Kto następny zrzuci mundur i wstąpi do PO?

W Polsce najsłynniejszym kierowcą  wbrew pozorom nie jest Robert Kubica a Marian Janicki , któremu na kółku „siedzi” Mieczysław Wachowski. Ci dwaj panowie zrobili oszałamiającą karierę. I tak z kierowcy, Mietek awansował na zausznika i ministra w kancelarii Bolka, Marian Janicki dochrapał się gwiazdek generalskich służąc w BOR.

Mariana Janickiego awansowało dwóch „ wybitnych” prezydentów RP w 2005 r. na gen. brygady BOR prezydent o przezwisku „ Filipińczyk”, w 2011 r. prezydent o przezwisku „ Bul” za zasługi  związane z katastrofą smoleńską w 2011 r. dostał awans na gen. dywizji.

Teraz ten tak wybitny gen. po okresie wyciszenia, wstąpił w szeregi PO,  PiS musi się bać, gdyż PO mając w swoich szeregach tak „wybitną” postać, stanowi realne zagrożenie polityczne  dla rządzącej partii.
 
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/gen-marian-janicki-wstapil-do-po/l4s3fql
https://wpolityce.pl/polityka/147794-historia-bylego-milicjanta-ktory-zostal-generalem-bor-blyskotliwa-kariere-marian-janicki-zawdziecza-tacie-ale-nie-tylko
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

07-11-2017 [14:49] - xena2012 | Link:

Najlepszym ,,nabytkiem'' dla PO jest Mazguła.Spełnia wszystkie kryteria ,bo to i mundur i głupio gada i równo głupio wygląda.

Obrazek użytkownika Andy51

07-11-2017 [15:03] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się, że Janicki w niczym mu nie ustępuje. I ta urocza diastema.

Obrazek użytkownika paparazzi

07-11-2017 [15:12] - paparazzi | Link:

Ciekawe czy ma pistolet, jak ma to ODEBRAĆ, natychmiast bo zrobi sobie krzywdę. My takich polityków potrzebujemy.

Obrazek użytkownika Andy51

07-11-2017 [16:36] - Andy51 | Link:

Może taką jak ten płk. który strzelił sobie w policzek?