Islamska paranoja. Media winne śmierci Polaków w Tunisie.

----Na wstępie pragnę złożyć kondolencje rodzinom ofiar/y ataku w Tunisie-----

Jak na ironię to kilka dni temu zacząłem pisać artykuł dotyczący Państwa Islamskiego, w którym zawarłem, że prawdziwego zagrożenia należy wypatrywać nie zza wschodniej granicy tylko z Bliskiego Wschodu. Wypisywałem w nim jaką ogromną niekompetencją ze strony naszych żydokomunistycznych mediów jest nie mówienie jak jest, zamazywanie prawdy o Państwie Islamskim przez pożal się Boże poprawność polityczną zwaną też przez Maxa Kolonko (jedynego reportera, który ostrzegał przed Kalifatem już wtedy zanim jakikolwiek reżimowy dziennikarz w ogóle dowiedział się, że coś takiego jest) bakterią Karola Marksa. Dżihadyści tym razem nie przyszli do nas, tylko my do nich. Moim zdaniem Polska jest na razie bezpieczna. Jednak długo panowało też przekonanie, że i Francja, centrum Europy i jeden z ośrodków finansowych świata jest niczym niezagrożona. A co było potem chyba każdy wie... 12 zabitych i kilkunastu rannych...

Jednak skupmy się z powrotem na naszych krajowych gazetach i telewizjach. W tytule napisałem, że są one winne śmierci tych Polaków. Uważam, że tak jest, bo to właśnie one przyczyniły się do tego przez nie mówienie prawdy i nie pokazywania prawdziwych zdjęć i wiadomości ze świata. Gdyby taki TVN obiektywnie przedstawiał działania ISIS, ich zbrodnie, miejsca działania, motywy i sposoby to dam sobie rękę uciąć, że wielu Polaków zamiast jechać w miejsce, o którym wiadomo od dawna, że jest wylęgarnią terrorystów, zostaliby w kraju, a urlop spędzili w Tatrach. Jednak kto jeździ głównie na urlop do Tunezji w tym okresie??? Ciężko pracujący, wyzyskiwani przez podatki obywatele, których po opłaceniu PITu, CITu, VATu, ZUSu stać tylko na tygodniowy Last Minute. Ponadto ciężko pracujący Kowalski nie ma czasu by śledzić dokładnie wydarzeń ze świata. Ten statystyczny Kowalski przychodzi zmęczony do domu po całodziennej pracy, włącza TVN/Polsat/TVP i chłonie całe gówno tam pokazywane. Bo oczywiście nikt nie ma wątpliwości, że u nas telewizja jest Centrum Uświadamiania Obywateli o Wspaniałości Rządu, a nie źródłem informacji. Temat Państwa Islamskiego był tak nawiasem NIEOBECNY w mediach mainstreamu, aż do zamachu na pseudo satyryków z Charlie Hebdo. Wcześniej autorów tego typu ataków określano jako "terrorystów", "radykałów", "ekstremistów". Dopiero po francuskim incydencie pojawiły się nieśmiałe pogłoski, że przecież za tym stoją muzułmanie z Państwa Islamskiego.... Ale ciii ciii ciiichutko przecież to takie niepoprawne politycznie. Jeszcze urazimy biednych dżihadystów,... Taka była wtedy reakcja mediów. Nie pamiętacie?? Sięgnijcie to archiwalnych artykułów i telewizyjnych nagrań tak było. Może chociaż śmierć naszych rodaków nie pójdzie na marne i w końcu ktoś w tych zapyziałych biurach telewizyjnych zacznie spełniać podstawowy obowiązek dziennikarski jakim jest przekazywanie rzetelnych i ważnych informacji, a nie zastanawiać się jaką to jeszcze aferę wygrzebać nielubianemu politykowi opozycji. 

Kolejną oburzającą rzeczą są doniesienia jak to nasze wspaniałe telewizje i portale informacyjne nie potrafiły nawet poprawnie przepisać tekstu z Reutera, przez co chaos informacyjny u nas zmienił się już w burdel . Na zmianę pojawiały się "prawdopodobnie nie ma zakładników", "są zabici" "nie ma zabitych" "są ranni Polacy, ale wszyscy żyją" "zabito 7 Polaków" "w budynku było 36 Polaków "było 16 Polaków". To już zostawię bez komentarza....

