..

Obrazek użytkownika maks jamnicki

10-04-2015 [15:24] - maks jamnicki | Link:

Celnie i inspirująco dla bardziej poszerzonego kabaretowego skeczu. "Kupuję" i pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Adam66

10-04-2015 [16:20] - Adam66 | Link:

Przecież cały ten "rajd" to jawna prowokacja, kto dał wizy tym bandytom i dlaczego reszta unii milczy?
Co na to europosłowie!?!?

Obrazek użytkownika Tarantoga

10-04-2015 [16:24] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ten dzieciak,to typowy nordyk...Monachium pasuje,ale ten ruski,to jakiś z Syberii,albo nawet wędzony w jurcie mongolskiej.