Nienawiść PO do śp.Lecha Kaczyńskiego przekroczyła wszelkie

Nienawiść PO do śp. Lecha Kaczyńskiego przekroczyła wszystkie granice

Nienawiść PO do śp. Lecha Kaczyńskiego przekroczyła wszelkie granice. Niedawno weszła ustawa o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej.

Ustawa sobie a HGW sobie. W W-wie kilkadziesiąt ulic i placów propaguje utrwalaczy komunizmu w tym jedna z najważniejszych ulic w W-wie  Aleję Armii Ludowej, której nazwę  zarządzeniem zastępczym zmienił wojewoda, na Aleje  Lecha Kaczyńskiego.  

Natychmiast dał głos jeden z ważniejszych polityków PO Marcin Kierwiński mówiąc w imieniu Warszawiaków ( ja się pytam jakim prawem), że PiS buduje kult nieprawdziwy, bo kadencja Lecha Kaczyńskiego w Warszawie to kadencja źle wspominana przez warszawiaków, to kadencja głębokiego zastoju inwestycyjnego.

Nienawiść do byłego Prezydenta Warszawy i RP, jest tak wielka, że HGW blokuje od kilku lat  upamiętnienie śp. Lecha Kaczyńskiego i wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej pomnikami na Krakowskim Przedmieściu, wykorzystując do tego miejską konserwator zabytków, która zezwala na stawianie koszmarków na Krakowskim Przedmieściu , ale nie pomników.

Polityków PO ogarnęło jakieś zbiorowe szaleństwo w tej nienawiści do śp. Lecha Kaczyńskiego zarówno w samorządach np. W Gdańsku czy Sopocie, gdzie władze tych miast sprzeciwiają się budowie pomników i tak będzie dalej dopóki nie zmienią się władze samorządowe w samorządach w których władze sprawuje PO.
 
 
https://wpolityce.pl/polityka/366617-po-oczernia-lecha-kaczynskiego-i-nie-chce-jego-ulicy-w-warszawie-kierwinski-ten-kult-jest-falszywy-warszawiacy-zle-oceniaja-jego-kadencje
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

14-11-2017 [02:35] - ExWroclawianin | Link:

Najwyzszy czas przestac sie CACKAC z ZAPRZANCAMI i ZDRAJCAMI !!! Ile jeszcze bedzie trwala ta "przepychanka"??? Widzicie Polacy, gdybyscie wg dzisiejszych sondazy (45%) zaglosowali na PiS to sytuacja bylaby o wiele korzystniejsza bo PiS mialby wiekszosc konstytucyjna i nie tyle rzadzilby spokojnie to jeszcze ZMIENILBY KONSTYTUCJE RP, ktora to Konstytucja z 1997 roku zwana Konstytucja Alkoholika Kwasniewskiego (a faktycznie zyda Stolzmana) byla napisana i "skonstruowana" tak aby bolszewia i wszelkiej masci wrogowie Polski mogli rzadzic przeciwko interesom Polski JAK NAJDLUZEJ. Konstytucja z 1997 jest w 100% do wyrzucenia na smieci !!! 
A po drugie nie byloby tej calej "szecherezady i wkladania kija w szprychy" przez Adriana Jude.

Obrazek użytkownika Andy51

14-11-2017 [09:20] - Andy51 | Link:

Cały komentarz ok, oprócz ostatniego zdania, które jest głupie.

Obrazek użytkownika Jabe

14-11-2017 [08:30] - Jabe | Link:

W TVN ostatnio też słowo nienawiść pada gęsto.