Przemysł z azylantami

Przemysł z nachodźcami - interes sze kręczy.

Jakie to szatańskie siły zamieszały w arabskim kotle ?

Kto to spowodował, że islamscy „ bezbronni cywile „ rzucili się niemalże wpław przez morze, by dotrzeć do bogatej i sytej europy, by ją zapłodnić i ubogacić nie tylko kulturowo.

Kogo ubogacic to ubogacić ale najpierw ktoś musi zainwestowąć i na tym zarobić.

Bowiem każdy wie, że najpierw trzeba włożyć, by móżna było wyjąć.

Jest przemysł samochodowy, maszynowy, wydobywczy, przemysł holocaustu i wiele innych.

Ostatnio powstała nowa i bodajże najbardziej obiecująca jeśli chodzi o zwrot z zainwestowanego kapitału gałaź przemysłu – przemysł azylancki.

Jak donosi „ Deutschland Kurier „ z 2.08.2017 r w artykule „ Miliardengeschaeft Asylindustrie „ ( Miliardowy interes w przemyśle azylanckim ).

Koszty przyjęcia, ulokowania i zapewnienia innych niezbędnych do życia środków ma kosztować państwo niemieckie ( centrala i kraje związkowe ) w ciagu następnych dwóch lat 62,2 miliardy euro.

Takie są plany.

Koszty są i będą z pewnością większe, gdyż nie uwzgledniają wydatków ponoszonych przez gminy. Część ich kosztów nie jest refinansowana z kas krajów związkowych.

Kto na tym zarabia ?

Nietrudno się domyśleć skoro nawet olbrzymie morskie, transportowe pontony produkują firmy urzędników z Brukseli.

W zamian za efekty ubogacania państwa stosujące politykę „ herzlich willkomen „ otrzymują w zamian dobrze wykształconą kadrę młodych osiłków posiadających tak niezbędne obecnie umiejętności jak : konstrukcja bomb i innych ładunków wybuchowcy, doświadczenie w walkach ulicznych, umiejętność posługiwania się bronią palną różnych marek i kalibrów, dużą odwagę i „ chęć do rozrywania się na mieście „.

Te cenne umiejętności dawno bowiem zanikły w sytych społeczeństwach zachodu, gdzie ministarami wojny są panienki na wysokich obcasach.

A jak już każą komuś z żołnierzy  ( autentyczne ) trenować marsze w terenie to zaraz  mdleją i skarżą się po sądach za nieludzkie traktowanie.

No i tak chwalona pruska dyscyplina poszła w diabły.

Nie pozostaje nic innego jak powierzyć obowiązki obrony kobiet i dzeci islamskim bezbronnym cywilom.

Nawet szkolić ich nie trzeba.

Austriacy zlecili obsługę azylantów prywatnej firmie ORS  A.G. z siedzibą w Szwajcarii, której włascicielem jest Equistone Partners Europe ( EPE ), która z kolei należy min do Barclays Bank.

A Barclays to kto ?

No oczywiśćie własność  rodziny  hrabiów Rothschildów ( de domo Bauer kiedyś z jidisches Viertel we Frankfurcie nad Menem ).

I tak to sze geszeft kręczy.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tarantoga

27-09-2017 [09:17] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ino te  plemie  Rothschildów  nie doczytało co Prorok napisał w Koranie?
Przeciez une te "chrabiowie" kupione za kilka dolarów...pierwsze pójdą pójda pod miecz!!
Salam  

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [09:44] - rolnik z mazur | Link:

 Ale zanim pójdą pod miecz to jeszcze sporo namieszają gojom. Alejkum salam ro z m.

Obrazek użytkownika anakonda

27-09-2017 [09:33] - anakonda | Link:

Witam Rolnika !
Przemysl holocaus sie skonczyl bo juz praktycznie wymarly ofiary niemieckiego barbazynstwa wiec nic dziwnego, ze przedsiebiorcy oswieceni swiatlem Menory
wymyslili Asylindustrie.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [10:08] - rolnik z mazur | Link:

Witam anakondę !

