Seryjny samobójca tym razem przedobrzył

Nie pomogło nawet przeniesienie tradycyjnej pory "samobójstw" z piątku wieczorem na sobotę. Polska drużyna przegrała, nie przeszła do drugiej rundy mistrzostw i entuzjastyczne relacje, wywiady i prognozy merdiów nie zakryją najważniejszego newsa - kolejnego "samobójstwa" w najlepszym rosyjskim stylu. Rosyjskim dlatego, że to w Rosji generałowie uwielbiają odbierać sobie życie w dziwnych miejscach - na klatce schodowej, w czasie kąpieli w ciepłych wodach Morza Śródziemnego, we wlasnym samochodzie, czy też gdzieś polecą i wszystko się zmienia. Tak przypadkiem. Piszę "generałowie", ale ta przypadłość dotyczy także rosyjskich polityków, mniej więcej w taki sam sposób.  Moja wizja człowieka w generalskim mundurze, który pragnie rozstać się z tym światem, ale nadal jest świadomym honoru i odpowiedzialności oficerem, przewiduje raczej wysłanie rodziny z domu pod jakimś dobrym pretekstem, napisanie listu i odejście w godny sposób. W każdym razie nie na brudnej podłodze garażu.

Nie mam tutaj na myśli oczywiście osób ewidentnie chorych, jak ten palant od strzelania sobie w policzek, który mundur nosił chyba przypadkiem, czy wybryków historii w postaci szofera w generalskim mundurze jak za Stalina, 

No i czy odbiera sobie życie człowiek, któremu nie tak dawno temu urodził się upragniony syn?

Chyba, że był bardzo chory. Ale wtedy nie czekałby na piątek czy sobotę wieczorem, na dzień w którym Polska przejdzie do następnej tury mistrzostw. Byłoby mu wszystko jedno.

Kto następny?

Dwa załączone utwory dedykuję płemiełowi Tuskowi, który już nad niczym w tym kraju nie panuje, nawet nad piłką kopaną. Może ktoś mu przetłumaczy słowa tych utworów....

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika semper idem

17-06-2012 [10:34] - semper idem (niezweryfikowany) | Link:

niezależna.pl/29905
Sygnowane Zdenek Wrhawy
pzdr

Sorry! Nie ten adresat!

Obrazek użytkownika HENRY

17-06-2012 [10:44] - HENRY (niezweryfikowany) | Link:

co uśmiercili 10 generałów w Smoleńsku jeden generał mniej jeden więcej nie stanowi różnicy ;-)

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [10:56] - Iranda | Link:

bo tamci generałowie byli z WP. Petelicki i Czempiński to SB,  z samego środka, a nie wojsko, chociaż przekabacili się na generałów Wojska Polskiego.

Proponuję uważnie przyglądać się teraz Czempińskiemu - jest teraz w takiej sytuacji, jak Jack Nicholson w "Rodzinie Prizzich". Albo spełni wolę rodziny, albo nie będzie miał dokąd uciec i gdzie się skryć. Znajdą wszędzie.

Obrazek użytkownika HENRY

17-06-2012 [11:03] - HENRY (niezweryfikowany) | Link:

Uciec to nie będzie gdzie miał Janicki ;-)

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [12:55] - Iranda | Link:

przed frontem wojska bezprawnie przywdziane epolety generalskie i odrywają guziki od munduru. Mam nadzieję, że ktoś to sfilmuje i będzie tkwiło na youtube po wsze czasy.

Obrazek użytkownika fritz

17-06-2012 [11:50] - fritz (niezweryfikowany) | Link:

Wypowiedzi w sprawie Smolenska na to wskazuja.

Ciekawe, czy bedzie rewanz.

Obrazek użytkownika Gość

17-06-2012 [12:06] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

tak to bylo do latwego przewidzenia.uwaga skierowana na pilke ruskie szczury charcuja -raczej psy spuszczone z lancucha.wnioski:

1-naszych 7 tajnych sluzb jest zupelnie sparalizowanych!

2-realizowana jest polityka obcego mocarstwa.

3-rzad jest zakladnikiem

4-wojskowi sa sparalizowani -nie moga normalnie funkcjonowac-tz zapewnic stanu obronnosci kraju gdyz sa zastraszani i nie powiedza o rzeczywistych zagrozeniach ze wschodu.

5.kto uwierzyl tuskowi jest trupem!

Obrazek użytkownika goral

17-06-2012 [11:48] - goral (niezweryfikowany) | Link:

Pominal pan istotny fakt."Samobojca strzelal sobie w "leb" wielokrotnie..az do skutku..Co za samozaparcie i konsekwencja...

