Naukowcy: Dzieci z in vitro są uszkodzone genetycznie!

Naukowcy: Dzieci z in vitro są znacznie częściej chore i z różnymi defektami niż dzieci poczęte naturalnie, a nawet te z pozoru zdrowe w dokładnym badaniu są chore i będą żyły znacznie krócej niż dzieci poczęte naturalnie! Co jeszcze straszniejsze badania myszy dowiodły, że uszkodzenia genetyczne osobników poczętych in vitro przenoszą się na ich potomstwo. Uszkodzenie zarodka powstaje, gdy jest on poza organizmem matki z powodu braku odpowiednich ilości potrzebnych zarodkowi substancji.

Ostrzegajmy ludzi przed tym ogromnym zagrożeniem, którego konsekwencje trudno sobie nawet wyobrazić! In vitro to olbrzymi biznes, więc lobby polityków i dziennikarzy związane z klinikami in vitro będzie zapewniać, że nie ma zagrożenia, ale wyniki wielu badań przemilczanych przez główne media są jednoznaczne - przedstawia je w materiale pod poniższym linkiem profesor dr hab. Andrzej Kochański, genetyk i specjalista genetyki klinicznej i laboratoryjnej:
http://www.pch24.pl/tv,medyczn...

Filip Stankiewicz

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

13-03-2015 [12:36] - maks jamnicki | Link:

Bardzo praktyczne informacje. Lepiej może, by pan K.P. tego nie czytał, bo może mu to dobry  humor popsuć.

Obrazek użytkownika terenia

13-03-2015 [14:15] - terenia | Link:

Dobrze,że zamieścił pan tę notkę wraz z linkiem zawierającym ważne informacje podane przez prof.Kochańskiego.
Czytając komentarze na różnych forach na temat in vitro....co poniektórzy traktują ten problem jakby chodziło o zalecenie Gripexu w początkach przeziębienia.