Otóż to. Nie do końca się chyba skończył, skoro znaleziono winowajcę zastępczego holocaustu czyli " nasz nieszczęśliwy " kraj i diabli wiedza, czy tych odszkodowań w końcu nie wydębią w tej czy w innej postaci. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-09-2017 [10:23] - Czesław2 | Link:

To chyba już się stało. Przecież połowa przemysłu i handlu już pracuje dla krasnoludków.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-09-2017 [10:00] - Czesław2 | Link:

To, że nici w temacie demolowania świata biegną do drukarzy kasy, chyba jest oczywiste od jakiegoś czasu. Trochę tylko po wojnie zapomniano o tym. W sumie unia z naczelnym drukarzem jest tylko skromną, tolerowaną filią.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [10:11] - rolnik z mazur | Link:

Oczywiste to jest ale chyba jednak większość oświeconego społeczeństwa żyje w ciemnościach niewiedzy. A co do unii to jednak nie taka mała filia skoro robi niemalże 30 % światowego PKB czyli ca 20 bilionów baksów - łakomy kąsek jednak. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-09-2017 [10:19] - Czesław2 | Link:

Tylko ,że tę filię najwyraźniej chce ktoś przejąć, a przynajmniej jej biznes. Natomiast, co do tego, że większość społeczeństw nic o tym nie wie, to chyba normalne. Przecież wiodące media też należą do drukarzy kasy, poza tym oni dobrze wiedzą, iż 90% ludzi żyje najbliższym sklepem z golonką i piwem.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [11:31] - rolnik z mazur | Link:

Pełna zgoda. Nie zaPOminajmy o ciepłej wodzie w kranie. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-09-2017 [12:44] - Ula Ujejska | Link:

Nie wiem czy Autor zauważył jaką rolę w tym azylanckim interesie chciano przypisać Polsce? Mój Smok zdefiniował to na swój charakterystyczny sposób: Polska ma pełnić rolę esesmańskiej wieżyczki w  europejskim obozie pracy.
Na szczęście, mamy mądry rząd i mądre społeczeństwo.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [12:55] - rolnik z mazur | Link:

Dlaczego chciano ? Nie słyszałem, żeby milusińscy  zza Odry zrezygnowali z tych planów. Oni nie machną ręką, jak my na reparacje wojenne  - co najwyżej zmienią metody. " Na szczęście, mamy mądry rząd i mądre społeczeństwo. " No, no - choś jedna optymistka. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-09-2017 [13:05] - Ula Ujejska | Link:

Oczywiście że nie zrezygnują - ale w tej wojnie nie jesteśmy już sami. Nawet Niemcy mają już swych gniewnych i to w Bundestagu, a w Europie za naszym zdaniem w tym temacie, opowiada się coraz więcej ludzi. To kwestia czasu kiedy lewactwo zacznie przegrywać przy urnie.
Jestem optymistką, choć widzę że jeszcze nie wszystko trybi i nie wszystko jest robione jak trzeba. Tu także jest to kwestia czasu, czyli wymiany pokoleniowej w politycznych elitach.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [13:21] - rolnik z mazur | Link:

Jeśli ma koleżanka na myśli AfD to już zaczynają się próby jej rozbicia. Frauke Petry - nie dość że ładna to jeszcze inteligentna współprzewodnicząca  AfD, a prywatnie matka piątce dzieci już została odstawiona na boczny tor. Trwa dyskusja jak zmarginalizować i mobbingować AfD w Bundestagu. Już tam lewackie szatany mieszają w kotle. Wymiana pokoleniowa to  konieczność. Tylko skąd tych mądrych polityków propolskich brać ? Wykształconych na katedrach " gotowania na gazie " nie brakuje tylko mądrych jakoś mało. Co poza optymizmen pozostaje ? Nadzieja umiera ostatnia. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-09-2017 [13:35] - Ula Ujejska | Link:

Tak, miałam na myśli AfD, wiem że to niebezpieczne pisać inaczej o AfD  niż wiodące media, ale ... działają dzisiaj na naszą korzyść - i poprzestanę na tym. A skąd brać młodych propolskich polityków? Piszę od lat jak się to robi: praca u podstaw... itd. W paru notkach na NB poruszam ten temat. Nie wycieraczka prezesa, a sukces powinien być przepustką do kariery - to tak w skrócie :) .... a Beata Szydło czy Lucjusz Nadbereżny to najlepsze przykłady.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [13:50] - rolnik z mazur | Link:

Problem leży w systemie władzy a tego żadna ewolucja i czas nie zmieni. Kamień węgielny tej krzywej budowli wmurowano przy kantciastym stole i dalej dzielnie się ten krzywy objekt stawia. Podrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-09-2017 [14:04] - Ula Ujejska | Link:

Najpierw musimy wychować kolejne polskie pokolenie dla Polski a nie dla łunijnych czy opozycyjnych wariacji, wtedy kopnięcie tej krzywej budowli odbędzie się w sposób naturalny. Osobiście już dzisiaj podpowiadam młodym w jakiej rzeczywistości unijnej i nie tylko, nie chcę być. Kropla drąży skałę, a młodzi przede wszystkim chcą radykalnych zmian - dlatego jestem optymistką. Nie pytam młodych skąd przychodzą, pytam co chcą zrobić dla dobra Polski. Jeśli jest im gdzieś źle, to zawsze mówię tak: Nie biadolić tylko brać sprawy w swoje ręce.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [14:08] - rolnik z mazur | Link:

