Niestety, PAD robi sobie jaja.

Przykro mi o tym pisać, PAD to jest mój prezydent, prezydent na którego głosowałem i z którym wiązałem bardzo duże nadzieje , ale niestety PAD się pogubił.

Zaczęło się od zawetowania  ustaw o KRS i SN. Zawetowanie jak zawetowanie, mogło się zdarzyć , ale cały ciąg zdarzeń, który zdarzył się później świadczy o tym, że coś się stało z tym PAD na którego głosowałem, ale jeżeli PAD słucha swojej doradczyni pani Zosi, te efekty widać gołym okiem.

Nie wiem dlaczego PAD się tak uparł , żeby akurat sędziowie  z KRS nie był wybierany monopartyjnie. A ja się pytam a co np. z RPO, co z rządem, co z innymi nominacjami, które wybrała wygrana partia. Dlaczego np. rząd nie został wybrany większością 3/5, co KRS jest ważniejszy od rządu?

Do moim zdaniem blokowania reformy sądów przez PAD, dzisiaj doszedł jeszcze jeden aspekt niezrozumiałej dla  mnie decyzji PAD.

Dzisiaj szef BBN na pewno w porozumieniu z PAD, ogłosił że nie będzie na 11 listopada nominacji generalskich, jest to drugie wstrzymanie nominacji po tym z dnia 15 sierpnia.

Panie prezydencie czas wsłuchać się w głosy Polaków i zreformować tą fatalnie działającą KRS nie mówiąc o SN , a wojenki PAD z min. Ziobro i min. Macierewiczem na pewno nie służą ani prezydentowi ani Polsce.  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika OLI

10-11-2017 [11:35] - OLI | Link:

Spadła ostatnia kurtyna:

Totalne zaskoczenie! Prezydent Andrzej Duda zaprosił na obchody Święta Niepodległości... Donalda Tuska
https://wpolityce.pl/polityka/...

Po tej informacji nie zdziwi mnie już nic.
Najgorsze, że gnida jest nieodwoływalna i to wykorzystuje.

Nominacje generalskie podpisze, ale pod warunkiem, ze dostanie kontrolę pełną nad wojskiem.
Mam nadzieję, że Kaczyński nie pójdzie dalej drogą ustępstw, bo to jest droga donikąd.

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2017 [12:52] - Andy51 | Link:

Miałem nadzieje, że to bardzo dobry kandydat dla Polaków chcących zmian, ale się pomyliłem , mam nadzieje, że w następnych wyborach kandydatem na prezydenta będzie PBSz. 

Obrazek użytkownika xena2012

10-11-2017 [15:48] - xena2012 | Link:

Elokwentni pracownicy Kancelarii Prezydenta powinni podać i wytłumaczyć ustami swego rzecznka powody dla których tych nominacji nie będzie. Bo pretekst pod nazwą ,,uzupełnianie dokumentów i dodatkowych informacji'' jest juz dość ograny i mało wiarygodny.

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2017 [16:25] - Andy51 | Link:

Czego żądać od rzecznika  PAD, jak on jest mało kumaty.

Obrazek użytkownika Jabe

10-11-2017 [11:57] - Jabe | Link:

W dotychczasowym układzie prezydent miał podpisywać, co mu ministrowie podsuną. I to robił, dopóki się nie zorientował, że na uśmiechach, ceremoniach i autografach jego rola się kończy. Poszło o rozbudowę władzy konkurentów. Bo tu chodzi o władzę, nie żadne reformy. Jak ktoś żyje w propagandowej fikcji, to jest to dla niego niezrozumiałe.

Co do wyboru rządu i KRS ma Pan rację. Tylko że, ani rząd, ani sędziowie nie powinni być wybierani przez sejm. Skoro jednak rząd jest wybierany, to sędziowie (czy tam KRS) tym bardziej nie. Inaczej jest to budowa centralnego ośrodka samowoli.

