Theatrum mundi HGW, US, uszczuplił HGW o 12 tys. zł.

Przyszła kryska na Matyska pardon na HGW. HGW, której wydaje się że jest ponad prawem, spotkała zasłużona kara. Pani profesor (pożal się Boże prawa), może się ocknie  chociaż na pewno nie uderzy po kieszeni.

Dla normalnego śmiertelnika kwota 12 tys. zł , to bardzo duża kwota pieniędzy, dla HGW to zaledwie miesięczna pensja. Zresztą HGW ma z czego dokładać, kamienica z ul. Noakowskiego, którą rodzina Walzów, przejęła w dziwny sposób i gdy poczuła „smród” wokół tej kamienicy, natychmiast sprzedała za kilkanaście milionów  złotych.

Spektakl , który odgrywa  HGW wygląda na kiczowatą sztukę a poszkodowanymi są lokatorzy przejętych w bandycki sposób mieszkań.

Mafia bo tylko tak można nazwać konglomerat urzędników samorządowych z HGW na czele, sądami, prokuraturami, mieli w d…e mieszkańców , ich problemy , tragedie, liczyła się tylko kasa. Czy z tego procederu HGW miała jakieś profity trudno stwierdzić, ale również trudno uwierzyć , żeby HGW robiła to altruistycznie.

Theatrum  HGW trwa, HGW podskakuje na trampolinie, pali głupa, ale wydaje mi się, że pętla wokół niej się zaciska i tylko patrzeć kiedy zostanie wyrzucona z sanek na pożarcie wilków.
 
https://wpolityce.pl/polityka/358779-hanna-gronkiewicz-waltz-w-szoku-po-decyzji-urzedu-skarbowego-to-dzialanie-polityczne-jestem-zaskoczona-nie-powinno-byc-tego-zajecia
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

21-09-2017 [14:09] - michnikuremek | Link:

 Kuhwa niedobrze! Tak fajnie żahło przez 8 lat. Nie dość, że będziemy gahować, to jeszcze łapówki będziemy zwhacać. Ludzie! Hatujcie phezydent Wahszawy! Kuhwa gdzie jest KOD? Gdzie jakieś mahsze? No hóbcie coś wahszawiacy!!!! To jest skandal, żeby w demokhatycznej Polsce nie można było sobie spokojnie ukhaść stahej kamienicy do spółki z kolegami mecenasami!!!
 

Obrazek użytkownika Andy51

21-09-2017 [14:31] - Andy51 | Link:

Oj niedobrze, niedobrze.

Obrazek użytkownika ruisdael

21-09-2017 [14:21] - ruisdael | Link:

 "ale wydaje mi się, że pętla wokół niej się zaciska"- a mi się wydaje, że słusznie Pan napisał, że się Panu tylko wydaje.

Obrazek użytkownika Andy51

21-09-2017 [14:31] - Andy51 | Link:

Pożyjemy zobaczymy.

Obrazek użytkownika michnikuremek

21-09-2017 [14:35] - michnikuremek | Link:

Pętla powinna się zacisnąć w pierwszej kolejności wokół mocodawców HGW czyli takich panów, którzy kiedyś nosili zielone mundury LWP (to była  taka polskojęzyczna filia Armii Czerwonej).
Jeśli kogoś interesują szczegóły - odsyłam do wykładów Wojciecha Sumlińskiego.

Obrazek użytkownika Andy51

21-09-2017 [15:21] - Andy51 | Link:

Przy okazji też.

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-09-2017 [14:38] - Marek1taki | Link:

Czy ja dobrze pamiętam, że była prezesem NBP? Tam to mogło się dziać. Nie zachowały się żadne taśmy, to się nie dowiemy jak drzewiej bywało. Po tylu latach i po Belce to chyba wszytko paperless zostało.

Obrazek użytkownika Andy51

21-09-2017 [15:22] - Andy51 | Link:

Hanka nieźle kuglowała, jak była prezesem NBP.

Obrazek użytkownika Tarantoga

21-09-2017 [15:31] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Arogancja tej kobiety...jest powalająca...czy myślisz,że ona by sobie pozwalała na te wszystkie odzywki i kroki...gdyby "krysza" tej mafii jej nie kryła?

Obrazek użytkownika Andy51

21-09-2017 [16:05] - Andy51 | Link:

Ale czasami i mafia poświęca swojego członka dla dobra mafii.

Obrazek użytkownika xena2012

21-09-2017 [16:55] - xena2012 | Link:

E tam ,o głupie 12000zł taki rejwach. Choc z drugiej strony Bufetowa wzbraniała sie przed zapłaceniem 5 zł na bilet.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-09-2017 [19:45] - Imć Waszeć | Link:

Jak Polacy widzą Polskę: https://www.youtube.com/watch?...
To bardziej odnośnie poprzedniej dyskusji. Co prawda tym razem nie o bogatych islamistach, którzy przyjeżdżają tu wydawać socjal z Niemiec, czyli jakieś dwie polskie pensje, ale o Ukraińcach.

Obrazek użytkownika Lektor

24-09-2017 [12:18] - Lektor | Link:

Taki „teatr” bądzie trwał do czasu aż Komisja Weryfikacyjna nie zajmie się kamienicą przy Noakowskiego, którą bezprawnie przejął mąż tej całej gronkowiec, który wabi się Waltz. Przypuszczam, że po weryfikacji tej reprywatyzacji, akta zostaną przekazane prokuraturze, a ta dokończy procedurę tego złodziejstwa. Proszę się nie denerwować, bo sprawa tej reprawatyzacji jest odkładana celowo, a ujrzy światło dzienne dopiero po reformie sądownictwa, a szczególnie wymiany Prezes Gensdorf z SN, bo tak daleko sprawy sądowe mogą dojść w tym przypadku (niezaponinajmy, że ta cała HGW to też profesor prawa).  Każdy dzisiejszy sąd umożyłby to  postępowanie lub uniewinnłby złodziei.