Trzeba sobie zdać sprawę, że wojna Kalifatu z chrześcijaństwem i Europą trwa. 20 października 2014 roku opublikowałem w sieci filmik dotyczący ów terrorystów(film na dole artykułu). Mniej więcej w tym czasie ich wódz ogłosił powstanie Państwa Islamu. Przez Europę zostało to zlekceważone.Nie trzeba było długo czekać bo już w dniu 15.12.2014 Terroryści z Państwa Islamskiego/ISIS dokonali zamachu w Australii. Następnie niecały miesiąc potem w dniu 7.01.2015 miał miejsce zamach na redakcję Charlie Hebdo. W tym samym czasie w Nigerii zamordowanych i spalonych zostało ponad 5000 osób!!! W tak zwanym międzyczasie ścięto kilku dziennikarzy, nawet zadarto z Japonią przez egzekucje ich obywatela. Teraz był atak w Tunisie, gdzie niestety zamordowani zostali nasi rodacy. To tylko te bardziej znane incydenty, bo kto interesował się tym tematem ma świadomość, że to co się dzieje w Iraku, Syrii, terenach Kurdystanu, Afryce (głównie Nigeria) to jedno wielkie piekło. 

Ale skąd się to wzięło??? Z arabskiej wiosny, którą reżimowe media również wychwalały i przedstawiały jako zrzucenie tej dyktatorskiej niewoli. Dozbrajano wszystkich walczących w Egipcie, Libii, Syrii i innych krajach. TVN przedstawiał jako to wielka radość i niewiarygodny cud ta upragniona demokratyzacja... A co się stało naprawdę? Po dyktaturze władzę przejęli terroryści i radykałowie religijni. Wszędzie gdzie ci "nieludzcy dyktatorzy" zostali odsunięci od władzy lub straceni zrobił się wielki kocioł. Całe szczęście (sic!), że Baszszar al-Asad utrzymał władzę w Syri, bo tylko on stanowi realną przeciwwagę dla tamtejszego "Państwa" Islamskiego. Jak upadnie Syria, upadnie i reszta Bliskiego Wschodu, Izrael będzie w potrzasku, z którego przez konflikt z Iranem nie wyjdzie cało. A Izrael jest już ostatnią blokadą przed wylaniem się armii dżihadystów do Europy. Izrael tylko dla tego jest wspierany przez USA, aby w tamtym regionie była jakaś realna siła do walki z dźihadystami i wojującym Islamem. Ale co ja gadam o tym USA. Kalifat to jest bardziej europejski problem niż amerykański bo do Europa wpuszcza do siebie miliony muzułmańskich imigrantów, którzy niedługo rozpoczną prawdziwą rzeź, z której mam nadzieję Polska wyjdzie cało, bo moim zdaniem Francja przy swojej demografii jest stracona.

Tak przy okazji kiedyś znajomy major Wojska Polskiego (dobry kolega takich ludzi jak np: gen. Polko, więc zna się na rzeczy) powiedział, że zagrożenie prędzej przyjdzie z Bliskiego Wschodu niż Rosji. Nasze wojska były w Iraku, w Afganistanie, teraz jesteśmy w koalicji przeciw Państwu Islamskiego. Zagrożenie jest realne i trzeba o tym pamiętać.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

19-03-2015 [02:53] - maks jamnicki | Link:

Hm, to zagrożenie nie zza wschodniej granicy ale z Bliskiego Wschodu, to dla Polski? A widzi Pan, tu się nieco  nie zgodzimy, bo ISIS, Dzihadziści i Ch H to jest makabryczny problem. coś niewyobrażalnego, ale....chyba jednak nie dla nas. U nas Ruscy mają swoje siły propagandowe i V-tą kolumne,  o arabach nie słyszałem. Ba, ja nawet nie wiem, czy przez pięćdziesiąt i kilka lat życia w Polsce, widziałem jakiegos Araba, może tak. Każdy kraj ma swoje zmartwienia, to o którym Pan pisze, potencjalnie mają Francuzi, no to niech się martwią. Naszymi problemami  oni nie za bardzo. Zawsze tak pyskują przeciw USA a na końcu po raz kolejny , jakby co, USA będa ich ratować. Mnie martwią ofiary  mordów tam, na Dalekim Wschodzie, bestialstwo, ale w praktyce nasze problemy są inne, na długie lata i nie nalezy ich tracić z pola widzenia . Nasz potencjalny problem to imperialna Rosja., też imperialne Niemcy i brak prawdziwie polskiego rządu. Ile tysięcy ludzi umiera u nas w szpitalach bez pomocy, PO i PSL to dla nas prawdziwe ISIS w białych rękawiczkach, no i dorzynają  nasz  kraj ustawami, by Polaków ubywało. O tym TVNy nie mowią.