Obrazek użytkownika Ptr

10-11-2017 [12:28] - Ptr | Link:

Miałby mój głos, miałby drugą kadencję. Byłby w porządku jak inni. Niestety zdradził. 
Jego gadanie patriotyczne to ściema, element nowego oszustwa. 

Obrazek użytkownika Jabe

10-11-2017 [13:36] - Jabe | Link:

Na gadanie patriotyczne trzeba bardzo uważać.

Obrazek użytkownika Ptr

10-11-2017 [14:12] - Ptr | Link:

Można przemawiać i jednocześnie dawać dowody ,że się tego nie rozumie. Nie dziwi już.
 

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2017 [14:36] - Andy51 | Link:

Oj trzeba.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-11-2017 [14:52] - Imć Waszeć | Link:

Nie koniecznie. Bo jaki mamy inny instrument do odsiewania śmieci? Trzeba po prostu wprowadzić zasady i cwaniaczków powinien spotykać powszechny ostracyzm. Ewentualnie niech sobie zrobią getto w Bieszczadach i nie trują umysłów naszej młodzieży. Koniecznie trzeba uruchomić zasadę, że "w języku ludzi cywilizowanych nie ma takich słów, żeby wyrazić...". Jak to jest, że potrafimy bezbłędnie w kilka sekund odróżnić siebie od Czechów, Niemców, Papuasów, a nie potrafimy rozpoznać i odrzucić zwykłego s-syna? Czyżbyśmy byli nimi? Ja zgłaszam zdanie odrębne.

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-11-2017 [16:00] - Marek1taki | Link:

Czuję, że powstałaby metropolia bieszczadzka.Z metrem. Na metr w głąb.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-11-2017 [17:44] - Imć Waszeć | Link:

Pewnie tak, z tym tylko, że oni raczej nie potrafią żyć poza organizmem żywiciela, czyli naszym społeczeństwem. PAD ma rację. Niech zaprasza wszystkich zgodnie z podstawowymi zasadami kultury, a my zaopatrzmy się w gwizdki ułatwiające komentowanie osiągnięć owych. Inaczej nieobecność śmieci w zasięgu gwizdków może być tłumaczona w merdiach jako chamstwo prawicy.

Obrazek użytkownika Jan1797

10-11-2017 [20:41] - Jan1797 | Link:

Waszeć stajesz się nerwowy, wszelako nie wspomnę o oderwaniu od rzeczywistości
ochronie układu w imię poprawności, strachu przed kwitami. Nie mam zamiaru
zastanawiać się, czy zaproszeni przez pana Prezydenta, są godni czy inaczej
sprawa zapraszającego.
Pamiętać chcę, że przedni rząd wyłamał się ze strategicznego dla nas układu
wyszehradzkiego z pełną świadomością nadszarpniętej przyszłości.
Z zalążka strategicznego sojuszu ze stanami w 2013 został popiół.
Wiarygodność w strukturach NATO po Smoleńsku zerowa, więc choć
człowiek ze mnie spokojny, stanowczo proszę aneks na stół.
To o czym myślę, ujawniła Ursula von der Leyen. Co na to opinia publiczna Niemiec, czy
ugruntuje anty niemieckie nastroje w polskim społeczeństwie, nie będę się zastanawiał.
https://www.youtube.com/watch?...
Trzeba więc mieć świadomość, z kim się tańczy.
Z zadowoleniem przyjmuję życzenia pracowników ambasady amerykańskiej i newsa;
http://www.pap.pl 2017.11.1018:53. Mucha Piotrowicz jest porozumienie (PAP).
Tyle, bo mamy jutro Święto Narodowe, będę świętował i radości Świętowania życzę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-11-2017 [21:02] - Imć Waszeć | Link:

