Nie jestem zaskoczony słowami ambasador Izraela –T.Płużański

Słowa wypowiedziane przez Annę Azar w Auschwitz rozpętały ogromne emocje i debatę, która już trwa ponad tydzień w polskiej przestrzeni publicznej. W mediach mówi się o napiętych stosunkach pomiędzy Warszawą a Jerozolimą, niestety nie przypomina się o tym, że zachowanie ambasador Izraela to nic nowego! I o tym mówi Tadeusz Płużański, który wypomina przedstawicielom państwa Izrael zakłamywanie historii i bardzo negatywny stosunek do narodu polskiego, który najczęściej oddawał życie, by ratować żydów podczas II wojny światowej! Zapraszam do słuchania i udostępniania! Mocne, ale prawdziwe słowa! http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

05-02-2018 [18:39] - xena2012 | Link:

W którym kraju po takich wypowiedziach jakie zaserwowała Polakom  Annie Azari pozostałaby dalej ambasadorem? To właśnie świadczy o słabosciach naszego państwa,w którym ochoczo nadstawiamy policzki do bicia.Ten babsztyl równie obrzydliwy z wyglądu jak i z zachowania po swoim przemówieniu powinien zostać wydalony w 24 godziny.Cackanie się z nią ,wywiady radiowe,spotkanie z szefem polskieg MSZ (pewnie wezwała go na dywanik)  powoduje,że zachowuje sie coraz bardziej chamsko i arogancko,ingerując w polskie ustawy.Zaczynam mieć watpliwosci czy jestesmy Poska czy już Polin.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-02-2018 [21:59] - rolnik z mazur | Link:

100/100 xena. Pozdrawiam ro z m