I to mi się podoba.Tak trzymać.Walnie to szybciej niż się komuś wydaje i trzeba być na to przygotowanym. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

27-09-2017 [17:50] - StachMaWielkieOczy | Link:

AfD w bezokoliczniku...
W Programie powyborczym niemieckiej TV "Berliner Runde"  wyemitowanym dokladnie pare minut po ogloszeniu wstepnych wynikow  probowano zagonic w slepa uliczke przedstawiciela AfD Jorga Meuthen pytaniem czy nalezy karac kraje takie jak Polska i Wegry za odmowe przyjmowania "Uchodzcow"    ( minuta 51:45)  
https://www.zdf.de/nachrichten/heute-sendungen/videos/berliner-runde-zur-bundestagswahl-100.html
Jako -jedyny-  przedstawiciel wybranej do Bundestagu parti AfD Meuthen odpowiedzial ze :
-zdecydowanie NIE- ( kategorycznie Nie) 

Kiedy pare lat temu podjeto probe zdelegalizowania jakiejs tzw " prawicowo populistycznej " parti ...okazalo sie ze 
polowa glownych dzialaczy tej parti to nieoficjalni wspolpracownicy roznych " wywiadow" niemieckich urzedow ochrony panstwa policji itp itd....

Osobiscie jestem pewien ze podobnie AfD jest przesiaknieta agentami spiochami donoszacymi urzedowi ochrony panstwa.
Dzieki temu jest bardzo latwo w sposob kontrlowany dyskredytowac ta partie wysypem niekontrolowanych wypowiedzi niektorych czlonkow tej parti. Mnie osobiscie dziwil fakt ze dokladnie przed wyborami co niektorzy czlonkowie tej parti protestu przeciw nieodpowiedzialnej polityce imigracyjnej koalicji CDU-SPD  ... parti opowiadajacej sie w zalozeniach za EU panstw narodowych 
a nie EU superpanstwa kierowanego przez paru idiotow z Brukseli ...   Nagle na wiecach przedwyborczych zaczeli wychwalac Wehrmacht ...albo wyglaszali jakies nieprawopodobne neonazistowskie parole nijak nie pasujace do dotychczasowych dogmatow tej parti. Calkiem jak by celowo tuz przed wyborami chcieli ustawic ta partie po brunatnej stronie niemieckiej sceny politycznej.
Z tego tez powodu zrezygnowala Frauke Petry ktora chce zalozyc Partie oczyszczona z takich "brunatnych" spiochow 

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [18:53] - rolnik z mazur | Link:

Fakt. Widziałem jak ze skwaszoną miną opuściła konferencję. Jej mąż szef AfD.w NRW zresztą też. Chyba się zorientowała co w trawie piszczy. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

27-09-2017 [15:27] - zbieracz śmieci | Link:

Film dokumentalny o pobycie migrantów w małym miasteczku na Sycylii gdzie jest ich obóz-rolnicy biora ich do pracy na roli a za cały dzięń pracy góra to pięć ojro jakie dostają do ręki.
Siedemset osób z tego miasteczka korzysta bezpo,średnio z ich obecności drąc kasę z pomocy Unii w tym cała bliska i dalsza rodzina burmistrza .Dla nich migranci to manna z nieba a nie uciążliwość.
Migranci są grozni z wielu powodów ale jest jedna rzecz o której się nie mówi to narkotyki które sa przez nich wwożone bez żadnego ryzyka wpadki ponieważ a .tylko do 20 % jest rejsetrowanych gdy znajda sie na lądzie co nie znaczy ,że przeszukani  bez rewizji osobistej a reszta szła ,szła przez kilka krajów dalej nie rewidowana,mogli miec narkotyki a dla mnie to oczywiste a mogli i broń to też oczywista oczywistość.Szefów karteli narokotykowych czy mafii włoskiej nie mam za idiotów gdyby z takiego kanału przerzutu narkotyków nie skorzystali ,prawie zero wpadki i utraty towaru.Co może miec przy sobie chłop z Afganistanu czy Pakistanu poza kilkoma dolcami na tak długa i kosztowna podróz jak nie here w poczatkowej postaci która sam na swoim poletku wyprodukował ...!?
Do brzegu Hiszpanii przybija ponton z Maroka i 140 byczków znika przez nikogo nie niepokojeni -daje sobie głowę uciąć ,że towar mieli z sobą 
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [16:44] - rolnik z mazur | Link:

