Komu elektorat PO, komu? Na serio.

Nie, nie wykrzykuję jak przekupka na targowisku. PO ma problem o lata świetlne poważniejszy, niż HGW, zwana też bufetową. Bardzo rzadko czytam cokolwiek, ale parę spraw zauważyłem. Zauważyłem np. tajemniczego "Jacka" w aferze Amber Gold. Otóż, jak można się domyślać, Marcin Plichta z żoną "schowali" pieniądze klientów u owego Jacka, a jak wieść niegminna niesie, jest to niejaki Jacek C., ważny minister z PO.

A brak reakcji PO-PSL na działania mafii wyłudzającej VAT, co jest równoznaczne z przyzwoleniem na cały proceder i współudział? Sprawa bufetowej, to mały "pikuś", jeśli spojrzeć tylko na dwa, powyższe tematy. Na elektorat PO szczerzy paszcze wiele bytów, ale dorszowców i szwetru sobie od razu odpuśćmy. SLD nie potrafi. Pozostało radykalne lewactwo, ale mam pomysł, jak tych spacyfikować i wkrótce coś na ten temat skrobnę.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

10-10-2017 [11:00] - Lektor | Link:

Niech pan skrobnie coś na ten, jak ważny temat. Prosimy !
Dlaczego ?  Bo nasza grupa "lekarzy", która podjęła walkę leczenia lemingów z ich letargu i z ich wypranymi mózgowiami dobiega końca. Te jeszcze około 20% zwolenników PO nie nadaje się już do leczenia. To są mutanty, których DNA zmutowało bezpowrotnie. Oni muszą po prostu wymrzeć, lub wyjechać. No, chyba, że ma pan inną ciekawszą metodę ?!
O co chodzi ? Jeśli część ludzi dzisiaj widzi, jak na dłoni,  co wyprawiali ci złodzieje z PO i PSL przez 8 lat, i co dalej wyprawiają ci zdrajcy dzisiaj, a pomimo tego dalej tkwią w ich popieraniu, to to nie są normalni ludzie, a oględnie mówiąc chorzy umysłowo ludzie.
Tak czy owak, nawet po rozpadzie tych partii politycznych, my nie chcemy tych świrów u nas. Ich należy zepchnąć na margines życia publicznego. I nie pokazywać ich (jak często się to dzisiaj robi) w jakichkolwiek  mediach. Po co ?!  Normalne media powinne pokazywać tylko normalnych ludzi, a nie świrów i debili.
Pozdrowienia i czekamy z niecierpliwością na pańskie propozycje !