Nie tylko pedofile wykorzystują dzieci, sztab Komorowskiego

Nie tylko pedofile wykorzystują dzieci, sztab Komorowskiego też
 
Wykorzystywanie dzieci jest rzeczą haniebną. Robią to dewianci tacy jak pedofile, chciał to zrobić Palikot ze swoją zgrają, chcąc obniżyć ustawowo do 13 lat  wiek inicjacji seksualnej, robił to Polański współżyjąc z 14 latką, itd. Dzieci wykorzystują islamscy terroryści wykorzystując dzieci do zamachów czy jak to zrobiło ostatnio państwo islamskie do wykonania egzekucji. Ludzie z gruntu źli siedzący w więzieniach , mają jednak swój kodeks, ci którzy zostali skazani za pedofilie a współwięźniowie się o tym dowiedzą mają we więzieniu przechlapane.

Można wykorzystywać dzieci jeszcze w inny sposób. Robił to Stalin i Bierut i inni dyktatorzy, dzieci stanowiły tło do fotografii w wyborczych agitkach. Zrobili to też pijarowcy i zwolennicy Komorowskiego.

Agitka w stylu mrocznych lat 50- tych odbyła się w Aleksandrowie Kujawskim, którą posłużyli się zwolennicy Komorowskiego. Niczym na spęd pognali kilkuletnie dzieci w tym z przedszkoli, wręczając im plakaty „popieram Komorowskiego”.

Pytam się jakim prawem pogoniono te dzieci bez zgody rodziców na „spontaniczne” witanie strażnika żyrandola.

Po prostu robi się nie dobrze , takie numery  były w Wenezueli Chaveza, Kubie Castro,  nikomu w głowie się nie mieściło , że coś takiego może się zdarzyć w Polsce.

Chyba musi być bardzo źle z sondażami skoro sztab wyborczy posługuje się takimi metodami. Pytam się gdzie jest prasa , gdzie Rzecznik Praw Dziecka, kuratorium i ministra Kluzik Rostowska, dlaczego nie grzmią ?
 
http://niezalezna.pl/65002-spr...
http://wpolityce.pl/polityka/2...
http://telewizjarepublika.pl/w...
http://telewizjarepublika.pl/d...
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

12-03-2015 [11:21] - Stoczniowiec | Link:

W przypadku warsztatów medialnych "zrozumieć media" organizowanych przez WSKiM z Torunia Kluzikowa napisała ostrzeżenie do wszystkich dyrektorów szkół argumentując głupio (wypunktowane w RM czy Naszym Dzienniku) m.in. że przez te warsztaty nie został zrealizowany plan zajęć, oraz nie było pisemnej zgody wszystkich rodziców (a chodzi o gimnazja i licea). Nawet nie będę ironicznie pytał o reakcję w tej sprawie...

Obrazek użytkownika Andy51

12-03-2015 [12:22] - Andy51 | Link:

Kluzikowa, zdrajczyni , która chodzi na pasku PO , robi wszystko co jej każą jej mocodawcy.

Obrazek użytkownika Andy51

12-03-2015 [12:23] - Andy51 | Link:

Kluzikowa, zdrajczyni , która chodzi na pasku PO , robi wszystko co jej każą jej mocodawcy.

Obrazek użytkownika xena2012

12-03-2015 [11:27] - xena2012 | Link:

nom i niepotrzebnie wywleczono te dzieci w tak paskudną pogodę.Przecież polski jasnowidz Jackowski miał objawienie,że wybory wygra ( wprawdzie z trudnosciami) ale Komorowski jak donosi polskojęzyczny ,,Fakt''.Przecież totumfacki Nałęcz mógł obstalować wizytę u jasnowidza i obylo by sie bez posłgiwania dziećmi w kampanii.

Obrazek użytkownika Andy51

12-03-2015 [12:24] - Andy51 | Link:

Proszę nie żartować z tzw " jasnowidzem" Jackowskim.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

12-03-2015 [12:07] - maks jamnicki | Link:

Co racja to racja. I tytuł mi się  podoba.

Obrazek użytkownika Andy51

12-03-2015 [12:31] - Andy51 | Link:

Smutne to ale prawdziwe.

Obrazek użytkownika ankal75

12-03-2015 [16:39] - ankal75 | Link:

Andy - w pełni popieram

Obrazek użytkownika Andy51

12-03-2015 [17:30] - Andy51 | Link:

Dziękuję.

Obrazek użytkownika ankal75

12-03-2015 [19:25] - ankal75 | Link:

Dopowiem coś więcej. Mam dwoje wspaniałych wnucząt /14lat -on i 10 ona/
Ciągle oglądam się za dziećmi-bo ich kocham.Nie wyobrażam sobie ,żeby ich można było wykorzystywać do polityki.Ktoś,kto robi zasługuje na karę.I to mocną karę!!

Obrazek użytkownika Andy51

12-03-2015 [23:42] - Andy51 | Link:

To jest właśnie ta perfidia PO i zaplecza Bredzisława.