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [12:54] - Iranda | Link:

bardzo szybko zapomniano. Generał Oliwa, były szef II Zarządu Sztabu Generalnego, czyli wywiadu wojskowego. Popełnił samobójstwo strzelając sobie w tył głowy - fakt ten merdia przemilczały, a personel szpitala na Szaserów miał przykazane nic na ten temat nie mówić. Ale za dużo osób go widziało na Ojomie, bo zmarł kilkanaście godzi po przewiezieniu do szpitala. Temat jest do tej pory tabu.

Obrazek użytkownika Gość

17-06-2012 [12:12] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

żeby nie zadzierać z Arabskim.Generał go krytykował to się mu zastrzeliło.To kolejna ofiara Arabskiego.

Obrazek użytkownika Bardzostaryagent

17-06-2012 [12:22] - Bardzostaryagent (niezweryfikowany) | Link:

Jak ze mnie jakiś Szmul.

Obrazek użytkownika Gość

17-06-2012 [13:53] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

mu jest.To u niego przed Bożym Narodzeniem-po Smoleńsku powiesił się dyrektor i to chyba na rurce od odkurzacza.Jakies dziwne te zgony-jakby ktoś miał przyjemnosć w zabijaniu.Choć jak na niego patrzę-to dziwna ta geba i coraz więcej ma u premiera do powiedzenia.Też tak to widzicie?

Obrazek użytkownika mami

17-06-2012 [12:20] - mami (niezweryfikowany) | Link:

który , w razie wprowadzenia stanu wyjątkowego lub podobnego, mógłby stanąć na czele nieposłusznych rządowi zołnierzy i policjantów. W stanie wojennym też takich było wielu. Info w linku.
http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=...

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [12:58] - Iranda | Link:

bo wojsko takich nie słucha i ma własnych dowódców. Tylko że ci prawdziwi dowódcy, niestety, zginęli w Smoleńsku.

Obrazek użytkownika mami

17-06-2012 [13:09] - mami (niezweryfikowany) | Link:

ale czy jest wśród wojskowych jakiś generał, który nie ugiął by się przed rządem w razie stanu wyjątkowego? Nie sądzę. Nie znam się na sprawach "mundurowych" ale, takie mam wrażenie, że w obliczu rzeczy "prawie ostatecznych" będzie potrzebny człowiek z charyzmą i znający się na rzeczy. A takim był gen. Petelicki. A więc poszedł do odstrzału. To są tylko moje skromne dywagacje. Jak było na prawdę to pewnie nie dane nam się będzie dowiedzieć.

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [13:18] - Iranda | Link:

niechęć. Przetrwały zapewne do dzisiaj. Co do jakości kadry oficerskiej, to nie sądzę, by po latach negatywnej selekcji i zniweczeniu całego postępu, jaki dokonał się w Wojsku Polskim w czasie naszego członkostwa w NATO dało się cokolwiek uratować. Prędzej w razie obcej inwazji Polskę uratują kibole. 

Obrazek użytkownika mami

17-06-2012 [15:23] - mami (niezweryfikowany) | Link:

a gen. Petelicki szanował kiboli

http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [15:49] - Iranda | Link:

i z małym dzieckiem raczej się kibolom nie przewodzi. Z pewnością nie o to chodziło.

Obrazek użytkownika mami

17-06-2012 [16:01] - mami (niezweryfikowany) | Link:

że stwierdzić "na pewno" to dziś nic nie można. Uważam jednak, że gdyby to były porachunki "biznesowe" to zleceniodawca razem z wykonawcami nie starali by się "przykryć" "samobójstwa" meczem.

Obrazek użytkownika Gość

17-06-2012 [12:30] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Od świtu, mimo przegranej dominuje temat euro.

Temat dla ograniczonych debili czyli wyborców PO.

Kluczowa informacja o śmierci generała jest ukrywana.

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [13:03] - Iranda | Link:

Ale w poniedziałek Tusk musi "face the music and dance". Zobaczymy, jak zatańczy. Moim zdaniem wczorajsze wydarzenia, zarówno mecz, jak śmierć gen. Petelickiego, to był jego ostatni gronkiewicz-walc.

Obrazek użytkownika Balt5

17-06-2012 [19:49] - Balt5 (niezweryfikowany) | Link:

PO aferze stoczniowej później hazardowej,po tragedii smoleńskiej czy wreszcie po przepchnięciu kolanem "reformy" emerytalnej mieliśmy nadzieję że to już ostatni gronkowiec-walc. I co? Poparcie nadal rośnie. Można się załamać.

Obrazek użytkownika Enik Nochal

17-06-2012 [13:16] - Enik Nochal | Link:

A jeszcze niecały miesiąc temu był bohaterem mojego filmiku. Smutno.. Bardzo smutno...

Obrazek użytkownika maruda

17-06-2012 [16:04] - maruda (niezweryfikowany) | Link:

Posranke!!

