Żydzi przejeli przemysł holokaustu - J. Międlar cz.2

To już kolejny dzień, po skandalicznym wystapieniu ambasador Izraela w Polsce – pani Anny Azar. Wciąż nie cichną echa słów, które wypowiedziała w Auschwitz – Birkenau i oburzenia jakie to przmówienie wywołało wśród polskiej opinii publicznej. Na szczęście Polacy mocno staneli w prawdzie i dobitnie domagają się od rządzących twardego stanowiska wobec państwa Izrael. Dzisiaj prezentujemy drugą część rozmowy z Jackiem Międlarem, który podpowiada rodakom, co powinni robić i jaką postawę obrać wobec tej całej dezinformacji, które serwuje nam chociażby ambasador Anna Azar. Tego nie usłyszycie w mainstreamowych mediach! Zapraszam do udostepniania i lajkowania.  http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Es

30-01-2018 [20:29] - Es | Link:

Może to będzie temat dla Pana i grupy przyjaciół z mediów niezależnych
Kiedy wybuchła ta heca z ambasador Izraela,ktoś-któraś z gazet- niebacznie ,zdaje się w odpowiedzi na zarzut strony izraelskiej,że ustawa przeszkodzi w badaniach naukowych nad Holokaustem,zacytował fragment zapewniający swobodę badań naukowych i wypowiedzi artystycznej.Zostało to wspomniane tak półgębkiem" i...dalej cisza.Nikt się tym nie zajmuje.Pisałem już komentarze w kilku miejscach,ale albo się nie ukazują albo znikają szybciej niż ktokolwiek może to przeczytać.Podejrzewając,że to może być jakieś przekłamanie,postanowiłem sprawdzić na stronie Kanccelarii Sejmu.No i ...łubudu.Stoi jak byk:Art55a ust 3:3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności ARTYSTYCZNEJ(podkr moje) lub naukowej. Nikt nawet nie chce się zająknąć nad tym jak śmiertelnie szkodliwe dla Polski i Polaków i zdradzieckie narzędzie  właśnie zostanie podarowane środowiskom antypolskim i szkalującym nas na arenie międzynarodowej.Mija kolejny dzień i nadal nasi "wszyscy święci" robią z nas idiotów przekonując nas ,że nnie jesteśmy wielbłądami - bo przecież te obozy to nie my żeśmy budowali..Zastanawiam się czy to zwyczajna głupota,ćzy sprawa została dogadana podczas niedawnych wizyt.Bo przedstawienie,którego jesteśmy świadkami jak nic dowodzi ,że szkodnicy z sejmu,rządu,zprezydentem włącznie,z jednej strony usypiają nas pompatycznymi przemówieniami dla motłochu i głupawymi wywiadami o obronie niby naszych interesów,a z drugiej strony sprzedają nas bez mrugnięcia okiem.Starając się nie zauważyć,że na podstawie tak szkodliwego dla nas zapisu każdy kto tylko zechce,będzie walił w nas jak w bęben tymi "polskimi obozami" ,naszymi "zbrodniami" itd ,używając każdego możliwego medium,tłumacząc się "swobodą artystycznej wypowiedzi".Te półgłówki nadal rżną przed nami bohaterów dzielnie walczących z Izraelem, nie zauważając rzeczywistego kanału w jaki zostali wpuszczeni i gdzie nas wciągają.I jeszcze każą się zachwycać,że nieee,żadnych ustępstw i zmian nie będzie.
Naiwność?Głupota? Watpię. Nikt chyba aż tak głupi i ślepy być  nie może.
I jeszcze jedno.Nie wierzę już im,co prawda,ale zastanawiają mnie jedynie ci "nasi"dziennikarze

Obrazek użytkownika Dorota M

30-01-2018 [21:29] - Dorota M | Link:

Jaka to działalność artystyczna może dopuszczać bezczelne i podłe kłamstwa na temat polskich obozów śmierci? Jest to zastanawiające, jak pan Jaki, który jest twórcą tej ustawy, mógł się zgodzić na umieszczenie takiego zapisu i także min. Ziobro, bo dla mnie to jest dywersja. Dlaczego politycy PIS się na to zgadzają? W tej sytuacji cała ustawa traci swój sens. Przecież działalność artystyczna ma przybliżać rzeczywistość, tłumaczyć ją odbiorcom. W tej sytuacji nie będziemy mogli reagować na szyderstwa i antypolonizm, jeszcze bardziej perfidnie i skutecznie oczerniający polski Naród w świecie. Przypomnę w tym momencie 'ucho prezesa", które taki destrukcyjny wpływ wywarło na naszym słabym prezydencie.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

31-01-2018 [00:05] - ExWroclawianin | Link:

Dorota M

100/100

Absolutnie prawda i zgoda. Nic dodac, nic ujac !