Gronkiewicz Waltz zostanie w styczniu aresztowana ?

Czy Hanna Gronkiewicz-Waltz pójdzie siedzieć? Prokuratura może ocenić działanie HGW pod kątem karnym!”...”Maciej Wąsik, zastępca koordynatora ds. Służb Specjalnych powiedział w Polskim Radiu 24 „...”Myślę, że prokuratorzy będą zmuszeni ocenić jej działania także pod kątem karnym, ale nie chcę nic rozstrzygać, nie chcę wywierać żadnej presji, to będzie na pewno autonomiczna decyzja prokuratorów".  „....(źródło )

W wyniku zakrojonej na szeroką skalę ofensywy przeciwko korupcji w Chinach ukaranych zostało 1,2 mln osób w ciągu czterech lat - ogłosił przedstawiciel Centralnej Komisji ds. Inspekcji Dyscypliny. Zapowiedział dalsze represje wobec skorumpowanych urzędników. „...”Komisja, która jest antykorupcyjną instytucją wewnątrz Komunistycznej Partii Chin, w komunikacie na stronie internetowej poinformowała, że w sumie do kraju sprowadzono z powrotem 2,6 tys. osób, które uciekły z Chin; władze odzyskały majątek o wartości 8,6 mld juanów (1,2 mld euro). „..”Chiny podpisały umowy o ekstradycji, umożliwiające wydawanie władzom w Pekinie podejrzanych o korupcję, z 48 krajami, w tym z Hiszpanią, Włochami czy Francją.
Wysoki rangą przedstawiciel Komisji Luo Dongchuan oświadczył na konferencji prasowej, że władze będą kontynuować "politykę rozprawiania się" z korupcją.
W 2016 roku liczba spraw korupcyjnych zgłoszonych Komisji spadła po raz pierwszy od 2012 roku - przekazał mediom inny przedstawiciel tej instytucji Xiao Pei, który jednak nie podał konkretnych danych. Jak dodał, w ciągu całego minionego roku 57 tys. członków Komunistycznej Partii Chin oddało się w ręce władz antykorupcyjnych.”...”W poniedziałek anglojęzyczny dziennik "China Daily" informował, że ok. 410 tys. urzędników, w tym 76 w randze odpowiadającej ministrowi lub wyższej, zostało pociągniętych do odpowiedzialności w 2016 roku. „...”Od dojścia do władzy w 2012 roku prezydent Xi Jinping prowadzi szeroko opisywaną w chińskich mediach kampanię zmierzającą do wykorzenienia korupcji. Według niektórych ekspertów kampania służy prezydentowi również do rozprawienia się z przeciwnikami politycznymi. „....(źródło )

CBA w domu Stanisława Gawłowskiego. Poseł PO: "Sezon polowania na Platformę się rozpoczął"...”Funkcjonariusze CBA weszli w piątek do domu posła PO Stanisława Gawłowskiego w Koszalinie. Poseł z małżonką uczestniczą w czynnościach śledczych. Uczestniczy w nich również pełnomocnik posła. Prokuratura zamierza postawić Gawłowskiemu zarzuty popełnienia pięciu przestępstw, w tym trzech o charakterze korupcyjnym. „...”Prokuratorzy wstrzymali się z przeprowadzeniem czynności, ponieważ Gawłowski oświadczył, że nikt w domu w Koszalinie nie przebywa i odmówił wskazania osoby, która mogłaby w jego imieniu asystować przy przeszukaniu. Według prokuratury oświadczył, że będzie mógł przyjechać do Koszalina dopiero 27 grudnia, jednak przyjechał wcześniej - w piątek.
Gawłowski przyjechał z żoną. Na miejscu był też jego pełnomocnik.Wczoraj zdarzył się bardzo symboliczny dzień. Dzień, w którym nie tylko rozpoczęto procedurę artykułu 7. w stosunku do Polski, ale w którym definitywnie przekreślono Konstytucję w Polsce. I w tym dniu Prokuratura Krajowa występuje z wnioskami o uchylenie immunitetów dla parlamentarzystów PO— mówił Gawłowski dziennikarzom na chwilę przed wejściem ze śledczymi i funkcjonariuszami CBA do swojego domu w Koszalinie.Nie jestem jedynym. Sezon polowania na Platformę się rozpoczął. Sezon z udziałem służb specjalnych i prokuratury. Sezon, który będzie trwał. To demontaż państwa demokratycznego. Wszystkich nie wsadzą”...(źródło )

