Gdzie się podziali obrońcy rezydentów? co asesorzy są be ?

Gdzieś pochowali się obrońcy rezydentów, TVN, który niemal spał z nimi w trakcie tzw. „protestu głodowego „ nagle zamilkł. Nie ma wywiadów z zablokowanymi przez Żurka i Pałkę jako emanacja KRS  asesorami. Gadające głowy, które miały tyle do powiedzenia w sprawie rezydentów, nagle zamilkli.

Obrońca pederastów RPO Bodnar, jakby się pod ziemie zapadł. Ale jak można bronić jak to nazwał Żurek,  nominantów Ziobry ?  Chociaż  asesorzy uczyli się i zdawali egzaminy w latach 2009 – 2016, to  to do KRS nie dociera, obowiązuje wykładnia Żurka.

Nomen omen asesorom wylał ktoś na głowę żurek i poprawił pałką. Ta decyzja to sygnał  dla PAD, z tą bandą z KRS , która nazywa się sędziami, trzeba jak najszybciej pogonić, to są ludzie niereformowalni, zadufani w sobie, którzy za nic mają interes państwa.  
 
 
  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

06-11-2017 [11:10] - xena2012 | Link:

W odpowiedzi na Pański tytuł notki przytocze tylko wypowiedź sędziego Żurka: ,,Czy chcielibyscie państwo być sadzeni przez asesora odbierajacego przyrzeczenie przed ministrem Ziobro''? Może w obliczu tej jawnej bezczelności,chamstwa i prostactwa owego Żurka trudno jest znaleźć obrońców asesorów ? Bezkarne gnojenie ministra Ziobro,traktowanie go poniżej godności człowieka też przykrywa niezręczne myślenie czy więc my zwykli ludzie mamy szanse w sądzie w zetknięciu z wymiarem sprawiedliwości.?.Kasta prawnicza jest jeszcze bardziej niebezpieczna niz myślimy.Przykład: sprawa korupcji w Krakowskim Sadzie Apelacyjnym została właśnie przełożona rzekomo z powodu choroby obrońcy i tak pewnie bedzie przekładana niczym nasza reforma sądów w nieskończoność.

Obrazek użytkownika Andy51

06-11-2017 [15:39] - Andy51 | Link:

Żurek przypomina stalinowskiego sędziego, któremu się wydaje, że wszystko może.

Obrazek użytkownika Lektor

06-11-2017 [11:32] - Lektor | Link:

Rezydenci - przeciwko rządowi - są dobrzy,
asesorzy - z listy Ziobry - są źli.
Ot wynik tej paskudnej totalnej opozycji. Oby ci eurorasiści odeszli w zapomnienie jak najszybciej.

Skoro D. Tusk osobiście stwierdził, że nie jest polakiem lecz członkiem mniejszości etnicznej, to po jego dobrej znajomości języka niemieckiego łatwo można zgadnąć jakiej mniejszości ...
Skoro służby i urzędnicy PO doprowadziły do katastrofy smoleńskiej i mordu 96 osób razem z Prezydentem RP...
Skoro formacja PO rządząca 8 lat brała udział w dziesiątkach afer o charakterze korupcyjnym, złodziejskim i zdradzieckim...
Skoro złodziejstwo WAT szacowane na ponad 200 MLD zł było przyzwoleniem polityków PO...
To pytam: Co jeszcze musiałoby się zdarzyć, aby ta partia po prostu przestała istnieć, ich zwolennicy przestali nimi być, a większość członków PO zasiadąa na ławach oskarżonych ?
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-11-2017 [12:19] - Imć Waszeć | Link:

