Schetyna chciał wjechać do sejmu na białym koniu, a wjechał

 
Schetyna chciał abordażem zdobyć  sejm,  można również powiedzieć, że chciał niby zwycięzca wjechać na białym koniu do sejmu wnosząc o konstruktywne wotum nieufności  przeciwko rządowi PBSz . Wyszło jak zwykle, koń okazał się chabetą , a być nawet osłem. Osłem okazał się również Schetyna.

W wotum zarzucono to co zwykle, nie przedstawiając żadnych nowych propozycji powtarzając oklepane nie mających  żadnych potwierdzeń w rzeczywistości.

Jest przysłowie „ dla chcącego nie ma nic trudnego”, widać że Schetyna i jego ferajna bardzo chce wszystkimi sposobami dorwać się do władzy.

Posłowie tej formacji potrafią się do każdego bezeceństwa nawet do zdrady, głosując przeciwko Polsce.

Solą w oku opozycji jest wybór suwerena w wyborach parlamentarnych, szamocą się jak ćma w pajęczynie, ale nic im nie pomoże. Niestety dla opozycji muszą czekać do następnych wyborów i jeżeli tak będą działali nie wróżę im nic dobrego.

 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

07-12-2017 [18:45] - xena2012 | Link:

,,W wotum zarzucono to co zwykle nie przedstawiając żadnych nowych propozycji''....... A widział Pan jakieś stare propozycje proponowane przez opozycję ? Chyba tylko te o przerwe w obradach.

Obrazek użytkownika Andy51

08-12-2017 [09:03] - Andy51 | Link:

Powiem tak ; z tym wotum po raz kolejny to błazenada i tyle.