Imigranci: trzy kłamstwa

Cyniczne kłamstwa o imigrantach (głównie islamskich) mają osłabić determinację państwa polskiego i obywateli Rzeczpospolitej w kwestii nieprzyjmowania nieproszonych gości spoza Europy. Jakie to kłamstwa? Po pierwsze: „ratujcie sieroty z Aleppo czy matki z dziećmi z innych miast Syrii!” Bzdura. Ci, których karzą nam przyjąć już od paru lat mieszkają w obozach we Włoszech i Grecji i ich życiu (i zdrowiu) nic nie zagraża. Są to skądinąd w znaczącej większości młodzi mężczyźni – wyznawcy Mahometa. Po drugie: „przyjęliśmy 100 tysięcy Czeczenów-muzułmanów pod koniec lat 1990. Oni wyjechali, poza jednym tysiącem – tak będzie i tym razem”. Fałsz! Tamci mogli opuścić Polskę. Ci, których wmusza nam Bruksela nie będą mogli. Jeśli uciekną na przykład do RFN, to służby niemieckie na koszt polskiego podatnika będą deportować ich z powrotem do Polski. Po trzecie: „przyjmijmy choćby tysiąc, to się od nas UE odczepi”. Znów kłamstwo! Nie ma żadnej takiej gwarancji. Przyjmując choćby parę tysięcy, będziemy musieli zapewnić łączenie rodzin i spodziewać się, co normalne w islamie, dużej rozrodczości.

Nie dajmy się zwieść tym, i innym, kłamstwom.

*komentarz ukazał się w „Gazecie Polskiej Codziennie” (09.09.2017)

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

10-09-2017 [10:38] - michnikuremek | Link:

Jestem za przyjęciem do Polski tych 4 imigrantów z Rimini i umieszczenie ich w ośrodkach typu Sztum, Wronki lub Rawicz. W celach ogólnych oczywiście.....