Już Panu mówię. Ostentacyjne olanie kolejnej rocznicy powstania tzw. NZS i przypomnienie ich zasług ... dla Niemiec. To będzie za jakiś rok. Jeżeli to środowisko przez ponad ćwierć wieku nie jest władne oczyścić się samo, podobnie jak wszelkie kasty, a do tego traktuje tamte wydarzenia z zamierzchłych już czasów jako swoje główne paliwo wyborcze i gwarancję skuteczności ogłupiania lemingów (manifestacje przed domem Kaczyńskiego na 13 grudnia, albo cierpienia pod krzyżem starego Frasyniuka w aranżacji podręcznego Kasprzaka), to powinniśmy to zrobić my. Wreszcie będzie błogi spokój z oskarżeniami, kto bardziej przed 89 wrzeszczał "Jaruzel!", jak była intencja, kontekst, intonacja, kto miał bardziej cierpiętniczą minę, a kto skorzystał.

Albowiem problemem naszym dziś jest to, że niezależnie od przeszłych zasług lub hańb, lwia część z tego środowiska poszła na posługi do Niemców, wierząc, że tak uczynią Polskę postępową, liberalna i europejską. Jeśli teraz wyszły na jaw plany i knowania Niemców, gdy już wiemy o co im naprawdę chodzi, każdy, kto mimo to trwa przy tej koncepcji, to już nie jest działacz podziemia antykomunistycznego, ale podły zdrajca narodu polskiego. Niezależnie od naszych dalszych losów, jestem przekonany, że powinien raczej usłyszeć kiedyś "w imieniu polskiego państwa podziemnego...", a nie wypinać dumnie pierś do polskich orderów. Niech ordery dadzą im Niemcy.

Widzimy już, że zmierzają do likwidacji naszej ojczyzny, upodlenia i zniewolenia narodu, kopią pod nami i są wrogami polskości w każdym wymiarze. A więc alternatywą, stawką w tej gierce jest kolejna ileś set letnia niewola, albo wręcz nieistnienie. Mowa nasza musi być tak-tak, nie-nie, że zacytuję człekokształtnego. Tertium non datur.

Obrazek użytkownika Andy51

06-11-2017 [15:42] - Andy51 | Link:

Mnie interesuje, kim był słynny informator Stasi " Oskar", Makrela na pewno wie i ma na niektórych trzymanie.

Obrazek użytkownika Lektor

07-11-2017 [10:57] - Lektor | Link:

Wie pan, myślę, że ta sprawa będzie podniesiona dopiero wtedy, kiedy Tusk zostanie postawiony przed trybunałem stanu. Ale Bądzie to dopiero po ogłoszeniu wyników podkomisji smoleńskiej (wiosną przyszłego roku), a być może po zakończeniu tej jego błazenady w UE, a napewno przed nowym składem tak SN jak i trybunało stanu. Wszyscy dobrze wiemy dlaczego.

Obrazek użytkownika Andy51

07-11-2017 [12:53] - Andy51 | Link:

Moim zdaniem Tusk powinien stanąć przed  sądem powszechnym nie TS.

Obrazek użytkownika Lektor

07-11-2017 [10:51] - Lektor | Link:

Dziękuję za rzeczowe wyjaśnienia. To się nazywa rzeczowa, czy merytoryczna dyskusja !  
Jednakże dalej nurtuje mnie sprawa tych ok. 20% polskojęzycznych obywateli popierających nadal PO, pomimo, jak wyszczególniłem powyżej, takich gigantycznch przekrętów, złodziejstwa i kłamstw w porównaniu do obecnych rządów uczciwych ludzi z PIS i zjednoczonej prawicy i niemalże samych superlatyw dobrej zmiany dla Polaków.

Obrazek użytkownika Andy51

07-11-2017 [12:55] - Andy51 | Link:

Teoria jest taka, że w każdym społeczeństwie jest grupa 10-20%, która kontestuje, u nas po 45 latach komunizmu i 25 latach III RP niestety procentowo zbliżamy się do 20 %. 

Obrazek użytkownika Andy51

06-11-2017 [15:40] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-11-2017 [09:40] - Marek1taki | Link:

Jest stanowisko asesorów - przekonujące.
http://wei.org.pl/blog-show/ru...