Czas przestać wchodzić  Żydom w d…….

Żydom należy się szacunek, za ich martyrologie w czasie II wojny światowej, należy szanować ich miejsca pamięci na terenie Polski, ale równocześnie nie można się zgodzić na to, że Żydzi zawłaszczają całą pamięć o Holocauście, tak jakby 3 mln polskich ofiar zamordowanych przez Niemców,  się nie liczyło.

Wydaje się, że Żydów wybiórczo nie interesuje ich los w czasie II wojny oraz po wojnie na terenie Polski. Władze komunistycznej Polski po wojnie 6 dniowej zerwały na 20 lat stosunki z Izraelem. W tym czasie, polscy obywatele pochodzenia  żydowskiego , których wielu było funkcjonariuszami Informacji  Wojskowej, którzy znęcali się i mordowali polskich patriotów wyjeżdżali do Izraela.

Rzeczą oczywistą jest,  że ci obywatele żydowscy nienawidzili Polski, i robili wszystko, by stworzyć przekonanie, że Polacy byli nie mniej winni niż Niemcy.

Po 1989 r. polscy ambasadorzy wyjeżdżali chyba tylko po to do Izraela, żeby spędzić czas w ciepłym klimacie. Żydzi umiejętnie stosowali pałkę antysemityzmu,  tak, że w zasadzie panowało przekonanie, że lepiej nic nie mówić, żeby taką pałką nie dostać nawet wówczas, gdy mówiło się prawdę.

Taką pałką antysemityzmu dostał premier Morawiecki, mówiąc, że wśród  Żydów byli źli ludzie współpracujący z Niemcami.  Podniósł się niesamowity rejwach,  że to nie prawda, i wiele środowisk żydowskich zaczęło atakować Polskę.

Ustawa  IPN,  która penalizuje określenie polskie obozy śmierci czy zagłady, wzorowana na ustawie o tzw. „ kłamstwie oświęcimskim” ,spowodowała wydaje się zsynchronizowany atak na Polskę.

Polska po 1989 r, dużo zrobiła dla zachowania pamięci Żydów żyjących na terenie Polski od prawie 800 lat. Czego przykładem jest muzeum POLIN, czy przekazanie 100 mln. zł na renowacje cmentarzy żydowskich, wkrótce ma powstać Muzeum Getta  Warszawskiego, co my otrzymujemy w zamian od Żydów?

Ano to, że ambasador Izraela w Polsce litewska Żydówka Anna Azari oskarża Polskę o budzenie demonów antysemityzmu , w Polsce, tak jakby nie znała danych OECD, że Polska jest na ostatnim miejscu w Europie pod tym względem w Europie.

Polska jest jednym z niewielu przyjaciół Izraela w Europie i na świecie, ale wydaje się , że Żydom specjalnie na tym nie zależy, stąd ten atak na Polskę.

Czas przestać wchodzić Żydom w pewne miejsce i mówić o tych Żydach, którzy współpracowali z Niemcami, ale również o polskich szmalcownikach.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Francik

14-03-2018 [13:32] - Francik | Link:

Przyjaciółmi Żydów są ci, którzy im płacą, a nie ci, którzy mają do nich sympatię. Oczywiście taka wypowiedź jest wg pani Azari antysemicka, bo jak raczyła zauważyć łączenie nowelizacji ustawy o IPN ze sprawą ustawy reprywatyzacyjnej jest przejawem antysemityzmu. Ja mam taki pomysł na poprawę relacji Polski z Izraelem. Niech żydowskie organizacje i prawnicy pomogą nam uzyskać od Niemców reparacje wojenne to zapłacimy im pewien procent od tej kwoty (prowizję - wysokość możliwa do negocjacji). Jak dostaną od Polaków pieniądze, to zaczną nas lubić.

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2018 [14:51] - Andy51 | Link:

Masz rację, ci co płacą to przyjaciele.

Obrazek użytkownika mmisiek

14-03-2018 [17:05] - mmisiek | Link:

Obawiam się, że ten pomysł jest dobry tylko pozornie - jak dostaną palec to nawet na ręce się może nie skończyć.

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2018 [17:17] - Andy51 | Link:

Z nimi jest to możliwe.