Co do tego to chyba nikt nie ma złudzeń, że to świetny kanał transportowy dragów. Pozdrawiam ro z m

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

27-09-2017 [17:36] - zbieracz śmieci | Link:

Nie wiem ci kto ma ale tego tematu nikt nie porusza publicznie nawet tutaj.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-09-2017 [18:44] - Imć Waszeć | Link:

Sklepowicz podał lepszy przykład ze wschodniej Polski. Syn leśniczego pracuje w Polsce na rampie kolejowej, wrzucając na wagony metry drewna za 2 zeta na godzinę. Z tego wynika, że jakby się mocniej opalił i przypłynął w turbanie na Sycylię, to miałby lepszą pensję za jakąś śmieszną pracę. POlska wcale jeszcze tak bardzo nie różni się od mafijnej Sycylii. Najlepsze było wyjaśnienie tego chłopaka, dlaczego w ogóle w POlsce robi jak niewolnik. Otóż powiedział, że owoc, kartofel, czy kura, to się na podwórku znajdzie i idzie przeżyć, ale za prąd to musi płacić kasą, a ta na drzewach nie rośnie. Tak właśnie wygląda niewolnictwo w POlsce - obstalowane na bełkoty Balcerowicza o pieniądzu i liberałów o płacach minimalnych.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [19:52] - rolnik z mazur | Link:

Balcerowicz to ma takie pojęcie o ekonomii jak ja o zwyczajach albańskich chłopów. A temu młodemu człowiekowi cześć i chwała. Od czegoś trzeba zacząć. Lepiej już tak zap..... niż iść do mopsu. .Niestety szybko to się nie zmieni, biorąc pod uwagę system zniewalający wszelką inicjatywę i potencjał . Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [19:56] - rolnik z mazur | Link:

Balcerowicz to ma takie pojęcie o ekonomii jak ja o zwyczajach albańskich chłopów. A temu młodemu człowiekowi cześć i chwała. Od czegoś trzeba zacząć. Lepiej już tak zap..... niż iść do mopsu. .Niestety szybko to się nie zmieni, biorąc pod uwagę system zniewalający wszelką inicjatywę i potencjał . Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

27-09-2017 [18:08] - StachMaWielkieOczy | Link:

Dziesiatki tysiecy tzw "uchodzcow" nie mozna zweryfikowac ani tym bardziej odeslac spowrotem ...
bo nie sa w stanie przypomniec sobie z jakiego kraju "uciekli".
Dzieki temu prostemu trikowi prawo jest bezsilne bo oficjalnie nie wiadomo do jakiego kraju mozna ich odeslac. 
- Jednak skoro kazdy azylant posluguje sie smartfonem utrzymuje kontakt z rodzina w kraju ...
to chyba odpowiednie sluzby powinny byc w stanie ustalic do jakiego kraju wydzwania delikfent cierpiacy na zanik pamieci skad pochodzi?

Ps: Calkiem niechcacy dowiedzialem sie ostatnio w rozmowie ze zajama pracujaca w niemieckim przedszkolu w tzw duzym miesicie ze  w niemieckich przedszkolach gotuje sie oficjalnie obiady ( i wszelkie posilki) zgodne z "Halal"
"Halal "... tak to w oryginale powiadziala niemiecka przedszkolanka ... 
Jest to arabska odmiana przyrzadzania potraw " koszernych" w/g religi islamu.
Znaczy to nie mniej nie wiecej ze w niemieckich przedszkolach ( a pewnie i szkolnych stolowkach) nie podaje sie wieprzowiny 
i bardzo pieczolowice sprawdzany jest dobor przypraw i przystawek .
W tym konkretnym przedszkolu po wielu klutniach z arabskimi rodzicami zrezygnowano z niemieckich dostawcow miesa ...
Oficjalnym i jedynym dostawca miesa do tego miejskiego przedszkola w "wojewodzkim "niemieckim miescie  jest turecki rzeznik..

Halal  

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [18:50] - rolnik z mazur | Link:

I tak powoli,powoli ...w sposób demokratyczny islam zdominuje tych debili. Halal trafia pod strzechy. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-09-2017 [20:52] - Czesław2 | Link:

Jest tylko jeden problem. My z tymi debilami graniczymy. To Niemcy.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-09-2017 [21:46] - rolnik z mazur | Link:

Damy radę. Będzie powód by Polacy się w końcu obudzili. Pozdrawiam ro z.m.