| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Obserwator_3

Obrazek użytkownika Obserwator_3

O mnie

Nazwa (hasło) bloga
z beczki Diogenesa XXI w.
Pseudonim lub Imię i Nazwisko
Obserwator
Miasto
wędrowiec
Zawód
wolny
O mnie

Doktorant filozofii, wykładowca filozofii i zarządzania projektami, doświadczony menadżer, ale w potrzebie zakasuje rękawy (spawacz, technik-mechanik, rozmaite inne umiejętności, bardzo przydane przy zarządzaniu ludźmi). Z wyjątkiem rocznego epizodu tuż po maturze, nigdy nie pracował na etacie; ma za sobą bez mała trzydzieści lat samodzielności i poznawania uroków naszej rzeczywistości gospodarczej. Świadomy zwolennik Cywilizacji Łacińskiej i - z racji tego - sceptyczny wobec bezkrytycznego postępactwa. Poszukiwacz PRAWDY, uczulony na tych którzy wierzą że ją znają, a szczególnie na tych, którzy jej swoją wersję chcą wprowadzać kijem.
Motto: "Kiedy szlakiem ku północy podążają hufce ludne, ja podnoszę dumnie głowę i odjeżdżam na południe"

Historia

Posiada konto przez
1 rok 28 tygodni
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.