W Niemczech baner„German death camps” dozwolony,w Polsce nie

Polscy sędziowie chcą być bardziej papiescy niż sam papież. Sędzia  z tyskiego sądu skazał kibica za baner „German death camps”. W ten sposób tyski sędzia dołączył do innego sędziego z nadzwyczajnej kasty o nazwisku Łączewski, który skazał Mariusza Kamińskiego za łapanie przestępców na bagatela 3 lata bezwzględnej odsiadki.

Sędzia miał rację, nie można przypominać Niemcom ich odpowiedzialności za zbrodnie w czasie wojny, żeby nie psuć im humoru.

Inny „ wybitny” sędzia z Warszawy niestety nazwiska nie znam, skazał byłego księdza Międlara za wpis „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?” na pół roku. Mowa o posłance Szlezwig Holstein z .N.

Te dwa przykłady świadczą o tym , że nadzwyczajną kastę trzeba pogonić(wszyscy won) albo, żeby w jakiś sposób sędziowie odpowiadali za swoje bzdurne wyroki.

Zarówno społeczeństwo w swojej większości domaga się zmian , ale zmian głębokich i radykalnych, w tym personalnych, bo żadne pudrowanie nie poprawi sytuacji.
 
 
https://wpolityce.pl/polityka/359724-nasz-news-sad-w-tychach-skazal-za-baner-german-death-camps-w-niemczech-flaga-nie-wywolala-zadnych-reakcji
https://wpolityce.pl/kryminal/359764-byly-ksiadz-jacek-miedlar-skazany-za-zniewazenie-joanny-scheuring-wielgus-ma-pracowac-spolecznie-przez-6-miesiecy
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

28-09-2017 [10:51] - michnikuremek | Link:

Reforma sądownictwa - tylko według projektu Wojciecha Cejrowskiego: WSZYSCY WON!

Obrazek użytkownika Andy51

28-09-2017 [12:20] - Andy51 | Link:

Zgoda.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-09-2017 [13:25] - Imć Waszeć | Link:

Ja poprawię trochę to hasełko: "Albo przestępcy w togach won, albo PIS won!" Obecna polityka prowadzona przez rząd ma jedynie na celu danie czasu ubekom na oblepienie się wszystkich co niezadowolone. To jest polityka parcia do konfrontacji ulicznych. Tylko nagła i zdecydowana chirurgia jest w stanie skrócić cierpienie narodu, przy upuszczaniu gazów z zatęchłych pęcherzy. Lekarz wyrywający ząb dziecku też się nie pie..rzy trzy godziny, tylko odwraca uwagę i robi to na raz.

Obrazek użytkownika Andy51

28-09-2017 [14:54] - Andy51 | Link:

Chyba przesadzasz z tymi teoriami.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-09-2017 [21:38] - Imć Waszeć | Link:

Jak zwykle zmuszony jestem interweniować w sprawie praw autorskich. Ganianie z płytą chodnikową po ulicy, bo władza liczy się tylko z silnymi i wkurzonymi, np. w sprawie ochrony polskich kopalń przed sprzedaniem ich Niemcom przez Tchórzewskiego, czy cichego wpuszczania rzesz islamistów albo Ukraińców, to wcale nie jest mój pomysł:

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

28-09-2017 [15:39] - rolnik z mazur | Link:

Koniec z bólem albo ból bez końca. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Andy51

28-09-2017 [16:49] - Andy51 | Link:

Dziękuję za pozdrowienia, jak będzie z bólem zobaczymy.