Dlaczego akurat nerwowy. Ja widzę tylko nadzwyczajną sposobność doręczenia panu Tuskowi wszystkich zaległych wezwań przed komisje śledcze i do prokuratury przed obiektywami kamer z całego świata. Czy to zła okazja? Czas powiedzieć sprawdzam. Sprawdzam oczywiście deklaracje PIS-u o oczyszczaniu polskiego życia politycznego z agentów, przestępców, a także z kunktatorów. Powinno to się odbyć zgodnie z protokołem, czyli tak, że symfonię zacznie sekcja gwizdków, po której wejdzie z intro tercet wuwuzeli, a następnie na krzesło wejdzie facet w czapce krasnoludka, w stopniu Majora i odczyta Tuskowi wezwania. Chce Panu się włóczyć po Brukselach i słyszeć, że pan król europy nie ma czasu? Jak łazi po Warszawie, to widać czas ma, nieprawdaż? Może wreszcie zrobi to dla Ojczyzny skoro tak mówi? Odwzajemniam życzenia.

Obrazek użytkownika Jan1797

10-11-2017 [20:38] - Jan1797 | Link:

Dobre, bardzo dobre. Lepiej bym tego nie ujął.
Andy, dziękuję za wytrwałość, Waszeci, chylę czoła.
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Andy51

11-11-2017 [09:46] - Andy51 | Link:

Dzięki.

Obrazek użytkownika Kazimierz Jagoda

10-11-2017 [12:12] - Kazimierz Jagoda | Link:

Jest rzeczą wyjątkowo podłą i cyniczną wmawiać Polakom, że na przeszkodzie w osądzeniu zbrodni III RP stoi kasta sądowa, a jednocześnie hołubić Dudę, który tę kastę chroni, wychwalać Kaczyńskiego, który pozwala jej bezkarnie działać oraz zapewniać Polaków o "jedności”, "demokracji” i "doskonałej współpracy” na linii rząd - prezydent. Zaproszenie Tuska przez Dudę oraz decyzja tegoż, że 11 listopada nie będzie nominacji generalskich są namacalnym dowodem, że parasol ochronny nad sprzedawcami Polski nigdy nie będzie złożony.

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2017 [14:37] - Andy51 | Link:

Zrobiłeś trochę groch z kapustą.

Obrazek użytkownika Dorota M

10-11-2017 [12:24] - Dorota M | Link:

Jakoś mam wrażenie, że pAD specjalnie chce nas tak wkurzyć, żebyśmy stracili panowanie nad sobą i ruszyli na pałac prezydencki. Jak sobie wyobraża ten pan, że pani Premier będzie razem z Tuskiem i bolkiem świetować Dzień Zwycięstwa, w Świątyni Opatrzności? To specjalne upokorzenie dla Rządu, nie mówiąc o nas, jego niestety, wyborcach. I jak w takiej sytuacji JK miałby być premierem? a obawiam sie, ze takich upokorzeń ze strony Dudy byłoby wtedy jeszcze więcej. Mały i nędzny człowiek. To tyle w temacie na gorąco.

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2017 [14:38] - Andy51 | Link:

Sam nie wiem co powiedzieć.

Obrazek użytkownika xena2012

10-11-2017 [15:55] - xena2012 | Link:

A ja kompletnie nie rozumiem decyzji PiS-u i rządu kiedy kolejny raz ,,odpuszczaja ''sobie obchody w stolicy jadac do Krakowa.W tę lukę zgrabnie wskoczył teraz Tusk.

Obrazek użytkownika wandaherbert

10-11-2017 [13:32] - wandaherbert | Link:

PAD sie "pogubil",a moze Pan tez.?Jak dlugo chce   Pan proponowac  PAD   wsluchiwanie się  w glosy Polakow -do kogo ta mowa- Uzywa Pan  w stosunku do PAD slow wojenki-uparl się      zamiast   zablokowal   -    zaatakowal Poza tym ,kto te :"wojenki i blokowania" inicjuje.Duzo czytam prawicowych blogerow i redaktorow  Wyjatkowo jasno i bez ,durnej ,poprawnosci potrafi opisac ostatnie dzialania PAD red.Krzysztof Krol,ktorego bardzo cenie. Dodam jeszcze ,ze te  zwroty  -zawetowanie ,jak zawetowanie moglo sie zdarzyc i Niestety ,PAD robi sobie jaja są wyjatkowo "udane"

