Ktoś musi pracować na ciapatych.Włosi podwyższają wiek emer

 Ktoś musi pracować na ciapatych. Włosi podwyższają wiek emerytalny

Oprócz gwałtów, kradzieży, pospolitej przestępczości, ktoś przecież musi pracować na ciapatych. We Włoszech, prócz prawie 100% deficytu budżetowe rząd włoski chce jeszcze bardziej uszczęśliwić włoskie społeczeństwo.

Całe tabuny czarnych emigrantów czeka na przerzut do Włoch, a tzw. organizacje pozarządowe, kasując kasę od przemytników, niczym tramwaje odbierały emigrantów kilka mil od brzegów Libii i dowoziły ich do Włoch.

W końcu ktoś tak głupi jak władze włoskie przejrzały na oczy i statki organizacji pozarządowych jeżeli nie zgodziły się na to, żeby na statku przebywał włoski policjant , nie mają prawa wpływać do włoskich portów.
I nagle jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej nielegalna emigracja zmniejszyła się o 80%. Ale mleko się rozlało, we Włoszech przebywa około 300 tys. niewykształconych  czarnych emigrantów.

Oni nie przyjechali po to żeby pracować a ktoś musi im dać wyżywienie i kwaterunek.  To przecież kosztuje, ktoś musi pracować na ich utrzymanie stąd socjalistyczny rząd podwyższa wiek emerytalny dla kobiet.
 
 
http://biznes.interia.pl/news/wlosi-wprowadza-najwyzszy-wiek-emerytalny-w-europie,2535967,1191
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

08-09-2017 [12:02] - michnikuremek | Link:

Ktoś musi pracować, by nie pracować mógł ktoś.....

Obrazek użytkownika xena2012

08-09-2017 [12:27] - xena2012 | Link:

Praca nie hańbi,tylko dlaczego stary Włoch czy inny stary Europejczyk ma pracowac na młodego,zdrowego imigranta?

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2017 [12:28] - Andy51 | Link:

Tak nakazuje poprawność polityczne.

Obrazek użytkownika michnikuremek

08-09-2017 [12:29] - michnikuremek | Link:

Na ubogacenie trzeba sobie zapracować. Nie ma świecie nic za darmo.... :D

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2017 [14:08] - Andy51 | Link:

Do ubogacenia bardzo dążyła posłanka PO nijaka Mucha.

Obrazek użytkownika Jan1797

10-09-2017 [10:46] - Jan1797 | Link:

Szanowny Andy. 
 U nas wprowadzono podwyższony wiek emerytalny ze świadomością że pracownicy
fizyczni średnio statystycznie nie pożyją na emeryturze a kobiety vide;
 http://www.nto.pl/magazyn/repo... 
Wniosek, nachodżcy mają stanowić elektorat n.po podobnie jak "nasi" renciści aa i an
oraz utrwalacze prl'u.
Czy wydłużenie wieku emerytalnego, miało skutkować wzrostem bezrobocia ("każdy
pracodawca woli młodego pracownika, którego w kryzysie może zwolnić") jest zasadne
a opinia o przeniesieniu własności tej grupy w  wyniku zubożenia jest słuszna?
Czy istnieje opinia agend bezpieczeństwa państwa w temacie czym mogło to skutkować
po 1 maja 2016?
PS.
A propos Muchy, suma nachodźców do relokacji w 2015 roku to 120 tys. vide;
Https://WWW.wprost.PL/521424/Jest-decyzja-UE-ws-podzialu-120-tys-uchodzcow.
Kopacz wynegocjowała wg propagandy 5 tys. co z resztą?
Z prostego rachunku liczby krajów do relokacji na Polskę wypada około 15 tys. !?
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Swisspola

08-09-2017 [15:49] - Swisspola | Link:

Odpowiedź jest prosta, bo jest głupi. Nie walczy o swoje wartości, korzenie, tradycje. Bo ze strachu utraty tego, co osiągnął, przyspiesza katastrofę. Dlatego, że jest głupi, jak głupi był carski chłop dający posłuch żydowskim, komunistycznym podżegaczom. Właśnie dlatego! Okazuje się, że sam postęp i rozwój cywilizacyjny i techniczny to nie wszystko. Jeszcze należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to dane raz na zawsze i konieczna jest gotowość obrony tych wartości, postępu i własnej cywilizacji. Czyli nie jest tak, jak twierdzi lewactwo, że życie jest najważniejsze! Czerwoni tak twierdzą, domagając się jednocześnie aborcji, eutanazji itp. Ich celem jest wyrobienie strachu przed śmiercią, czyli wyzbycie się odruchu samoobronnego. Faktycznie, życie jest najważniejsze, ale życie godne, wolne w myśl wartości zasad i tradycji. Takie życie natychmiast broniłoby rodziny, państw narodowych, wolności, godności, wartości i zasad. Z takim życiem czerwona zaraza by sobie nie poradziła tak łatwo! Należy nie ufać lewakom. Przypomnę tylko hasło idiotek emancypantek, które domagają się godności, a jednocześnie są za przyjmowaniem emigrantów, którzy depczą tę godność i gwałcą kobiety na potęgę! A może właśnie oto im chodzi i tak właśnie wygląda godność u emancypantek?

