Gozdyry pomysł na nowatorskie dziennikarstwo

Wczorajszy program Agnieszki Gozdyry „Skandaliści” był wyjątkowo żenującym spektaklem, nawet jak na poziom, jaki prezentuje Polsat. Przebranie Urbana za biskupa miało zapewnić zainteresowanie programem i pewnie rzeczywiście tak się stało. Niemniej uważam, ze obrażanie uczuć religijnych i osób duchownych przez przebranego Urbana, który ma w sobie tyle ze skandalisty, co szympans z bananem miotający się w klatce swojej nienawiści było beznadziejne, jak beznadziejnym jest robienie wywiadu z człowiekiem o moralności ścierki. We mnie wzbudził litość i miał rację Artur Zawisza, że Urbanowi potrzebna jest modlitwa i to chyba wszytkach wyznań i we wszystkich językach.

Dla klarowności przekazu nie wspominam o wielkich i powszechnie znanych "zasługach" Urbana dla Polski.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

08-03-2015 [21:33] - maks jamnicki | Link:

Hm, takie dziwne,żenujące, rzekomo śmieszne ruchy, wskazywały by może na to, że propagandowo "robią bokami", brakuje im pomysłów? Przecież ONI na tym już teraz nie zyskują? Może się mylę. Propagandowo, to nie znaczy, że słabną w innych sferach. Np. sferze przewagi i przemocy ekonomicznej, sądowej itd. To nadal smok o siedmiu głowach.

Obrazek użytkownika Deidara

08-03-2015 [21:47] - Deidara | Link:

Co nie zmienia faktu, że Zawisza słabiutko wypadł. Dał się prowokować i podpuszczać, Urban bawił się nim jak kot myszą.