Uczestnik pacyfikacji Czeczenii zajmie się narodowościami RF

   Kolejny znaczący gest putinowskiego reżimu.
   Przedwczoraj 31 marca Putin podpisał ukaz o Federalnej Agencji d.s. Narodowości.
   Dzisiaj ogłoszono, że szefem agencji został Igor Barinow (ur. 1968), funkcjonariusz KGB - FSB, przez pewien czas dowódca jednego z regionalnych oddziałów grupy "Alfa" (jednostka specjalna, utworzona w czasach ZSRR, znana z brutalności i zbrodni na ludności cywilnej), uczestnik działań zbrojnych podczas dokonanej przez Rosję pacyfikacji Czeczenii, polityk i deputowany Dumy z ramienia putinowskiej partii Jedna Rosja, odznaczony kilkoma orderami i medalami.


źr. newsru

   Rosja ma wielowiekowe pozytywne doświadczenia w zakresie polityki narodowościowej, powiedział Barinow podczas nominacji.

*  *  *

Z youtube:
Filmy ukazujące rosyjskie zbrodnie w Czeczenii
.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

02-04-2015 [20:00] - maks jamnicki | Link:

Gdyby ktoś na  tych wszystkich filmach na you tube dotyczących tego tematu, potrafił zrobić polskie tłumaczenia z rosyjskiego i angielskiego. Te filmy powinno się rozpowszechniać właśnie teraz. Jest tam taki jeden film o tym, jak 15 kilometrowa kolumna cywilnych  samochodów z kobietami i dziećmi uciekała z Groznego. Nadleciały rosyjskie samoloty i zbombardowały rakietami tą kolumnę. Trzeba to rozpowszechniać, by świat nie zapomniał, by śmierć tych ludzi nie nie poszła na marne, by była ostrzeżeniem dla świata, zwłaszcza dla najbliższych sąsiadów rosyjskiej bestii. A imć Kłopotowski powiedział sobie lekko kilka dni temu, że film fabularny/Rozdzieleni/ nakręcony przez człowieka, który chciał przypomnieć światu cierpienia tego małego narodu, to "antyrosyjska propaganda".Krew się we mnie burzy.I to gdzie. W naszej telewizji Republika. Smutek.