Obrazek użytkownika sobol

17-06-2012 [13:18] - sobol (niezweryfikowany) | Link:

Facet był poważny , nie żadna neurotyczno - depresyjna natura więc to nie mogła być jakaś błahostka . W odróżnieniu od wielu którzy już wiedzą , że to siepacze z KGB , ja stawiałbym raczej na jakieś niejasne powiązania biznesowe z niewłaściwymi ludźmi . Polityka -- raczej nie , taki facet potrafiłby się ubezpieczyć (zeznania u notariusza , gdyby to jakaś wiedza mogła go zabić ... ).
czyli moim zdaniem bardziej pieniądze były powodem niż polityka , choć gdzieś tam te obie materie się przeplatają ...

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [13:48] - Iranda | Link:

jak muchy, a zeznania zostawione w rękach Sakiewicza nic nie dały..... 

Obrazek użytkownika Gość

17-06-2012 [17:50] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Człowieku, historia komuszków różnej maści, to walka o władzę w celu skolonizowania społeczeństwa i czerpania z tego maksymalnych korzyści materialnych. W przypadku Polski ci co nie byli w stanie zbudować tzw. socjalizmu i komunizmu od ok. 20 lat nie są w stanie zbudować tzw. kapitalizmu. A dlaczego? Bo oprócz chęci zysku, ustawienia sie nie wyznają żadnych idei, żadnej etyki. I o ile robią z nas stado do strzyżenia, o tyle sami sa zwierzakami, które reagują na forsę. I sami nie mają pomysłu na jej zarabianie - nielegalnie korzystają z informacji, które posiedli przed "przekwalifikowaniem się".
W logice postkomuszej polityka to sposób na utrzymanie się przy żłobie. Zatem wyliczanie wszelkich procentów jest nonsensem.
I po tym można poznać postkomuchów: dla nich polityka to forsa, a forsa to polityka. A forsa to wygodne życie i bezkarność.
I dlatego taki wielki opór przed lustracją i dekomunizacją.
Co do "pokojowego" przejęci władzy przez PiS - to wygrana parlamentarna musi być miażdżąca żeby weto prezydenckie nie miałożadnego znaczenia.
Bo walka z rakiem musi być wojną totalną.

Obrazek użytkownika HENRY

17-06-2012 [13:57] - HENRY (niezweryfikowany) | Link:

Tusk wyda wkrótce dementi! Śmierć generała Petelickiego i obecność w tym samym czasie w Warszawie na Euro 2012, byłych żołnierzy specnazu, specjalistów od mokrej roboty jest całkowicie przypadkowa ;-)

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [14:19] - Iranda | Link:

schowa głowę w piasek i uda, że nic się nie stało - kolejna śmierć osoby publicznej w Polsce, która coraz bardziej przypomina Meksyk czy Gwatemalę. On już chyba ma specjalną kuwetę z piaskiem, którą za nim noszą, bo zaczyna być potrzebna dosłownie do pięć minut.

Obrazek użytkownika slavmiro

17-06-2012 [14:29] - slavmiro (niezweryfikowany) | Link:

Podobno Gromoslaw Czempiński wyznał dziennikarzowi Gazety Polskiej w 2009 roku ze to on zabiegał o powstanie tej partii. Doradzał przez lata Olechowskiemu i poprzez Olechowskiego realizował plan powstania partii sterowanej, wspieranej i finansowanej przez byłych SB-kow (i WSI chyba tez). Jeśli chodzi o śmierć Sławomira Petelickiego który jak to się mówi „nawrócił się” na stronę amerykańską, zapewne był groźny dla byłych SB-kow i WSI którzy przeszli do realizacji następnej części planu odbudowy imperium mafijno-wojskowego byłego układu warszawskiego, choćby z powodu wiedzy o metodach działania. Wiedzę te mógł przekazywać do NATO co skutecznie uniemożliwiało działania mające na celu stworzenie czegoś gorszego od układu warszawskiego. W związku z tym zlikwidowano go. W każdym razie poprzez to co się stało, widzę działania mające na celu odcięcie Polski od NATO i scalenie z mafijno-wojskowym układem post sowieckim. Pytanie brzmi: Czy uda się im stworzyć mocarstwo w którym elity rządzące będą wywodzić się z GRU, KGB, FSB, SB, WSI itp. Moja odpowiedz na to pytanie brzmi: Nie! Cos stało się w związku z katastrofa smoleńską, plan koronkowo budowany nie wyszedł. Widać ze nadal realizują plan który jest spalony bo nie są w stanie opracować i realizować nowego. To wygląda groteskowo jak poprzez realizowanie założeń z których nie mogą się wycofać, odsłaniają swoje prawdziwe oblicze, odsłaniają kim są, odsłaniają swoje ukryte cele. Teraz pozostaje zebrać te wszystkie dane o przeciwniku, jego celach i metodach działania i opracować plan likwidacji największego wroga cywilizowanego Świata. Jednak mam zastrzeżenia co do pokojowej formy przejęcia władzy przez PiS na drodze demokratycznych wyborów. Jestem za pokojowa forma przejęcia władzy ale na drodze masowych protestów aż do skutku, aż ubecka partia, ramie władzy WSI, SB podda się. Oczywiście należy się spodziewać użycia siły z ich strony oraz zmasowane kłamstwa w mediach światowych by uzasadnić konieczność użycia siły wobec Polaków. Zresztą już widać ze pracują nad tym by ukazać Polaków jako niebezpiecznych fanatyków, groźnych dla stabilności na całym świecie. Ale przecież można opracować kontrofensywę, informować światowe media o co chodzi, jaki jest cel protestów.

