Dlaczego media w Polsce nie chcą walczyć o polskie dzieci?!

W czwartek, 05 października wybrałem się do Warszawy, by po raz kolejny mówić w mediach o nielegalnie odbieranych dzieciach Polaków na terenie Wielkiej Brytanii. Tym razem sytuacja wyglądała jeszcze ciekawiej, gdyż towarzyszyła mi jedna z matek, którą dotknął ten zbójecki proceder. Wspomniana kobieta ryzykowała wiele, ponieważ Sąd w UK zabronił jej mówić publicznie o tym, co zrobiono z jej rodziną i o krzywdzie wyrządzonej jej samej i zabranej córce. Dla Telewizji Republika i wrealu24.pl były to tematy bardzo interesujące, lecz już dla TVP INFO okazało się, że temat jest zbyt frapujący! Najbardziej oglądany kanał telewizji informacyjnej w naszym kraju (ponoć?), nie zainteresował się dramatem setek polskich rodzin w UK. Nie miało znaczenia, że matka, która chciała opowiadać o tym złu - ryzykowała dużo. Nie miał znaczenia los młodych obywateli RP, których w bestialski sposób odrywa się od rodziców i najbliższej rodziny. W końcu ważniejszy jest kolejny polityk, który pieprzy głupoty i po raz wtóry oszukuje opinię publiczną na wizji. Tak czy siak, media mainstreamu mają w dupie zniewalane polskie dzieci na Wyspach i cierpienia ich rodzin, a liczba poszkodowanych rośnie z roku na rok! http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

09-10-2017 [19:35] - xena2012 | Link:

W TVP Info w programie ,,O co chodzi'' gosciem Magdaleny Ogórek był wiceminister Wójcik.Rozmowa dotyczyła polskich dzieci odbieranych w Niemczech i Anglii.Temat jest tak szeroki ,że warto poświęcić mu dłuższy program z udziałem rodzin polskich poszkodowanych przez urzędy i sądy.

Obrazek użytkownika Lektor

10-10-2017 [10:34] - Lektor | Link:

Dlaczego ?  Bo "polskie" media nie mają na to czasu. Oni walczą z PIS-em. To jest ich cel. Ale już niedługo będą rżeć jak końska dupa do bata !