Władimir Putin składa propozycję oligarchom”...”Podczas spotkania na Kremlu z grupą rosyjskich biznesmenów prezydent zapowiedział, że ministerstwo finansów Rosji wyda specjalne obligacje skarbu państwa w obcych walutach, które będą dostępne dla biznesmenów bez potrzeby udokumentowania, skąd wzięli środki na ich zakup. „...(źródło )
-------
Mój komentarz
Samorządy to mafia. A ochlokracja zwana demokracja zorganizowanym grupom przestępczym zwanym samorządami tylko służy. Gronkiewicz Waltz zostanie aresztowana. Komisarz wejdzie do ratusza i dopiero rozpocznie się prawdziwe polowanie i cyrk dla zwykłych ochlokratów, którzy znad puszki piwa kupionej za zasiłek otworzą usta ze zdumienia. Krwawe igrzyska dla ludu ochlokratycznego są PiSowi potrzebny by wygrać wybory samorządowe i odsunąć mafie od żłoba .

Ta delikatna walka ze zorganizowaną przestępczością zwana samorządami pokazuje jak wciąż słabe jest państwo polskie. Gronkiewicz Waltz wciąż śmieje się Polakom i państwu polskiemu w twarz.

Prezydent Chin skopiował genialny pomysł Kaczyńskiego i powołał chińskie CBA. Bez zniszczenia oligarchów gospodarczych i zniszczenia mafii urzędniczych żadne państwo nie będzie w stanie się rozwijać. Oczywiście w tle jest istnienie jądra nowoczesnego XXI wiecznego państwa , czyli silnego ,suwerennego ośrodka władzy.

W Polsce jeszcze takiego ośrodka władzy nie ma. Kaczyński go dopiero buduje. Posadzenie do więzieni Gronkiewicz Waltz to będzie kolejny krok na drodze budowy suwerennej Polski i takiego właśnie silnego ośrodka władzy, którym nikt nie odważy się pluć w twarz.

Trochę o trwało, ale powieść Pas Kuipera jest gotowa i można ją kupić Cena 35 złotych  Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001 wraz z e-mailem na którym ma być wysłana
Więcej na stronie internetowej powieści http://paskuipera.pl

Marek Mojsiewicz
Film Korupcja w Państwie Putina (Dokument Lektor PL)
Film Masoneria w Polsce - dr Krajski

Subskrypcja bloga https://www.facebook.com/Marek-Mojsiewicz-133715660024501/
Strona powieści Pas Kuipera na Facebooku https://www.facebook.com/PasKuipera/

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

23-12-2017 [14:01] - Jabe | Link:

To pewnie jakaś gruba ryba, choć, szczerze mówiąc, o tym pośle nie słyszałem.

Samorządy to mafia, powiada Pan. Wszystkie. A co mafią nie jest? Może nie są choćby partie, które prześcigają się w zdobywaniu łupów wyborczych ze „spółkami” państwowymi na czele?

Zamiast pytać, które aspekty działania samorządów są korupcjogenne i kto tak je urządził, krzyczy Pan, że wszystkie samorządy są mafią. Można się domyślać, że w takim razie wzorem chińskim wszystkich trzeba tam posadzić, a samorządność zlikwidować. Kto ma to zrobić? Kto ma dokonać pomsty na owej mafii? Zapewne jakiś wyniesiony przez ὄχλος jedyny sprawiedliwy. Ochlokracja to rządy takich jak Pan.

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

23-12-2017 [15:12] - Marek Mojsiewicz | Link:

Witam
Proszę wskazać jeden,powtórzę jeden  samorząd z nazwy gdzie zorganizowana mafia samorządowa nie robi przekrętów z planem zagospodarowania przestrzennego, dotacjami unijnymi, kumoterstwem, nepotyzmem, gospodarką mieszkaniową, inwestycjami. O szmalcownictwie w dużych miastach tylko wspomnę.            

Obrazek użytkownika Jabe

23-12-2017 [15:33] - Jabe | Link:

Proszę podać jeden rząd, w którym tak nie jest.

Rozmowa nie mająca na celu poznania przyczyn ani poszukiwania środków zaradczych nie prowadzi do rozwiązania problemu. Można jeno psioczyć na mafiozów i domagać się pomsty, najlepiej hurtowej. To jest właśnie ochlokracja.