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-11-2017 [14:03] - zbieracz śmieci | Link:

Dzisiejsy lokator pałaczy to mozna sie jedynie domyslać cu namiestnikowskiego sie pogubił ,dobre sobie ! Facet diała na zimno i ma cel i nic nie ma w tym przypadkowego ,dla porzadku przypomnę ,że poza 3/5 zawetował trzy ustawy bowiem ta trzecia o RIO miała ukrucic złodziejstwo w samorządach a zawetowanie to jasny sygnał ,mozecie krasc ale gdy przyjdzie czas macie mnie wspomóc.
Zaproszenie rudego który poprzednio olał takie święta i nie raczył być to jawna prowokacja ze strony straznika kandelabra i rudego a czym sie skończy to mozna sie tylko domyslalać ,
ja na miescu Pani Premier nie pojawiłbym sie na trybunie w towarzystwie bolków ,gajowych,kwachówi byłych komuszych premierów bo smród onuc może zabić a i co nieco mogą na trybunę wrzucić uczestnicy marszu.
Duduś po tym co teraz robi to obecność utrwalaczy u jego boku to w sam raz towarzycho.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-11-2017 [14:28] - zbieracz śmieci | Link:

Zapraszajacy wraz z nowymi -starymi utrwalaczami po marszu laduje razem z nimi na oddziale segregacji i selekcji a tam po dwóch godzinach lekarz pyta ,widzę kamole w waszych czerepach a któż was wszystkich tak przyozdobił a oni jednym głosem -to dar od maszerujacej młodzieży...!

Obrazek użytkownika Art

10-11-2017 [14:47] - Art | Link:

Mam uzasadnione podejrzenie,że PAD został zaprogramowany na jedną tylko kadencję.

Obrazek użytkownika spike

10-11-2017 [15:37] - spike | Link:

Witam.
Mam podobne wątpliwości co Pan, ustawy o sądach, Prezydent mógł się wcześniej włączyć do pisania ustaw, co też obiecał w wyborach, a jak już chciał pokazać niezależność i wątpliwości, to skierować do TK, z nominacjami generalskimi coś tu śmierdzi i to po stronie Prezydenta, bardziej w tych sprawach wierzę min.Macierewiczowi.

Co do zaproszenia Tuska, cóż, też mnie podniosło, że ten zdrajca i niemiecki agent ma obchodzić nasze święto Niepodległości, ale po zastanowieniu, nie został oskarżony, nie stanął przed TS, więc jakby nie patrzeć, musi być zaproszony, inna sprawa, że Tusk nie powinien się pojawić. Ciekawe, bo nie wiemy, czy Bolek z Komoruskim będą ??, jakby żył Jaruzelski też by pewnie dostał zaproszenie, taki paradoks na własne życzenie.
Pzdr.

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2017 [16:28] - Andy51 | Link:

Jak wszyscy to wszyscy.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-11-2017 [19:54] - zbieracz śmieci | Link:

Samo w sobie to ciekawe rozumowanie,wszyscy to znaczy także tacy co nigdy nie powiedzieli słowa o Niepodległej Polsce ale tylko o przejściu z jednego kołchozu do drugiego tylko nadzorcy jakby inni ale też nie do końca.Niby nie ma drutów kolczastych i nie strzelaja na granicach ale wolność tez niepełna i wszedzie pełno ograniczeń czy wprost dyktatu i po staremu bycie nie podmiotem ale przedmiotem.
Nikt go nie zmuszał do takiej fraternizacji ale sam to wykombinował ,jutro zobaczymy i posłuchamy jak ten pomysł został przyjęty...!?

