Dlaczego wciąż nie wiemy nic na temat śmierci M. Żuk?

Ktoś bardzo chciał, by ta zbrodnia nie ujrzała światła dziennego. Gdy wszystko wyszło na jaw, ktoś zrobił wszystko, by wszystko skomplikować i zablokować całą prawdę. Oczywiście cała hucpa medialno – polityczna miała przekonać Polaków, że wszystko będzie w porządku, ale finalnie wyszło, to co zawsze. Była kobiety i jej nie ma. Umiera Polka w bardzo podejrzanych okolicznościach, a odpowiednie służby nie mogą, lub nie chcą wszystkiego wyjaśnić. Dlaczego po tak długim czasie dano za wygraną? Dlaczego opinia publiczna w Polsce nie dowiedziała się, jak zginęła Magda Żuk??!! Na te pytania odpowiada Marcin Rola z portalu wrealu24.pl. Posłuchajcie tych smutnych i prawdziwych słów na ten temat i podajcie dalej. Mocne!  http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Andrzej W.

08-09-2017 [01:13] - Andrzej W. | Link:

A bo nas to gówno powinno obchodzić. 
Volenti non fit iniuria
A jak kto chce się zajmować tego rodzaju sprawami, to na własny rachunek.
 Spadaj więc z takim tekstem.
 

Obrazek użytkownika Swisspola

08-09-2017 [09:21] - Swisspola | Link:

O naprawdę gratuluje "kultury", ale rozumu nie zazdroszczę!

Obrazek użytkownika Andrzej W.

08-09-2017 [09:58] - Andrzej W. | Link:

Mamy bowiem do czynienia z "gorszą wersją" Katarzyny W.
O ile bowiem w tamtym przypadku rozum i uczucia normalnych ludzi skierowane były na los dziecka, o tyle tutaj mamy do czynienia z ekscytacją, a zarazem zjawiskiem merkantylnym.

Bladego pojęcia nie mam kim jest tchórz ukrywający się pod anonimem "swisspola",; nie wiem , czy jest tylko debilem, czy może czerpie korzyści z ludzkiej tragedii; jedno jest pewne, ta sprawa oraz tego rodzaju sprawy to domena organów ścigania i rodziny.

Zatem, "swisspola" jesteś albo idiotą albo sku.......m

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-09-2017 [10:20] - zbieracz śmieci | Link:

Mam takie same o hienach pasących sie na cudzym nieszczęśiu ,hieny pasa sie do dziś na małżeństwie ,ofiar z Rimini ,mimo ich próśb aby dać im spokój.Wszystkie mendia jada na tym temacie od pierwszego dnia po dzień dzisiejszy,także te prawicowe poczawszy od TVP i info po gazeciarzy ,tutejsi też nie mogli sobie odmówic aby czegoś nie skrobnąć .Co im tam ludzka tragedia liczy się nasze zaistnienie ,napluć w ryja to za mało!

Obrazek użytkownika xena2012

08-09-2017 [12:32] - xena2012 | Link:

Skąd to zdziwienie i oburzenie? Przeciez media zawsze grzały temat.Przypomnę o sprawie zabitej Madzi i jej mamie.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-09-2017 [13:25] - zbieracz śmieci | Link:

Nie jesteś widocznie kobietą !
Sprawa madzi nic nie miała wspólnego z wymiarem sprawiedliwości ani ze sprawiedliwa karą.
Nagrzana prokuratura,spolegliwi biegli,nieudolna policja ,sądy wydające wyroki na żądanie    żądnej krwi tłuszczy  z rutkowskim w tle.
Dożywotni pobyt w więzieniu zakończył tą farsę niczego nie wyjaśnijąć  nawet poczytalności .Tłuszcza chciała i dostała ale ten wyrok to hańba polskiego wymiaru sprawiedliwości ,nie jedyny zresztą.

Obrazek użytkownika August61

11-09-2017 [09:42] - August61 | Link:

jak czytam takich pozbawionych wrażliwości gnomów, to wiem, że ciężko będzie cokolwiek zrobić z Polakami. Ktos juz mówił, że dla Polaków mozna zrobic wiele, z Polakami nic. Tak i potwierdzanie tej obserwacji, nie wystawia takim nosorożcom dobrej oceny. Trzeba byc kompletnie pozbawionym czlowieczenstwa, aby smierc młodej Polki na wakacjach w Egipcie skwitować " gówno to nas powinno obchodzić". Nie wiem skąd takie odrażające typy wypełzają. Skąd u takich polski paszport. Kompletny brak empatii, czlowieczeństwa i wyobraźni. Kompletny brak normalnej ludzkiej i polskiej solidarności. Tej solidarnosci z małej litery. Od takich ludzi, majacych w dupie los mordowanych rodaków trzymam sie dalej niż od wsciekłego psa. Bo są groźniejsi niz bezmyslne i zarażone bydlątka.
W żadnym państwie, w którym mieszkałem, smierć ich ziomka za granicą nie wywoływała takich podłych komentarzy. Komentarzy jakies kałmuckiej dziczy, pozbawionej elementów humanitaryzmu, a nie ludzi mówiacych po polsku.
Co sie z tym społeczenstwem dzieje. Kompletne roboty wyjałowione i wyprane z ludzkich uczuć. Tfu. Obrzydliwość i odraza....

Obrazek użytkownika mmisiek

08-09-2017 [02:26] - mmisiek | Link:

Gadowski wskazuje na prokuraturę w Jeleniej Górze.
Takich rzeczy jest zresztą dużo więcej, jak choćby poruszona w sąsiednim wpisie dalej "wyjaśniana" sprawa puczu, Emitela itd.
Generalnie to wydaje się, że z jednej strony mamy medialne wzmożenia dla ludu i emocjonalne słowne wygrażania, a z drugiej na zapleczu nic się konkretnego nie dzieje i dalej nic sprawnie nie funkcjonuje.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-09-2017 [10:29] - zbieracz śmieci | Link:

Gadowski pieprzy od rzeczy ,chwali się ,że jest dziennikarzem śledzczym i jedynie co odkrył to zamach na Jana Pawła II i naskrobał na ten temat knigę nie zauważając ,że jego jest 3781 napisana na ten temat.Włóczy się z reklamą po Klubach i opowiada bzdury.
Prokuratura w Jeleniej Górze nie raz i nie dwa informuje ,że nic nie dostaje z Egiptu i żadne monity nie skutkują bo Egipt chce utopic tę sprawę aby wszyscy zapomnieli
a dlaczego to sobie dośpiewaj.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

08-09-2017 [10:37] - zbieracz śmieci | Link:

Postaraj sie sam dowiedzieć kto sprzedał Emitelowi tak wrażliwą infrastrukture  i za ile niedawno państwo odkupiło