Obrazek użytkownika xena2012

08-09-2017 [17:32] - xena2012 | Link:

Tylko kto o tę godnośc kobiety będzie walczył jesli już teraz wyglada to skromniutko? Kobietom europejskim zgwałconym radzi się milczeć,inaczej ubierać,nosić jakieś bransoletki majace dawać do zrozumienia że nie napadnieta nie udziela zgody na gwałt.W Polsce pokutuje pogląd,że przecież i u nas też gwałcą.O polskich obrończyniach kobiet nie da sie mówić bez śmiechu.Tyle że one nienawidzą kobiet. Wczoraj przyczytałam notkę o działaniach pani Kim z Newsweeka uderzajacych w niewybredny a nawet chamski sposób w panią Beatę Szydlo.Panią Kim denerwuje nawet to,że pani premier jako kobieta pracuje i osiaga sukcesy a taka maksyma przecież jest wypisane na ich sztandarach.

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2017 [18:18] - Andy51 | Link:

Na panią Kim spuśćmy zasłonę milczenia. Oczywiście w Polsce też zdarzają się gwałty, gwałciciele dostają małe wyroki, ale to nie wina polityków tylko sędziów, których tak broni totalna opozycja.

Obrazek użytkownika michnikuremek

08-09-2017 [18:55] - michnikuremek | Link:

Szczególnie podoba mi się jeden "argument" feministek: "Polacy też gwałcą kobiety!". Czyli wg tych idiotek - mamy własnych gwałcicieli, więc sprowadźmy sobie dodatkowych z Afryki i wtedy będzie OK.
Pusty śmiech z pustych głów.

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2017 [20:15] - Andy51 | Link:

Można rozumieć to ,  polscy gwałciciele mieli pomoc w postaci ciapatych.

Obrazek użytkownika Andy51

08-09-2017 [12:28] - Andy51 | Link:

Właśnie.

Obrazek użytkownika Swisspola

08-09-2017 [13:13] - Swisspola | Link:

Kalkulacja złotej Angeli była prosta. Niemcy jak każda rozwinięta cywilizacja, borykają się z problemami demograficznymi. Niemcy zezwolą na jak największą emigrację, z której bez problemów wybiorą sobie ludzi kulturalnych i wykształconych, a resztę tego islamskiego badziewi podrzucą na socjal np. krajom byłego bloku wschodniego. Później podrzucą im parę groszy, może 10% efektywnych kosztów, a będą krzyczeli, że utrzymują tych islamskich nierobów, jak dzisiaj Schulz krzyczy, że buduje polskie autostrady! Niemcy rozwiążą swoje problemy demograficzne oczywiście kosztem reszty maluczkich w Unii. Nie do końca jestem przekonany, że plan się im nie powiedzie. Naciski "unijne" (czyt. niemieckie) są coraz większe! Oczywiście późniejszą konsekwencją będzie zamkniecie granic, żeby to muzułmańskie badziewie nie wracało do Niemiec!
 

Obrazek użytkownika michnikuremek

08-09-2017 [13:22] - michnikuremek | Link:

Nie masz racji.
Powtarzam: wszystkie działania Unii Europejskiej czyli Niemiec dążą w jednym kierunku - likwidacja państw narodowych i utworzenie totalitarnego, komunistycznego superpaństwa wg projektu włoskiego komunisty Altero Spinellego zawartego w "Manifeście z Ventotene".
Dzicz sprowadzana do Europy służy do destabilizacji sytuacji, a z części z nich ("uchodźcy" to przecież wypasione byczki w wieku poborowym) stworzy się Europejski Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego czyli takie Waffen SS gotowe bez najmniejszych zahamowań wymordować mieszkańców całych miast.
Żadnego wybierania "ludzi kulturalnych i wykształconych" tylko rewolucja komunistyczna i państwo komunistyczne!
 

Obrazek użytkownika Swisspola

08-09-2017 [15:24] - Swisspola | Link:

Ja się z Tobą w zupełności zgadzam. Oglądałem kiedyś wywiad z ministrem finansów Niemiec panem Schäuble, który wręcz słowo w słowo powtórzył to, co ty piszesz. Tylko gdzie mam wątpliwości to w tym, że to Niemcy są inicjatorem. Za bardzo jest ta czerwona zaraza rozlana po świecie! To jest grupa ponadnarodowych polityków np. z Grupy Bildberga, która skorumpowana robi wszystko, co od nich możni tego świata zażądają. Głównym wykonawcą jest pan Soros, choć obawiam się, że to nie on jest inicjatorem, ale jeszcze więksi i zamożniejsi. I tutaj masz racje, choć rolę Niemców widzę raczej jako kapo takiego otwartego społeczeństwa, czyli znów nadludzi. NWO jest już od lat realizowany. Jednak dążenie do otwartego społeczeństwa i likwidacji państw narodowych wcale nie wyklucza mojej tezy.
 

Obrazek użytkownika Czesław2

08-09-2017 [16:29] - Czesław2 | Link:

Oczywiście, że Soros jest tylko jednym z wykonawców. Zleceniodawcami są kontynuatorzy dzieła miłych panów, którzy mniej więcej 100 lat temu za oceanem przyznali sobie prawo drukowania kasy.

Obrazek użytkownika michnikuremek

08-09-2017 [20:48] - michnikuremek | Link:

Teraz rzecz idzie o to, by centrum drukowania fałszywych pieniędzy przenieść z Nowego Jorku do Pekinu.....
I najciekawsze jest to, że wielu głupców - szczególnie po tzw. prawej stronie, uważa to za jakiś jakościowy postęp..... :D