Obrazek użytkownika mmisiek

14-03-2018 [17:15] - mmisiek | Link:

co my otrzymujemy w zamian od Żydów?
- - -
Otrzymujemy dokładnie to o co swoimi umizgami prosimy - dalszą eskalację żądań i wzrost agresji.
Semicka mentalność szanuje silnych, a słabymi gardzi. Ktoś takie elementarne różnice cywilizacyjne powinien naszym "geniuszom" wytłumaczyć.

 

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2018 [19:11] - Andy51 | Link:

Żydzi rozumieją tylko wówczas gdy się twardo z nimi rozmawia.

Obrazek użytkownika admin

14-03-2018 [19:31] - admin | Link:

Uprasza się o nie generalizowanie. Żydzi to, żydzi tamto ma dokładnie tyle sensu, co Polacy to czy tamto. 

Obrazek użytkownika mmisiek

14-03-2018 [20:15] - mmisiek | Link:

Ja bym się jednak upierał, że sens ma - my już jesteśmy tak wytresowani, że wszędzie zaraz widzimy antysemityzm, a to są po prostu normalne różnice cywilizacyjne.
 

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2018 [20:22] - Andy51 | Link:

Jak napiszę dokładnie to będzie antysemityzm i mnie zablokujesz, dlatego te ogólniki.

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-03-2018 [20:05] - Marek1taki | Link:

No, nie wiem.
Taka May powinna wziąć przykład z naszych i rozpocząć dialog, wysłać delegację na Kreml...

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2018 [20:23] - Andy51 | Link:

Dałeś po całości.

Obrazek użytkownika mmisiek

14-03-2018 [22:17] - mmisiek | Link:

Biorąc przykład z naszych to jeszcze powinni na wyprzódki kajać się w przeprosinach.
 

Obrazek użytkownika KajKOSZ

14-03-2018 [21:37] - KajKOSZ | Link:

REALITY Show !
Stara metoda: opluć, oczernić, sponiewierać , zastraszyć, uzależnić, zmiękczyć i wiele innych podłości – to działało na stare państwa UE i USA – ale PRZESTAŁO !!
Co przyznają nawet ich gazety HUCPA , jak „bomba” - wybuchła za wcześnie !!

W wypadku: rządu w Polsce – trzęsącego się jak galareta ( mowa o obecnym),
ale nie zdecydowanej reakcji POLAKÓW !!
Tu już „antysemityzm” – starł się na dobre z ANTYPOLONIZMEM !!
Ustawa IPN – taka sama jak Izraelska – pretekst – prysł !!
Bez znalezienia – Współwinnych – Ustawa 447 Kongresu USA ma małe szanse,
na przekręt żydowski – stulecia.-

Państwa takie jak Niemcy wzięli cała winę na siebie, wyszły sprawy:
kolaboracji samych żydów z Niemcami, świństwa Vichy i wiele innych niewygodnych faktów dla tej haniebnej HUCPY Izraelskiej – dużo tego !!

Jakby tego było mało: Tillersona i paru innych – Pan Prezydent Donald Trump,
się pozbył, wiedząc co się święci – lament żydowski pod niebiosa !!
AJ,waj, nienależna kasa odjeżdża – goje się zbuntowały – kto będzie tych pasożytów
utrzymywał: USA, Niemcy, Francja, GB – mają ich dość !
Tym bardziej, że następuje wypieranie z banków kapitału żydowskiego,
przez CHINY - a to już poważny przeciwnik – co pokazali w AZJI .-
 

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

14-03-2018 [21:51] - Andrzej-emeryt | Link:

Emanuel Ringelblum w " Kronika getta warszawskiego (wrzesień 1939-styczeń 1943) " opisuje na wielu stronach zachowanie tzw. " Volksdeutscher " w stosunku do Żydów w okupowanej przez Niemcy a więc " byłej " Polsce. Czy Szanowne Koleżeństwo polityków i historyków kiedykolwiek odliczyło z konta Polaków ich " uczynki " w stosunku do Żydów ?. I czy Żydzi zadeklarowali kiedykolwiek, że zbrodnie tej kategorii Niemców nie zaliczają na konto Polaków ?. Jako przykład zbrodni na Polakach i Żydach niech posłużą opisy miejsc kaźni do których prowadzą linki na dole strony:
https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obrazek użytkownika Andy51

15-03-2018 [08:11] - Andy51 | Link:

Obawiam się, że nie.

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

15-03-2018 [20:44] - Andrzej-emeryt | Link:

Kronikę getta Ringelbluma można pobrać w postaci pliku pdf z Sieci. Warto też poznać:
http://3obieg.pl/zydowska-poli...