Od ponad dwóch lat walczę o odzyskanie córki z rąk SS!

Jeśli napiszę, jak się nazywa nasz dzisiejszy rozmówca, to pójdę do więzienia! Żartuję? Nie! To jest Wielka Brytania w roku 2017! Jako dziennikarz nie mogę podać żadnego szczegółu, nazwiska, by móc przekazać opini publicznej, jak brytyjski wymiar sprawiedliwości „zabawia” się z rodzicami, którym bezprawnie odbiera dzieci! Nie będę pisał, że sędzia mi groził na sali sądowej. To nie ma znaczenia. Znaczenie mają mali Polacy, którym odbiera się dom i na siłę chce wpasować do nowej rzeczywistości. Już niedługo nasz rozmówca po raz kolejny stawi czoła bezduszności brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości. Posłuchajcie tego apelu, który pokazuje, że odbiera się Polakom dzieci w UK i łamie najważniejsze prawa, które powinny przysługiwać każdemu człowiekowi! Boże, chroń odbierane polskie dzieci w UK! Zapraszam do słuchania i udostępniania http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

10-09-2017 [13:53] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Śmieszne. Jakos miliony polskich uchodzcow mieszkających w UK nie chcą wracac z tego bezdusznego, upiornego kraju. No ale jakby wyjechali to dziennikarze nie mieliby sensacyjnych tematow do roztrzasania.