Obrazek użytkownika sobol

17-06-2012 [16:51] - sobol (niezweryfikowany) | Link:

jak nie w całości to pojedyncze elementy tego co napisałeś mogą być faktem . Najlepsze dla nas byłoby przewrót demokratyczny w Rosji , wtedy nowotwór w Polsce byłby pozbawiony korzeni ...
Moim zdaniem bardziej pieniądze były powodem niż polityka , choć gdzieś tam te obie materie się przeplatają …
Tak jakbym miał stawiać to procentowo 80% pieniądze i 20% polityka mogły powodem …

Obrazek użytkownika Gość

17-06-2012 [16:56] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

kwintesencja, wszystko nastepne na temat bedzzie tylko jego glebszym rozwinieciem. Gratulacje za wpis...

Obrazek użytkownika G121

17-06-2012 [14:33] - G121 (niezweryfikowany) | Link:

"jak ten palant od strzelania sobie w policzek" Skąd wiesz jak było? Może komuś nie wyszło, a raport to już kwestia wyobraźni, gdy stanie kilku w zeznaniach przeciw Tobie, mają jeszcze media za sobą, czego chcieć więcej. W dodatku On ma rodzine. Całkiem możliwe, że zagrał wariata, po nieudanym zamachu na jego życie w obawie o właśnie ...

życie pisze najlepsze scenariusze ...

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [14:57] - Iranda | Link:

Ktoś mógł do niego strzelać z  okna budynku, stojącego pod kątem prostym do budynku w którym odbywała się ta nieszczęsna konferencja prasowa. Tyle, że zamachowiec musiałby strzelać z wiatrówki, bo każda inna broń spowodowałaby ogromne spustoszenie....

Obrazek użytkownika G121

18-06-2012 [05:52] - G121 (niezweryfikowany) | Link:

żeby kogoś zabić nie trzeba wchodzić na dachy, strzelać z snajperki, wystarczy podejść i oddać strzał.

Obrazek użytkownika Iranda

18-06-2012 [07:53] - Iranda | Link:

było nikogo, co zarejestrowały kamery, natomiast strzał padł gdy stał blisko otwartego okna, czego jednak kamery nie zarejestrowały. Wszystko jest na filmie. Nikt do niego nie podchodził bo nikogo w sali nie było - mowa nie o Petelickim, lecz o prokuratorze wojskowym, który strzelił sobie w policzek.

Obrazek użytkownika jaja -cek

17-06-2012 [20:21] - jaja -cek (niezweryfikowany) | Link:

Dlaczego seryjny samobójca przeniósł robotę z piątku na sobotę?
Ano,
nasi mieli wygrać z czechami - więc gawiedź miałaby co słuchać w telewizorniach i czytać w gównogazecie bo by tylko o tym trajlowali na okrągło

po prostu zaplanowali, że miała być pięęęękna medialna przykrywka
- i nawet ruskim kazali przegrać z grekami, żeby było GŁOŚNO przez tydzień

a tu ........ "wot , izwinit'ie szutka"
popadało i gówno się rozlało

Obrazek użytkownika Nadzieja2010

17-06-2012 [22:26] - Nadzieja2010 (niezweryfikowany) | Link:

Dziwny wizjioner z p.Komorowskiego,najpierw mówił"że może prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" a w czasie kampanii powiedział,że
razem z premierem pracują nad planem wyjścia z NATO?
Może te "gafy" nie są gafami?
I jakoś cichutko o polowankach z Palikotem w Rosji?
Czyżby już strzelanie do zwierzątek się znudziło?

Obrazek użytkownika Iranda

17-06-2012 [23:32] - Iranda | Link:

realnego brzmienia, a jak wiemy - Komoruski lubi "chlapnąć", że wie więcej niż na to wygląda. Jego gadulstwo musi spędzać mocodawcom sen z oczu....

Obrazek użytkownika Gość

18-06-2012 [06:40] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

przedobrzył. Miał zlecenie to je wykonał. Zrobił to albo dla pieniędzy, albo dla idei.