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-11-2017 [15:38] - Marek1taki | Link:

Wstrzymanie nominacji generalskich niewiele zmienia w pracy wojska kierowanego przez Macierewicza. To obstrukcja, ale nie nie wiąże rąk szefowi MON. I szef MON odpowiada za całość.
Nominacji profesorskich za to jest wysyp i wstrzymywania nie ma ze strony Prezydenta. Ma zaufanie, że już tam władze akademickie wiedzą kogo wstrzymywać a kogo puszczać.Twa betonowanie systemu, który w znacznej mierze wpływa na mentalność ludzi kształconych.
Blokowanie oczyszczania sądów z "elit" PRL/IIIRP ma głęboki sens dla zachowania status quo. Min.Ziobro ma związane ręce. Gdyby miał wpływy w Sanepidzie, to mógłby KRSowi zrobić kuku "za niemanie" czegoś tam. Ja nie sądzę, żeby Sądy były ważniejsze od Sanepidu. Moim zdaniem Sanepid kasuje wszystkie służby. Jakby Błaszczak był jednocześnie szefem Sanepidu to sprawy nabrałyby innego obrotu.

Obrazek użytkownika xena2012

10-11-2017 [16:08] - xena2012 | Link:

Prezydent zaprosił na obchody wszystkich byłych prezydentów i premierów,nie możemy więc utyskiwać na jego decyzję i obrzucac błotem.Z podawanych informacji z różnych źródeł wynika ,że to sam Tusk niemile obecnie widziany w Brukseli starał sie usilnie o zaproszenie na Świeto Niepodległości.Prezydent Andrzej Duda miał więc związane rece w tej kwestii i nie można go o obecność Tuska obwiniać.Znając podstępne zagrania Tuska należy sie spodziewać ,że wykorzystał obecną sytuacje do dalszego rozbijania prawicy.PiS rejterujac w tym roku ponownie do Krakowa i ustępując miejsca na obchodach okazał zwykłą dziecinadę. 

Obrazek użytkownika OLI

10-11-2017 [16:23] - OLI | Link:

To jest narracja, z którą ruszyły różne prawicowe rzekomo portale. Ta narracja ma złagodzić nastroje, ale to nie jest nasze zmartwienie. Nawet dziecko rozumie, że stawanie nóżką na oset ma swoje konsekwencje i wkładanie kijka do mrowiska także.
Duduś drażni i prowokuje wszystkich, a w razie czego zaraz za jego plecami stoją strażacy gotowi do tego, żeby gasić to, co on podpala.
Wymyślił sobie, że 11. 11. będzie świętował z komuchami, postkomuchami i TW - jego wybór. Skoro zaprasza, to chyba się liczy z tym, że może mieć gości.
Szczytem perfidii jest zapraszanie w nadziei, że ktoś nie przyjdzie. Zaiste, krakowskie kołtuństwo. Wszak pan Dulski odbywał spacery na Kopiec Kościuszki, nie zapominajmy.
A PiS świętuje w Krakowie nie od dziś, bo od lat. Z tego, co widać - Duda ma lepsze relacje z tymi, których sobie zaprosił, niż z tymi, co się desantują do Krakowa.
Zdziwiony?! - młody zawsze zdziwiony! - jak się mawiało w czasach mojej młodości.

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2017 [16:26] - Andy51 | Link:

Może masz racje, ale czuje absmak.

Obrazek użytkownika Marek1taki

10-11-2017 [16:28] - Marek1taki | Link:

PAD jest prezydentem wszystkich byłych premierów, prezydentów i ich elektoratu, i to mu wiąże ręce? Wobec reszty Polaków krempacji nie ma.

