Żydzi w USA chce wyłudzić od Polski 65 miliardów dolarów!

Nigdy nie byłem wyznawcą teorii, że żydzi rządzą światem i to oni decydują o wszystkim. Na wszystkich, którzy mówili podobnie patrzyłem z przymrużeniem oka i nie chciałem wierzyć w ich argumenty. Jednak po ostatnich wydarzeniach w senacie amerykańskim muszę zmienić zdanie, ponieważ tym razem wszystko jest do potwierdzenia i udowodnienia. Jeszcze większy problem polega na tym, że dotyczy to Polski i przyszłości naszego kraju. Otóż kilka dni temu Izba wyższa Kongresu Stanów Zjednoczonych, poprzez aklamację przegłosowała ustawę, która mówi wprost o tym, że mniejszość żydowska mieszkająca w USA ma prawo obiegać się o odszkodowania i odzyskania mienia utraconego podczas II wojny światowej. Nawet bez dowodów na prawa spadkobiercze osoby starającej się o odzyskanie czegokolwiek! To może kosztować nas Polaków 65 miliardów dolarów, czyli więcej niż całoroczny budżet naszego państwa. Zreszta posłuchajcie mądrzejszego ode mnie i przekonajcie się sami. Waldemar Biniecki na co dzień prezes Pax Polonica Fundation i polski patriota wyjaśnia wszystko dokładnie! Mocne! Zapraszam do słuchania i udostępniania. Więcej na: http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

13-01-2018 [17:15] - RinoCeronte | Link:

Biedny Karski pewno się teraz w grobie przewraca...

Obrazek użytkownika xena2012

13-01-2018 [20:53] - xena2012 | Link:

Johny Daniels przyjecha po zaliczkę?

Obrazek użytkownika Mac60

13-01-2018 [21:59] - Mac60 | Link:

Mozna zaobserwowac czynnosci bezposrednie i posrednie zmierzajace do przejecia 65 mld $ dla holo-businessu od Polski.Ustawa 474 kongresu jest jednym z tych bezposrednich krokow ktore zaczely sie w latach 90-tych a obecnie szybko zmierzaja do finalu.

Obrazek użytkownika Jabe

13-01-2018 [22:23] - Jabe | Link:

Sojusznik nas obroni.

Obrazek użytkownika spike

13-01-2018 [22:32] - spike | Link:

a czy prezydent Trump podpisał ustawę?

swoją drogą zastanawiam się, jak się ma prawo USA do prawa polskiego.
Jeżeli coś takiego będzie miało miejsce w stosunku do Polski, a prawdopodobnie nie tylko, jak kiedyś czytałem list otwarty prawnika amerykańskiego, żydowskiego pochodzenia, ostrzegającego przed "przedsiębiorstwem holokaust, na liście do ograbienia jest Czechosłowacja, chyba też Słowacja i jeszcze jakieś państwo.
Prawnik ten i jego środowisko było gotowe na pomoc w tym bezprawiu, nie wszyscy żydzi popierają te działania.

To że żydzi dążą do panowania nad światem, mają zapisane w swojej księdze Talmudzie, by dojść do celu, są gotowi na każde świństwo czy podłość, wg talmudu nawet nie obciążają tym sumienia, goj jest mniej wart niż domowe zwierzę.

-"potrzeba przede wszystkim przedostać się do społeczeństwa obcego, choćby obwarowanego jako forteca i wtedy dopiero można je pokonać" Potrzeba zatem przyswoić sobie wszystkie formy zewnętrznej asymilacji, tak co do narodowości jak i co do religii, pozostając w duchu żydem, by móc swobodnie rozkładowo działać od wewnątrz na rdzenne społeczeństwo, bo jak mówi Frank: "Powiadam wam, kto się nie pomiesza z narodami, daremna praca jego."
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-01-2018 [01:14] - Imć Waszeć | Link:

Tej księgi nikt z góry im nie podyktował. To jest właśnie największe kłamstwo założycielskie współczesnego świata. Dowód na to jest zapisany właśnie w tej księdze. Pisarz postanowił się tam popisać wiedzą i podał podobno "boską" receptę na obliczenie czegoś tam. Z tej recepty wynikało ni mniej ni więcej tylko to, że liczba Pi wynosi równe 3 (w Drugiej Księdze Kronik z Tory, V – IV w. p.n.e.). To niemal tyle samo, ile wyliczyli na początku Babilończycy dla sześciokątów. Tymczasem późniejsze babilońskie obliczenia z 1900-1700 p.n.e już uściślały liczbę Pi do 3,125. Egipcjanie też już przed 1650 p.n.e. dobrze wiedzieli, że to jest około 3,1604. Wniosek? Dlatego właśnie jak zobaczy Pan chmurę dymu błysk i huk i coś się w nim objawi, to pyta Pan od razu o jedenastą liczbę Ramseya. Podróby nie odpowiedzą, choćby miały i pięćset takich ksiąg ;)

Obrazek użytkownika Dorota M

13-01-2018 [23:25] - Dorota M | Link:

Co na to pan Morawiecki? Czy po to była rekonstrukcja rządu i wielka przychylność pana prezydenta dla środowisk żydowskich, żeby tę dobrą koniunkturę gospodarczą Polski i uzyskane środki z vat zagospodarować na zaspokojenie bezprawnych żądań z zagranicy? Zastanawiam się czy tylko Polonia amerykańska ma bronić polskich interesów, czy przypadkiem nie rząd RP.   

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

14-01-2018 [09:40] - Zygmunt Korus | Link:

"Światły" doradca Daniels i "spryt" finansowy JPMorgan nagle w Warszawie za sprawą zMorawieckiego oraz jego uszczelniacz nazwany JPG VAT (Jednolity Plik Kontrolny) jako ssawka dla każdego twórczo aktywnego obywatela, to są te DOBRA, które mają stworzyć fundusz dla "handlowo urodzonych". No bo skądś po cichu trzeba będzie uzbierać tę pokaźną sumkę. Nie chcieliście dać z lasów, to niech je (Was Szyszko) piekło, czyli kornik pochłonie!
No i szykowany podatek od deszczówki... Niebo nam będzie sprzyjać czy nie...? Czyj jest Bóg? Żydowski czy Polski?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

14-01-2018 [21:09] - wielkopolskizdzichu | Link:

Panie Bloger, Panie Prawdziwy Patrioto. zwracam się do Pana jako leming, kacap etc. Mnie tu na NB strofuje za moją gramatykę i ortografię  Nauczycielka z Warszawy. Bądź Pan łaskaw i zrób coś Pan z tytułem Pańskiego wpisu. Wisi on już 24 h. Wstyd Panie Patrioto.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

14-01-2018 [23:34] - ExWroclawianin | Link:

Nie ma podstaw prawnych tego bezprawia !!! Dzisiaj polski rzad Morawieckiego musi usiasc TWARDO w Bialym Domu i rozmowic sie z Trumpem. Zydzi chca "na bezczela" zrobic skok na kase. Polacy nie sa winni niczemu bo po wkroczeniu Niemcow hitlerowskich do Polski to NIEMCY mordowali zydow i zabierali ich majatki. Wtedy nie bylo Polski tylko Generalna Gubernia i Polacy NIE MIELI NIC DO GADANIA. A jak przyszla bolszewicka Armia Czerwona i przywiozla na czolgach zydow UB-wcow stalinowskich ktorzy wymordowali AK i wtedy komunisci takze zydowscy znacjonalizowali wszystko razem z kamienicami . Polacy nie mieli nic do powiedzenia i NIE MOGA PONOSIC ZADNEJ odpowiedzialnosci za utracone majatki zydow i za ich wymordowanie. Zydzi musza sie zwrocic w tej sprawie do Berlina i do Moskwy, a Polacy musza sie zwrocic do zydow o odszkodowanie za wymordowanie Zolnierzy Wykletych w latach 1944-1956 przez ZYDOWSKIE STALINOWSKIE UB.