Stacja Goebbels 24 ciągle nadaje.

Minister Jaki w swojej wczorajszej konferencji w sprawie uchylenia decyzji reprywatyzacyjnych  dla nieruchomości przy przedwojennych adresach Złota 19, Zielna 7 i Chmielna 50 odniósł się do pytań blondynki z mikrofonem ze stacji Goebbels 24, którą nie interesowała złodziejska prywatyzacja, a Marsz Niepodległości.

Ta wychowanka Goebbelsa z TVN, próbowała udowodnić, że clou tego marszu nie była manifestacja  patriotyzmu o grupka idiotów z ksenofobicznym banerem, którzy nie wiadomo skąd znaleźli się wśród uczestników marszu, być może była to prowokacja, którą potępiły najważniejsze osoby w państwie.

Min Jaki dał krótki wykład idiotce z mikrofonem z napisem Goebbels 24 i powiedział , że przykład manipulacji wymienionej stacji powinni pokazywać studentom za przykład takowej.

Tej plujni nie można oglądać bo jak powiedział min. Jaki ręce opadają. Warto posłuchać 5 min dyskusji miedzy dziennikarką a ministrem, a jad, który toczy się z tej stacji służy zachodnim liberalnym mediom jako przykład do pokazywania tego, że w Polsce jest faszyzm.

https://www.youtube.com/watch?v=25upaEPW46c
 
https://wpolityce.pl/polityka/366954-komisja-weryfikacyjna-uchyla-decyzje-hanny-gronkiewicz-waltz-w-sprawie-nieruchomosci-przy-placu-defilad-pjaki-ratusz-razaco-naruszyl-prawo
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

15-11-2017 [14:52] - RinoCeronte | Link:

Teraz wiadomo po co Donald przyjął zaproszenie na Święto Niepdległości. Będą się działy jeszcze ciekawsze rzeczy...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-11-2017 [15:38] - Imć Waszeć | Link:

Myślę raczej, że nie dzieją się teraz jeszcze gorsze rzeczy, bo Donald T. przelicytował i nikt mu nie zabronił swoją obecnością wesprzeć marszu. Oni mieli świetny plan na wypadek "Donalda nie chcą w Marszu, ale tolerują faszystów", który nie wypalił, bo zabrakło oszołomów do jego urzeczywistnienia. Czy RN już doszedł skąd ci wspomniani kolesie wypełzli i z jakiego szamba wywlekli szkodliwy baner? Bo mi się wydaje, że było to święto odzyskania niepodległości przez Polskę, a nie rocznica uchwalenia ustaw norymberskich o rasie aryjskiej. Chyba, że ja tu po prostu czegoś nie rozumiem i wtedy powinny być tam także banery "Widzew chamy" i "Uwolnić Orkę".

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2017 [16:12] - Andy51 | Link:

Śmierdzi mi prowokacją, mam nadzieje, że policja dojdzie, z której strony ona była.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-11-2017 [16:48] - Imć Waszeć | Link:

Bo to BYŁA prowokacja. Słyszał Pan nazwisko Jonny Daniels?

http://fakty.interia.pl/polska...

Dlatego moje pytanie jest zasadne. Czy RN już zna autorów banerów, czy mamy znów do czynienia z głuchym telefonem, bo ktos wpier... filmowe parówki hrabiego Barykenta?

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2017 [18:07] - Andy51 | Link:

Jeżeli była to winnych należy pociągnąć do odpowiedzialności.

Obrazek użytkownika Dorota M

15-11-2017 [18:17] - Dorota M | Link:

Spróbowałam odnieść się do artykułu, którego link pan podał i napisałam, że stosując artykułu 257, który został przytoczony, także zostali obrażeni Polacy nazywani nazistami. Mój komentarz został natychmiast usuniety, z powodów "regulaminowych". Nieważne, że wyraziłam dezaprobatę odnośnie niedobrego zdarzenia, rozważając, że mogły to być prowokacje osób niezwiazanych z organizatorami marszu. Moim zdaniem reakcja naszych służb powinna być natychmiastowa, dopóki sprawa jest gorąca. Dementowanie po czasie nie będzie miało żadnego oddźwięku pozytywnego.

