Tzw. Antifa to spadkobiercy „ czarnych koszul”.

 
Antifa wyrasta na zbrojne ramię lewackich organizacji. To taka bojówka jak  czarne koszule za czasów Mussoliniego czy SA  za czasów Hitlera.  Czarne stroje, atakowanie wszystkich, którzy maja inne poglądy niż Antifa  idealnie wpisuje się w działanie swoich faszystowskich protoplastów z  lat 1923-1944. Stosując przemoc  w stylu faszystowskim dla niepoznak nazwali się antyfaszystami czyli  „Antifą”,

To tak jak z konstytucją  za czasów ZSRR która ponoć była najbardziej demokratyczna, ale z demokracją nie miała nic wspólnego.

Jakieś totalne lewackie zaślepienie powoduje to, że bojówki Antify   potrafią na cokole Króla  Jana III Sobieskiego napisać sprayem, że  Jan III Sobieski to faszysta .

Przychylam się stwierdzenia  FBI , że Antifa to organizacja terrorystyczna i powinna się  znaleźć w jednym szeregu  z takimi organizacjami  jak arabskie i muzułmańskie organizacje terrorystyczne.

Polskie lewactwo także poprosiło swoje ramie zbrojne do rozbijania  marszu  Niepodległości z 11 listopada. Co może się sprowadzić do stwierdzenia, że Antifa to taka lewacka światowa Międzynarodówka, której jest ojcem chrzestnym  tej organizacji.  
https://wprawo.pl/2017/09/05/fbi-uznalo-antife-za-organizacje-terrorystyczna/
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

13-09-2017 [19:42] - xena2012 | Link:

Może należy dodać kto zaprosił Antifę do Warszawy na rozróby w Świeto Niepodległości,gościł i namawiał do atakowania.

Obrazek użytkownika Andy51

14-09-2017 [08:10] - Andy51 | Link:

Tak to ważne,   zrobili to lewacy, ulubieńcy TVN z " Krytyki Politycznej".