Obrazek użytkownika Dorota M

10-11-2017 [16:38] - Dorota M | Link:

Pani Xeno. Po dwóch latach nieprzyjmowania zaproszenia, co Duda powinien uznać za afront, nie powinien zapraszać go ponownie. Poza tym w sytuacji tak napietej politycznie jeszcze bardziej nie powinien go zapraszać, tym bardziej, że Tusk w ostatnich latach jest na stanowisku unijnym, a nie tylko byłym premierem i wystepuje ciągle z mocą przeciwko Polsce. To co obecnie nam zafundował mógł przewidzieć, a jeżeli nie, to nie nadaje sie na prezydenta jako słaby polityk. Dogadzanie opozycji stało się jak widać jego głónym celem. 

Obrazek użytkownika xena2012

10-11-2017 [17:34] - xena2012 | Link:

Sądzę,że dogadzanie opozycji to kolejna strategia doradców prezydenta,którzy chca go umocować w różnych środowiskach zniechecając do PiS bądź jawnie przeciwko PiS-owi występujac.Bo jak Pani rozumie ostatnie wywiady w Telewizji TRWAM czy ,,Naszym Dzienniku'' do których jak dotąd stosunek ludzi prezydenta i jego samego był obojętny? O.Rydzyk podał pomocną dłoń,prezydent cos tam obiecał w kwestiach eugeniki,ale chodziło o zdobycie w przyszlosci głosów tego ,,moherowego'' jak nazywaja elektoratu i utwierdzenie  w przekonaniu,że brak reform i ich przeciąganie w czasie jest winą PiS-u . Dlatego dziwi mnie fakt,że PiS ustępuje pola w tak waznym dniu jak Święto Niepodległości i kolejny rok będzie Wielkim Nieobecnym. Partia i rząd na uchodźtwie?  

Obrazek użytkownika Dorota M

10-11-2017 [18:00] - Dorota M | Link:

To do kogo ma dołączyć JK, do narodowców, którzy go bojkotują , czy do Tuska?

Obrazek użytkownika xena2012

10-11-2017 [18:26] - xena2012 | Link:

Jarosław Kaczyński nie musi dołączać do nikogo,ma wystarczająco wielu zwolenników.To inni powinni dołączać do niego

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2017 [18:58] - Andy51 | Link:

Słuszna uwaga.

Obrazek użytkownika OLI

10-11-2017 [19:16] - OLI | Link:

Wcale nie słuszna. Jarosława Kaczyński nie jest organizatorem żadnych uroczystości. W Warszawie obchody państwowe organizuje prezydent, a spontaniczne , narodowe - organizuje Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Obrazek użytkownika Andy51

10-11-2017 [20:18] - Andy51 | Link:

Proszę czytać ze zrozumieniem co napisała xena i ja.

Obrazek użytkownika Jabe

10-11-2017 [18:31] - Jabe | Link:

Jak to go bojkotują? Nie przychodzą na organizowany przez niego marsz?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-11-2017 [17:37] - zbieracz śmieci | Link:

3/5 i trzy weta takiej nabrał rozpęduchy i jest taki napalony aby rozwalić to co PIS zbudował ,że skończy gorzej jak bolek .Nie rznij pierwszej naiwnej i nie udawaj ,że nie wiesz dlaczego od lat PIS przeniósł obchody do Krakowa ,robisz tu od dawna za obrońcę lokatora pałacu i każde draństwo jakie nam funduje chcesz przykryc winą PIS.Tw oj ulubieniec i patron jest skonczony i tylko trzeba jeszcze trochę czasu aby go wyautowac raz na zawsze z polityki i wpływu na cokolwiek  a pozostanie mu jedynie pisanie protestów w gronie bolków i lolków z błaznem marcinkiewiczem także.