Obrazek użytkownika Zwykły człowiek

19-03-2015 [10:17] - Zwykły człowiek | Link:

Proszę pamiętać, że nasz kraj uczestniczy i uczestniczył w operacjach przeciwko tym terrorystom czy to z isis czy panstwa islamu czy al-kaidy. Napisałem to w artykule. Po za tym zamieściłem teź opinie jednego z wyższych wojskowych i z całym szacunkiem on raczej ma większe pojęcie o tym niż pan. Oczywiście chciałbym się mylić....

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-03-2015 [07:32] - Marek1taki | Link:

@autor
Czy Pan myśli, że arabską wiosnę wywołali arabowie? Chyba tak samo jak ludy europejskie wywołały wiosnę ludów albo studenci wszystkich krajów rozruchy 1968r. To już bardziej uwierzę w promieniowanie kosmiczne albo astrologię.

Obrazek użytkownika Zwykły człowiek

19-03-2015 [10:12] - Zwykły człowiek | Link:

Oczywiście, że nie Arabowie :) Nie pisałem nigdzie, że tak twierdzę. Raczej spoglądałbym w kierunku Usa :( niestety

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-03-2015 [06:09] - Marek1taki | Link:

@autor
Też tak to widzę. To więcej niż włożenie kija w mrowisko bo latami pracowano by socjalem przyciągnąć muzułamanów (i nie tylko) do Europy. Dla Polski ważniejszy jest front wschodni, na którym siłują się Rosja, Niemcy i USA.

Obrazek użytkownika stachu

19-03-2015 [09:53] - stachu | Link:

Jeśli ktoś nie widzi zagrożenia Islamem to jest skończonym ignornatem,tylko dlatego,że nie ma u nas socjalu rozdawanego na prawo i lewo i darmowych mieszkań to to towarzystwo jeszcze nie wali do nas drzwami i oknami ale będąc w kraju widzi się coraz więcej tego towarzystwa.W Danii ilsamizacja poszła tak,że w gminie składajacej się z większości muzułmanów nie było pieniędzy na Bożonarodzeniową choinkę,bo wcześniej wydano pieniądze z gminy na islamskie święto Ramadan,w Anglii przez lata pakistańskie gangi porywały dziewczynki i zbiorowo torturowaly, gwłaciły je,politycznie porawne władze przymykaly na to oko, w Norwergii Muzułamnie mogą się zbierac pod parlamentem albo pod uniwersytetem i wykrzykiwać,że Islam to jedyna słuszna religia i śmierć bialym i tu także politycznie poprawna wladza udaje,że nie widzi,no ale zdążyli islamom wybudować 124 meczety na 5 mln mieszkanców ( z taka grupą trzeba się już liczyć, biały nie podskoczy. Muzułmanie moga się w pracy modlić na schodach przeciwpożarowych jednego z domu straców w Norwegii leżą dywaniki do modłów w godzinach pracy.Taksówkarze 99% Pakistanmczycy, Somalijczycy w czsie pracy zjeżdżaja taksowkami i udają sie do meczetu a jak nie ma w poblizu meczetu to zatrzymuja taksowkę z pasażerem wyciąga dywanik i modlą się,tymczasem prezenterce telewizyjnej kazano usunąć krzyżyk z szyi bo obrażała uczucia religijne.Wladze norweskie nakazały dokonywania brzezania islamskich chłopców w szpitalach i zaden lekarz nie może się zasłonić klauzulą sumienia. Trzeba mieć oczy i uszy otwarte na wszystko.

Obrazek użytkownika stachu

19-03-2015 [10:23] - stachu | Link:

Zapomniałbym dodać,że na islamizację jewropy dał pieniądze Soros.

Obrazek użytkownika xena2012

19-03-2015 [12:40] - xena2012 | Link:

czy to tylko islamska paranoja ? A może ślepota, bezradność i dekadencja Europy która pogrążona w sztucznych problemach i walce z chrzescijaństwem nie widzi realnych zagrożeń ? Krzywizny ogórka,niedopuszczalny krzyżyk na szyi katolika.promowanie homoseksualizmu i lewackich idei pod płaszczykiem konwencji antyprzemocowej oto bieżące sprawy dla UE dla których nie szczędzi ona funduszy.Nie pytajmy czy państwo islamskie stanowi zagrożenie,zapytajmy jak szybko.

Obrazek użytkownika stachu

19-03-2015 [15:33] - stachu | Link:

dla zainteresowanych polecam film na youtube ,,Islam co zachod powinien wiedziec o Islamie,, pouczajaca lektura.