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2017 [19:24] - Andy51 | Link:

Ma Pani rację.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-11-2017 [20:22] - Imć Waszeć | Link:

Kluczem do sprawy jest tu niemal natychmiastowa reakcja MZS Izraela. Nie wydaje się Pani, że trudno będzie dojść do właściwych sprawców prowokacji, ponieważ jest to kombinacja operacyjna służb? Niejaki Daniels przez pewien czas lansował się w otoczeniu Morawieckiego i wyglądali na starych kumpli i nagle to. Gdybym miał tu rację, oby nie, to mamy problem nie tylko my, ale także ekipa Trumpa. Ktoś, zamiast poczekać na polską prokuraturę, reakcje oficjalną rządu, zamiast odnieść się po zasięgnięciu opinii w kraju pochodzenia np. USA, nagle całą dokumentację teleportuje do kontaktu w ambasadzie Izraela? To już jest gruby numer, na poziomie handlu bronią z Talibami.

Przykład dwójmyślenia: http://www.fronda.pl/a/jonny-d...

"- O tym jednak trudno poczytać w zagranicznej prasie, pełno za to jest opowieści o katolickich nacjonalistach, tworzących dyktaturę w Polsce.
- To są jakieś brednie."

Coś się zmieniło? Może jarmułka na oczy spadła? Przypomnę (oczywiście milicjantom), że MSZ Izraela zażądał ukarania ORGANIZATORÓW MARSZU, bo jest on "niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie". Może pan Kaczyński też jest dla nich już tylko elementem?

Jeszcze raz do skutku: To cały marsz i związane z nim święto jest tym zjawiskiem niebezpiecznym, a nie jakiś Pikuś jeden z drugim z transparentem.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wi...

Oto opinia rzecznika MSZ Izraela: "Dla każdego, kto łudzi się, że nienawiść wobec muzułmanów ochroni Żydów - dziesiątki tysięcy nacjonalistów przemaszerowały w Warszawie z hasłami 'biała Europa bez Żydów i muzułmanów'".

Co miało znaczyć to słowo "łudzi się"? Czyżby jednak plan ostatecznego załatwienia kwestii europejskiej?

A oto ciąg dalszy. Tu już trzeba skonfrontować z tym psychiatrów, poprosić Marcina Wolskiego o ocenę scenariusza bardziej fikszyn niż sajens, albo po prostu uczulić kontrwywiad na nowy wektor zagrożenia:

https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika paparazzi

15-11-2017 [16:15] - paparazzi | Link:

Właśnie to, gdzie były służby odpowiedzialne za wyłuskiwanie, de facto, faszystowskich prowokatorów i ich banery. Przecież to było widać dla kogo te przedstawienie było kreowane.

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2017 [18:08] - Andy51 | Link:

Nie rozumie zachowania służb.

Obrazek użytkownika mmisiek

15-11-2017 [19:07] - mmisiek | Link:

Niestety nie pierwszy to raz, że przypomnę sprawę Kramka i jego sorosowej "fundacji".
Coś tu wyraźnie nie gra, jakby dobra zmiana tam w ogóle nie dotarła (inna sprawa to czy docierać w ogóle zamierza...)
 

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2017 [19:24] - Andy51 | Link:

I to jest dobre pytanie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-11-2017 [20:29] - Imć Waszeć | Link:

Służby działały w formie izraelskiego korespondenta wojennego, który pogasił światła, zasunął rolety, włączył może jeszcze wentylację, żeby opary czosnku nie dotarły na ulicę i dyskretnie monitorował ruchy faszystów ganiających z karabinami i pałami po ulicy. Mało wam jeszcze dowodów, kto tu miesza? Link z wPolityce:

"Ukryłem się w mojej łazience przed antysemickimi marszami w Polsce - w 2017 roku. (…) Po raz pierwszy w swoim życiu doświadczyłem strachu przed antysemityzmem" - https://wpolityce.pl/polityka/...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-11-2017 [15:08] - Imć Waszeć | Link:

Zabawa właśnie się skończyła. Szczegóły kombinacji operacyjnej, którą mógł kontrolować tylko ktoś mający wtyki wszędzie w świecie, są tutaj:
http://niezalezna.pl/208743-sk...
Tym razem nie wyjdzie z nami ten numer.

Obrazek użytkownika Andy51

15-11-2017 [16:11] - Andy51 | Link:

Uważam, że obecny rząd Polski nie da sobie w kaszę dmuchać.

Obrazek użytkownika mmisiek

15-11-2017 [17:38] - mmisiek | Link:

Ja bym zapytał co konkretnie zrobiono aby działalność takich jawnie antypolskich ośrodków chociaż częściowo ograniczyć.
Albo jakie podjęto działania aby im "uszczelnić" dochody, z których to wszystko jest finansowane.
Bo mnie się widzi, że nic z tych rzeczy. O repolonizacji już nawet nie wspomnę bo tu zapadła zupełna cisza więc raczej możemy o tym zapomnieć.