Obrazek użytkownika xena2012

10-11-2017 [17:53] - xena2012 | Link:

Proszę sie puknąć w głowę a po drugie czytać ze zrozumieniem.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-11-2017 [18:45] - zbieracz śmieci | Link:

Pokał się nie mam zamiaru bo szanuje swoją głowę a wniej jest coś coś co nazywa się mózgiem ,stkac sie moga po czerepie ci co maja czerepy puste jak tykwy i resztki mózgu wielkosci orzecha.Dobry instrument na marsze kodziarzy.
O.Tadeusz poda rękę każdemu kto wali w PIS bo gdyby mógł to własnymi rekoma by wydusił całe pisowskie plemię za sam fakt ,ze musi prosic Prezesa o miejsce na liście dla swoich ludzi.Krew go zalewa ,ze wierno głosuja na PIS nie słuchając swojego duchowego przewodnika ale wierni wiedza co robia bo ida po pomoc duchowa do niego ale wiedza ,ze to im chleba nie da ale PIS .
Nigdy o.Rydzyk nie poparł oficjalnie PIS i aby było śmieszniej w yborach do PE Michalkiewicz zapewne za zgodą o.Tadeusza poparł korwina -prawdziwego syna KK.
Dlatego w wywiadzie jego dziennikarze pozwalali na wszystkie kłamstwa dudusiowi i gdzie tu rzetelność dziennikarska...!?
Oboje sa sobie potrzebni ale nie sadzę aby stary lis dał sie nabrać na demostracyjnie demostrowaną religijnośc dudusia ,piersza dama najwyrażniej ma już dośc wzoszenia oczatek do nieba i składania raczek co daje sie zauważyć ale duduś dalej swoje prawie jak fanatyk co nie przeszkadza mu kłamać i wycofywac sie na całej linii z obietnic.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

11-11-2017 [19:30] - ExWroclawianin | Link:

zbieracz smieci

100/100

Absolutnie sie zgadzam, bo Adrian Juda zdradzil Polakow i jest kwestia czasu kiedy przestanie istniec w polityce, a historia surowo oceni jego "polityczne slizganie sie". Polska MUSI w koncu ROZLICZYC KOMUNE i odsunac tych ludzi od polityki i panstwowych urzedow RAZ NA ZAWSZE !!!!!

Obrazek użytkownika Andy51

12-11-2017 [12:02] - Andy51 | Link:

Z tą zdradą Polaków przez PAD to pojechałeś po całości.

Obrazek użytkownika spike

10-11-2017 [18:33] - spike | Link:

Może się okazać, czas pokaże, że przy okazji marszu, pojawią się transparenty z żądaniem podpisania ustaw o sędziach, nominacjach, raporcie o WSI itd.
Lewactwo masowo występowało przed pałacem, aż Duda w portki robił, a dlaczego wyborcy Dudy tak nie zrobili, pokazać że jest nas więcej, że powinien spełnić co obiecał?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-11-2017 [20:02] - zbieracz śmieci | Link:

Pan Prezes zakazał politykom PIS atakowania gościa bo trzba poczekać co dadza rozmowy i co wykombinuje duduś.Nie ma potrzeby robienia z niego ofiary bo poleci do Brukseli na skargę.
Bedzie taka potrzeba to odwiedzi sie go w pałacu i poprosi grzecznie o realizacje obietnic na które dawał swoje słowo.

Obrazek użytkownika xena2012

10-11-2017 [21:45] - xena2012 | Link:

Lewactwo masowo występowało przed pałacem bo im za to płacono a nie dla idei,stąd ich aktywnośc i walenie nogami. Wyborcy Andrzeja Dudy byli zbyt zdziwieni,zdezorientowani by reagowac w taki sposób.

Obrazek użytkownika Jabe

10-11-2017 [23:02] - Jabe | Link:

Może im zapłacono, żeby zostali w domach?

Obrazek użytkownika xena2012

11-11-2017 [06:25] - xena2012 | Link:

No ,Soros wie komu i za co ma płacić.

Obrazek użytkownika Andy51

11-11-2017 [09:49] - Andy51 | Link:

Ten dziadyga ma 87 lat, nikomu źle nie życzę, ale mam nadzieje, że ten dziadyga długo nie pociągnie.

Obrazek użytkownika Głowacki Sławomir

11-11-2017 [00:30] - Głowacki Sławomir | Link:

No i świetnie ,przynajmniej jest jasne who is who.