Pieniądze, pieniądze, pieniądze…

Nie wszyscy zauważyli, że PE przeznaczył ogromne sumy „dla Polski”, na wsparcie „organizacji wolnościowych” i promowania nowego, „nowoczesnego” modelu życia naszego „zacofanego” społeczeństwa.

„…...W 2015 r. wydawało się w naszym kraju, że zwycięstwo wyborcze obozu patriotycznego, konserwatywnego, zapobiegnie szerzeniu się degradacji człowieka i społeczeństwa. Ale gdzie tam! Jest jeszcze gorzej. Zaraza wciska się wszelkimi szczelinami, głównie poprzez niedocenioną przez kierownictwo PiS-u władzę samorządową, dysponującą częściową mocą ustawodawczą oraz niemałymi środkami finansowymi. Przykład Warszawy i Trzaskowskiego jest niebywale wymowny, za nim idą już inni. To genderowo-lewackie towarzystwo czuje się dodatkowo silne, bo ma szerokie wsparcie medialne i polityczne z zagranicy, szczególnie z UE. Teraz ma też otrzymać potężną pomoc finansową, bo odchodzące (?) kierownictwo Unii chce przeforsować w swym budżecie 5 miliardów (!) euro na wsparcie nie tylko środowisk LGBT, ale także np. wyhodowanego przez komunistów lub neokomunistów aparatu sędziowskiego w Polsce”...  /miesięcznik WPIS – wiara, patriotyzm sztuka. Leszek Sosnowski /

5 miliardów euro to nic innego jak 5 razy 1000 milionów euro. To tysiące chętnych do pomocy w upadlaniu Polski lewackich „aktywistów społecznych”, „artystów” i „sexedukatorów dzieci”. I sędziów. By państwo miało jakąś receptę na to, na razie nie widać.

//Dziś, w niedzielę, ok godz 10.30 znakomity film dokumentalny „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”. Telewizja TRWAM. Był wczoraj, widziałem, absolutnie polecam. Poinformowany przez kogoś. Więc i ja informuję//.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

26-05-2019 [12:25] - Jabe | Link:

Ale gdzie tam! Jest jeszcze gorzej.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

26-05-2019 [19:03] - maks jamnicki | Link:

Jabe znowu  łamie zasady. Prosiłem, by nie wpisywał się z komentarzem na samej górze, jako pierwszy. Naprawdę lepiej, gdyby to miejsce miało pozostać puste.
Oczywiście,  że jest jeszcze gorzej. Najlepszym dowodem na to jest Jabe na "Naszych blogach". Żywy dowód. Przed dojściem PiSu do władzy tego nie było, jego tu nie było. Po prostu na każdy odcinek rzucili więcej funkcjonariuszy. Przedtem nie musieli tego robić, bo mieli władzę. Ale rozumiem, ich emeryci muszą  i  dorobić i ukoić frustrację :)

Obrazek użytkownika Jabe

26-05-2019 [19:40] - Jabe | Link:

Nie było?

Obrazek użytkownika mmisiek

26-05-2019 [15:51] - mmisiek | Link:

"By państwo miało jakąś receptę na to, na razie nie widać."

Aparat fiskalny wraz z przyległościami to zwykle najlepsze lekarstwo na takie choroby.
Tylko najpierw trzeba chcieć go zaaplikować i tu jest zasadniczy problem.
Z samorządami sprawa jest podobna - większość ich uprawnień zasadza się na ustawach, które z kolei większość sejmowa może odpowiednio modelować. Tylko tu znowu trzeba niestety chcieć.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

27-05-2019 [00:04] - Zygmunt Korus | Link:

Dziś wyszło, że ok. 7,5 miliona wyborców byłoby chętnych takie pieniądze zachapać. Jest gorzej niż myślałem. Chociaż wynik, przy całkowitym przemilczaniu Konfederacji, cieszy. Zwłaszcza że w studio wyborczym TV wszyscy polityczni gracze mieli nazwy, tylko Konfederacja sam emblemat bez podpisu. I mnóstwo innych pominięć Narodowców. Róbta tak dalej, a na jesień będzie nowa partia z prawej jako języczek u wagi. Bo Kukiza, tak jak przewidywałem, już nie będzie.