W Gdańsku manifestowali przeciwko czemuś czego nie ma w PL

 
Ostatnio w Gdańsku ale przypuszczam nie tylko w Gdańsku, odbyła się manifestacja przeciwko czegoś czego w Polsce nie ma, czyli faszyzmowi. W 450 tys. mieście zebrała się grupka świrów ( około 100 osób) protestujących przeciwko faszyzmowi.

Rozumie, że była to pikieta przeciwko kacykowi z PO prezydentowi Adamowiczowi , który jeden z tramwajów nazwał nazwiskiem Adolfa Friedricha Johanna Butenandta. To naukowiec, który podpisał przysięgę niemieckich profesorów na wierność Hitlerowi i z własnej woli zapisał się do NSDAP.

Tramwaj ten jeździł po Gdańsku od 2011 r sławiąc nazizm, dopiero w 2017 r. po artykule w  tygodniku „ Do Rzeczy” nazwisko tego nazisty zginęło z nazwy jednego z tramwajów.

Adamowicz także nazwał jedno z rond im „ Wolnego Miasta Gdańska” , ale Adamowicz jest chytry, postanowił także gloryfikować drugi totalitarny ustrój, i  obecnej Stoczni Gdańskiej   przywrócić dawna nazwę „Stoczni im. Lenina”, a w wkurzonych stoczniowców, którzy odcięli starą nazwę, którą na polecenie Adamowicza umieściły jego służby, podał do prokuratury.

Sygnał dany przez pewnikiem Makrele, która pajacowi Guy Verhofstadtowi które w sile 40 tys. ochotników zasiliły Waffen SS, podpowiedziała, żeby marsz dziesiątek tysięcy patriotów na 11 listopada nazwać marszem faszystów, którą to nazwę natychmiast podchwycił Schetyna i kodoraści.

Tak więc niech PO się zastanowi i szuka w swoich szeregach piewców nazizmu.  

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Powiedzieli-stop-faszyzmowi-w-Gdansku-n118633.html
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

20-11-2017 [15:56] - xena2012 | Link:

Niemiecka specjalność to dążenie do celu małymi kroczkami.Tak tez postępuje Adamowicz po troszeczku coś zmienia,a to nazwa,a to szyld,jakieś emblematy z lat trzydziestych i ani sie nie obejrzymy jak nastanie ,,wolne miasto Gdańsk'' z wyglądu niemieckie. 

Obrazek użytkownika Andy51

20-11-2017 [16:28] - Andy51 | Link:

Na to wygląda, a mając na stolcu prezydenta Gdańska taka personę jak Adamowicz, tym bardziej.

Obrazek użytkownika Lektor

21-11-2017 [10:38] - Lektor | Link:

No właśnie, ci debile zatracili już oriętację o co demonstrować. Podobnie było z niejaką Wilgus czy Wielgus z Now., która  wrzeszczała "dość dyktatury kobiet", a stado baranów obok wtórowało jej hasło. Obłęd !!!

Alarm !! Polacy, nie wybierajcie debili, aby was reprezentowali !!!

Obrazek użytkownika Andy51

21-11-2017 [11:22] - Andy51 | Link:

Ostatnie zdanie bardzo właściwie oddaje stan umysłu tych debili a jeszcze bardziej tych co na niego głosują.