Właśnie załamuje się nasza polityka wschodnia-ks.Zaleski cz1

"Na naszych oczach załamuje się polska polityka wschodnia" - o stosunkach z Ukrainą mówi ks. T. Isakowicz – Zaleski
                                                                                                                 
Dzisiejszą rozmowę nagrywałem przed tym, jak podmieniono pamiątkowe tablice na Grobie Nieznannego Żołnierza, które oddawały hołd miasteczkom i wsiom odpierającym UPA, podczas Rzezi Wołyńskiej. To skandal i kolejne potwierdzenie, że jakimś dziwnym cudem kłaniamy się naszemu wschodniemu sąsiadowi w pas. Jakimś dziwnym trafem w historii między naszymi narodami, my Polacy nie możemy nazwać rzeczy po imieniu. Ukraińcy podczas drugiej wojny światowej mordowali naszych rodaków w bestialski sposób i żadna cisza, czy milczenie tego nie zmieni! Dopóki  Ukraina nie stanie w prawdzie, dopóty nie będzie normalnych stosunków między nami! I właśnie dzisiaj o tym opowiada ks. Isakowicz – Zaleski. W pierwszej części mówi o totalnym fiasku polityki wschodniej rządu PiS i zarzuca obecnym rządzącym brak profesjonalizmu w tej materii. Zresztą posłuchajcie sami, naprawdę warto!  http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika KajKOSZ

12-11-2017 [20:17] - KajKOSZ | Link:

https://www.youtube.com/watch?...
Polityka działań MSZ Waszczykowskiego, na pewno tak !
Warto popatrzeć na historię, nie tylko - Ukrainy.-
Dalszy komentarz zbyteczny.-

Obrazek użytkownika mmisiek

13-11-2017 [02:05] - mmisiek | Link:

Trudno się z tym nie zgodzić i zarazem trudno znaleźć jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie naszej obecnej całkowicie uległej postawy.
Ponieważ nie sposób uwierzyć w aż tak piramidalną głupotę to jedyne co przychodzi do głowy to możliwość, że jest to wymuszane z zewnątrz i było być może warunkiem dopuszczenia do władzy, a obecnie jest warunkiem jej utrzymania.

W innej kwestii - ks.Isakowicz wreszcie głośno powiedział coś co w zasadzie powinno być oczywistością.
Otóż Ukraina to nie jest krąg cywilizacji łacińskiej, jeśli się tak podstawowej rzeczy nie zrozumie to nasza polityka wschodnia zawsze będzie się kończyć fiaskiem.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

13-11-2017 [19:55] - zbieracz śmieci | Link:

Isakowicz od dawna miesza w głowach kresowiakom a portal "Kresy" jesyt najprawdopodobniej fianasowany przez Kreml bo za duzo pojawiło sie takm dziwnych rzeczyktóre kończyły sie skandalami np.zamiana treści transparentów...!
On sam nigdy nie opowiedział na poważne zarzuty jakie mu postawiła śp.Anna Walentynowicz. a o co chodzi to mozna poczytać w jej wywiadzie rzece.

Obrazek użytkownika mmisiek

13-11-2017 [23:18] - mmisiek | Link:

No i na pewno śmierdzą mu nogi.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

16-11-2017 [16:34] - zbieracz śmieci | Link:

Jak leżysz plackiem u jego stóp to pewnie wiesz najlepiej !

Obrazek użytkownika Jabe

16-11-2017 [18:05] - Jabe | Link:

Domagam się odpowiedniego cytatu z tego wywiadu. Inaczej okaże się Pan oszczercą.