Thun, Boni, Kudrycka, Pitera et consortes

Thun, Boni, Kudrycka, Pitera et consortens, obóz zdrady narodowej.

Julia Pitera, Barbara Kudrycka, Danuta Huebner, Danuta Jazłowiecka, Róża Thun i Michał Boni. Pięć wiedźm i jeden kapuś. Ciekawe są powiązania rodzinne, pani Huebner, z rodziny ubeckiej, pani Kudrycka była działaczka PZPR, Boni wiadomo kapuś. To 50% tej ekipy , która zdradziła  Ojczyznę.  

Co łączy te wszystkie osoby, które są członkami PO? ano jedno, nienawiść do  Polski pod rządami PiS.

Warto zastanowić się czy wymieniona szóstka nie podlega odpowiednim paragrafom? Jeden z nich brzmi:

„Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.” Art. 129. Zdrada dyplomatyczna Dz.U.2016.0.1137 t.

Cieszą słowa PAD i PBSz, które krytykują postawę europosłów, które de facto głosowały przeciwko Polsce.  

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ogrodnik

16-11-2017 [12:43] - ogrodnik | Link:

Obóz zdrady narodowej: pitera Barbara Kudrycka, pitera Danuta Huebner, pitera Julia Pitera, pitera Danuta Jazłowiecka, pitera Róża Thun. I Kapuśniak.

Obrazek użytkownika Andy51

16-11-2017 [14:11] - Andy51 | Link:

Co jest z Tobą, zaciąłeś się?

Obrazek użytkownika RinoCeronte

16-11-2017 [17:43] - RinoCeronte | Link:

Zapewne przy goleniu ;-)

Obrazek użytkownika xena2012

16-11-2017 [13:10] - xena2012 | Link:

Na wzmiankę potępiającą zasługują nie tylko ci którzy glosowali przeciw Polsce ale i wstrzymujacy sie od glosu.Nie dopatrujmy sie w nich resztek przyzwoitości. Nie wystarczą też słowa potępienia przez prezydenta Andrzeja Dudę i premier Szydło. Nazywamy siebie dumnym narodem,suwerenem więc nas uczestniczacych w tym marszu w Warszawie,czy innych miastach po prostu obrażono nazywając faszystami.Przecież uczestnicy marszu spontanicznie,radośnie maszerowali całymi rodzinami,gdzie więc dowody na faszystowskie zachowania,bo jakoś ich nie widać.Przed chwilą Schetyna żałobnym tonem obwieszczał koniec faszystowskiej Polski.Marzy się żeby strzelić w ten głupi pysk i wybic sztuczne zęby ale szkoda ręki,szkoda tez śliny zeby w ten pysk napluć. 

Obrazek użytkownika Andy51

16-11-2017 [13:34] - Andy51 | Link:

Osobników typu Schetyna należy mówiąc kolokwialnie olać,od najważniejszych osób w państwie należy wymagać więcej niż potępienie na twiterze. 

Obrazek użytkownika xena2012

16-11-2017 [15:15] - xena2012 | Link:

Niestety nie wystarczy olać,zbyt dużo już było pobłażania i odpuszczania takimludziom jak Schetyna. Nieprzypadkowo zresztą Marsz Niepodległości wykorzystali do swoich celów. Zależy więc zastanowic się dlaczego z taka determinacją i używajac nikczemnych kłamstw zaatakowali Polskę.Przypuszczam,że tu chodzi o sprawę reparacji wojennych po II-iej Wojnie Światowej,żeby Polske zmusic do odstąpienia od kwestii roszczeń.Stąd wycie unijnych chamideł broniacych niemieckiego interesu,stąd nazywanie uczestników marszu faszystami,antysemitami,szowinistami.Od prezydenta i premier nie możemy wymagać nic więcej niż potępienie ewentualnych negatywnych zachowań,przecież oni nawet nie brali udziału w Marszu Niepodległości uczestnicząc wyłacznie w uroczystosciach państwowych.To uczestnicy Marszu i cały naród zostali obrażeni i do nas należy inicjatywa w jaki sposób potraktować nikczemne oskarżenia. Nie mamy wielkiego doświadczenia,ale nie możemy tez być bierni.

Obrazek użytkownika Andy51

16-11-2017 [16:08] - Andy51 | Link:

Być może sprawa reperacji ma znaczenie, Niemcy Tuskowi w 1993 roku przynosili w reklamówkach marki, dzisiaj są euro i inne formy przekazywania pieniędzy. A tych którzy nazywają uczestników, marszu faszystami , należy podać do sądu w tym Schetynę i PO .

Obrazek użytkownika Adam66

16-11-2017 [15:58] - Adam66 | Link:

Dlaczego większość komentatorów pomija tego geszefciarza Lewandowskiego?

Obrazek użytkownika Andy51

16-11-2017 [16:09] - Andy51 | Link:

Ten były minister cyfryzacji za czasów PO, powinien siedzieć i kropka.

Obrazek użytkownika spike

16-11-2017 [20:03] - spike | Link:

Szkarlatyna zapowiedział, że ich szajka złoży wniosek o wotum nieufności dla rządu,
jak bym proponował polskim posłom złożyć wniosek o delegalizację obcej agentury o charakterze mafijnym, jakim jest PO.
To na początek.
Za ich rządów, więcej ludzi zginęło niż za czasów stanu wojennego.