Powodem takiego choćby szmalcownictwa wcale nie są samorządy, tylko brak rozliczenia spraw właśności oraz opieszałość w ściganiu tego procederu przez władze centralne. Później pani Izabela (równie ochlokratycznie) żąda zakazu handlu roszczeniami, bo zli ludzie nieprawnie wchodzą w ich posiadanie. Byleby nie rozwiązać problemu, który leży zupełnie gdzie indziej.

Obrazek użytkownika Lektor

23-12-2017 [16:46] - Lektor | Link:

Jestem tego samego zdania ! Najwyższy czas ! Jak długo jeszcze musi patrzeć państwo polskie na tysiące ludzi poszkodowanych złodziejską reprywatyzacją HGW, i jak długo jeszcze HGW będzie oficjalnie prezentowała butę i oskarżenia przeciwko innym. Tego już za wiele !!!  A więc najpierw 5 MLN oddać do kasy miasta, a następnie siedzieć tam gdzie należy !

Obrazek użytkownika Goral Supreme

23-12-2017 [17:42] - Goral Supreme | Link:

"Dyrekcja Cyrku w Budowie ":...
Tak to przeszlosc i satyra z nia zwizana stala sie cialem i rzeczywistoscia..
Wysmiewane patologie w budowaniu "sociastycznego panstwa" przetrwaly do dzisiaj.
PIS jest niczym innym jak Menagement Party ,ktora probuje naprawiac czecia (3)RP...
Brak PIS-owi odwagi woli i umiejetnosci aby budowac Nowa Polske...nowe Polskie Panstwo..a do tego trzeba zerwac z przeszloscia iodwolac sie do Narodu aby MASOWO zaczal brac udzialw tym dziele..
PIS ukrywa przed Polskim Narodem wiele...zbyt wiele...gra na czas z nadzieja .ze wszystko samo sie ulozy...
Polska nie jest placem budowy...jest kontynuacja "Socjalistycznej zastepczej tymczasowki"ktora sie lata,naprawia w nieskonczonosc liczac ,ze to wystarczy...
Wystarczy na czas zycia tych ktorzy tworza ta Dyrekcje Cyrku w Budowie..
Tymczasem Germansko-Sowiecko-Globalistyczne Agentury robia swoje...i nie jest to tymczasowe...
Stworzyly Stale i solidne fundamenty i struktury sluzace wynarodowieniu Polakowi demontazu Panstwa Polskiego..
Kiedy PIS glosno i otwarcie to powie w Polsce i na forach Miedzynarodowych...
W Polsce jest 5 Germanskich i Sowieckich Konsulatow..a brak Niemieckich Hitlerowcow i Rosyjskich Bolszewikow..wiec czemuone sluza?
Ja wiem czemu..sluza...organizuja i koordynuja prace Agentur..WSZYSTKIE te Konsulaty powinny zostac zamkniete..To pierwszy krok w BUDOWANIU Nowej Polski.
Wiem ,ze moje i innych Patriotow zadania nie zostana przez PIS spelnione....szczegolnie po obecnych zmianach w PIS i Rzadzie..Duda,Morawiecki Suski nie zyskali mojego zaufania...nie zyskali zaufaniapodobnie jak ja myslacych..
Czas na stworzenie nowej Dyrekcji...ktora zajmie sie Budowaniem Polski a nie naprawa i Budowaniem Cyrku...
Szczesliwych Swiat Bozego Narodzenia..
Wiec pozostaje

Wiec 

Obrazek użytkownika Lektor

23-12-2017 [23:57] - Lektor | Link:

Ty Goral, ja już ci  zdaje się kiedyś pisałem, żebyś przestał komentować ?!  Po przeczytaniu tego twojego komentarza zarzygałem sobie cały ekran. Miejże chłopie trochę wyrozumiałości dla innych i zakończ tą działalność tutaj, albo przenieść się na onet.
 
„ rak PIS-owi odwagi woli i umiejetnosci aby budowac Nowa Polske...nowe Polskie Panstwo..a do tego trzeba zerwac z przeszloscia iodwolac sie do Narodu aby MASOWO zaczal brac udzialw tym dziele..
PIS ukrywa przed Polskim Narodem wiele...zbyt wiele...gra na czas z nadzieja .ze wszystko samo sie ulozy... „
 
Tutaj trzeba przyznać, że Trzeba przyznać, że twój łeb jest wybitnie zakuty.
 
„    nie zyskali zaufaniapodobnie jak ja myslacych..”
 
Tutaj masz rację.  Oni tak  „myślących“ jak ty naprawdę nie potrzebują.  Ty czujesz się dobrze tylko w patologii:  
http://pl.memgenerator.pl/mem-...