Co z „szarymi ludźmi”, którzy się podpalili za czasów Tuska?

Za czasów rządów Tuska  w 2011 r, przed  Kancelarią Tuska podpalił się Andrzej Żydek  w proteście przeciwko nieprawidłowością w  warszawskiej skarbówce . Ten szmatławiec, który gloryfikuje nieszczęśnika Szczęsnego , w 2011 r napisała artykuł o Andrzeju Żydku tytułując go „ Terrorysta  Andrzej Ż”

Nie było wówczas bp. Pieronka, nie był  ks. Lemańskiego,  Andrzej Żydek nie doczekał się upamiętnienia miejsca w którym się podpalił, wszak to był człowiek , który niesłusznie się podpalił w proteście przeciwko rządowi Tuska, w przeciwieństwie do pana Szczęsnego , który mimo faktu, że człowiek ten leczył się od kilku lat psychiatrycznie , został bohaterem jedynie słusznej GW.

Również prawie niezauważenie w czerwcu 2013 r, również przed kancelaria Tuska podpalił się 56 letni człowiek.

PiS nie wykorzystywał tragedii tych ludzi przeciwko rządowi PO, a żadnemu opozycyjnemu wówczas w stosunku do PO nie przyszło do głowy wykorzystywać tragedii tych ludzi do walki z rządem.
 
 
https://jarek-kefir.org/2013/06/12/56-latek-podpalil-sie-przed-kancelaria-posla-donalda-tuska/
http://niezalezna.pl/207300-pamietacie-czlowieka-ktory-podpalil-sie-pod-kancelaria-tuska-dla-quotwyborczejquot-byl-quotterrorystaquot
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-11-2017 [10:53] - wielkopolskizdzichu | Link:

PiS wykorzystuje śmierć  96 ludzi w katastrofie smoleńskiej. Robi to praktycznie hurtowo od siedmiu lat. Może po prostu detal ich nie interesował.

Obrazek użytkownika Marek1taki

17-11-2017 [11:50] - Marek1taki | Link:

To zasługuje na komentarz z życia Hiobowskich.

Obrazek użytkownika paparazzi

17-11-2017 [15:03] - paparazzi | Link:

Chłopie, radze ci, idź do psychiatry.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-11-2017 [16:09] - zbieracz śmieci | Link:

Zmarł w cierpieniu nie wiedząc co czyni i niech mu ziemia lekką będzie. Natomiast masza odprawiona przez bonieckiego,lemańskiego to rzecz niezwykła w KK który ju z wiele przeszedł i z nimi musi się zmierzyć cała społeczność wiernych KK  a decyzje i to szybkie odpowiedzialni sa purpuraci  bo zaszło to już za daleko. 
Wynoszenie przed ołtarzem jako czynu bohaterskiego śmierc samobójcza i to osoby chorej łamie zasady nauczania KK dla którego zycie jest wartością najważniejszą to rzecz niesłychana i to juz nie jest nawet schizma ale cos znacznie gorszego .Kto z purpuratów wreszcie powie "stop " nie mam pojecia bo prymas to figurant bez  zadnego znaczenia a Konferencja Episkopatu -ciało kolegialne  ....!?
Stado bez pasterza i pracowitych pomocników pójdzie na zmarnowanie i to sie teraz dzieje i widzć jak brakuje Prymasa Tysiaclecia boten wiedział by co zrobić z kolejną mutacją "księży patriotów".

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-11-2017 [18:39] - zbieracz śmieci | Link:

PS.Boniecki ,lemański a zapomniałem o piedronku -biskupie co prawda bez swojej diecezji i na szczęście ale biskupem jest ,mam tylko trudność w jakim kościele.tak naprawdę pełni posługę.